Organizacja Produkcyjno- Cetus osiągnęła 129 810 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 129 810 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 281 722 zł.
Strata netto wyniosła 151 913 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -16 817 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 129 810 zł w 2024 roku. • 112 497 zł w 2023 roku. • 170 056 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -22 310 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -151 913 zł w 2024 roku. • -37 034 zł w 2023 roku. • -17 940 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Produkcyjno- Cetus wynosi 87 887 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 324 524 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 47 010 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 87 887 zł w 2024 roku. • 190 278 zł w 2023 roku. • 256 426 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Produkcyjno- Cetus wynosi -152 tys. zł.
EBITDA Produkcyjno- Cetus wynosi -152 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
22 707 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -151 913 zł w
2024 roku. • -37 034 zł w
2023 roku. • -17 940 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
23 190 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -151 913 zł w
2024 roku. • -37 034 zł w
2023 roku. • -17 940 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Produkcyjno- Cetus wynosi 3 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Produkcyjno- Cetus wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Produkcyjno- Cetus wynosi 0,17%. To oznacza, że firma ma szansę 0,17% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,021% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,17% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku. • 0,05% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Produkcyjno- Cetus charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Produkcyjno- Cetus wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku. • 18 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5 tys. zł w 2024 roku. • 54 tys. zł w 2023 roku. • 67 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
91 519
zł.
Koszty operacyjne Produkcyjno- Cetus wyniosły
281 722
zł.
Wynagrodzenia stanowią
32%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-1225 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 91 519 zł w 2024 roku • 82 464 zł w 2023 roku • 83 864 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
32% w 2024 roku •
55% w 2023 roku •
45% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Produkcyjno- Cetus wyniosła 12 598 zł.
a
ktywa obrotowe to 12 596 zł.
u
działy (akcje) własne to 2 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 12 596 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 10 802 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1794 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -45 780 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 12 598 zł w 2024 roku. • 162 208 zł w 2023 roku. • 199 800 zł w 2022 roku.