KLUB SPORTOWY "LEŚNIK-CEWICE"
KRS 0000098315 NIP 8411568172 REGON 771477067

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
4 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
106 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
4 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
89 tys.
Info
Województwo
POMORSKIE
Miejscowość
CEWICE
Adres
OS. OSIEDLE NA WZGÓRZU, 13
Kod pocztowy
84-312
Rejestracja
2002-03-12
Organ reprezentujący
ZARZĄD KLUBU
Email
lesnik.cewice@pomorski-zpn.pl
Forma prawna
STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW, PODEJMOWANIA ZOBOWIĄZAŃ FINANSOWYCH ORAZ DO UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTW WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH UPOWAŻNIONYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W TYM PREZESA LUB SEKRETARZA KLUBU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
- ORGANIZOWANIE DZIAŁALNOŚCI SPORTOWEJ NA TERENIE GMINY CEWICE ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM FUNKCJI ZDROWOTNYCH, - ZAPEWNIENIE WSZYSTKIM OBYWATELOM GMINY, A W SZCZEGÓLNOŚCI DZIECIOM, RÓWNEGO PRAWA DOSTĘPU DO RÓŻNYCH FORM KULTURY FIZYCZNEJ, - DBAŁOŚĆ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ PSYCHOFIZYCZNY I ZDROWOTNY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY CEWICE, - ANGAŻOWANIE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY DO RÓŻNORODNYCH FORM AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ, GIER I ZABAW DOSTOSOWANYCH DO WIEKU, STOPNIA SPRAWNOŚCI I ZAINTERESOWAŃ SPORTOWYCH, - PROPAGOWANIE, ZDROWEGO, TRZEŹWEGO, SPORTOWEGO TRYBU ŻYCIA WŚRÓD DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI W TYM SZCZEGÓLNIE POCHODZĄCYCH Z RODZIN PATOLOGICZNYCH.
Organizacja treningów sportowych dla dzieci i młodzieży.|Udział w lokalnych oraz regionalnych zawodach sportowych.|Organizacja wydarzeń integracyjnych dla społeczności lokalnej.|Promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.|Popularyzacja wartości sportowych takich jak fair play.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Klub Sportowy Leśnik-Cewice osiągnęła 105 873 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 105 873 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 101 983 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 3890 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8790 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 105 873 zł w 2025 roku.
• 97 499 zł w 2024 roku.
• 88 293 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1530 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 3890 zł w 2025 roku.
• 2835 zł w 2024 roku.
• 829 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Klub Sportowy Leśnik-Cewice wynosi 89 058 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 2917 zł a 264 682 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 13 250 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 89 058 zł w 2025 roku.
• 78 223 zł w 2024 roku.
• 62 559 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Klub Sportowy Leśnik-Cewice wynosi 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 1530 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 3890 zł w 2025 roku.
• 2835 zł w 2024 roku.
• 829 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Klub Sportowy Leśnik-Cewice mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Klub Sportowy Leśnik-Cewice nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Klub Sportowy Leśnik-Cewice wynosi 0,00%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,045% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,00% w 2025 roku.
• 0,07% w 2024 roku.
• 0,09% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Klub Sportowy Leśnik-Cewice charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Klub Sportowy Leśnik-Cewice wynosi 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 583 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 583 zł a 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 332 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 2 tys. zł w 2025 roku.
• 2 tys. zł w 2024 roku.
• 1 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 583 zł w 2025 roku.
• 425 zł w 2024 roku.
• 124 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 4 tys. zł w 2025 roku.
• 4 tys. zł w 2024 roku.
• 4 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Klub Sportowy Leśnik-Cewice wyniosła 4387 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 4387 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4387 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to 3890 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 497 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 39 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 1530 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 4387 zł sumy bilansowej i 3890 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 4452 zł sumy bilansowej i 2835 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 4308 zł sumy bilansowej i 829 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 88,67%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 3,67%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 3,67%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 35 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Klub Sportowy Leśnik-Cewice wyniosły 497 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4387 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 11,3%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1491 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 497 zł w 2025 roku
• 1617 zł w 2024 roku
• 3479 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 35 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 11% w 2025 roku
• 36% w 2024 roku
• 81% w 2023 roku

Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Klub Sportowy Leśnik-Cewice wykazała przychody na poziomie 105 873 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Klub Sportowy Leśnik-Cewice wykazała zysk netto większy niż 56% organizacji z branży "Działalność klubów sportowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 27% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 16% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 39% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 60% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 27% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 16% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 39% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Brak danych o treści sprawozdań finansowych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 6 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 6 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone w terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
w terminie
2024
w terminie
2023
+21 dni
2022
−3 mies. 11 dni
2021
−18 dni
2020
−1 mies. 3 dni
2019
+3 mies. 5 dni
2018
−14 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja