MĄTEWSKI KLUB PIŁKARSKI NOTEĆ INOWROCŁAW
KRS 0000047888 NIP 5562420276 REGON 092972007

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
5 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
113 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
906
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
78 tys.
Info
Województwo
KUJAWSKO-POMORSKIE
Miejscowość
INOWROCŁAW
Adres
RAKOWICZA, 93
Kod pocztowy
88-101
Rejestracja
2001-10-01
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
biuro-mkpnotec@wp.pl
Forma prawna
STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ DOTYCZĄCYCH PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH ORAZ INNYCH, SZCZEGÓLNIE WAŻNYCH, PRAW I OBOWIĄZKÓW KLUBU WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH OSÓB: PREZESA LUB WICEPREZESA ORAZ SEKRETARZA LUB GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO, WZGLĘDNIE OSÓB UPOWAŻNIONYCH PRZEZ NICH SPOŚRÓD CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
KRZEWIENIE KULTURY FIZYCZNEJ WŚRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH NA TERENIE DZIAŁANIA KLUBU ORAZ WYCHOWYWANIE DZIECI I MŁODZIEŻY PRZEZ KULTURĘ FIZYCZNĄ I SPORT.
Promocja kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży, dorosłych|Uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych|Organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych|Działalność edukacyjna i szkoleniowa dla trenerów|Współpraca z władzami sportowymi i samorządowymi

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław osiągnęła 113 103 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 113 103 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 112 196 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 906 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 15 704 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 113 103 zł w 2025 roku.
• 99 649 zł w 2024 roku.
• 144 511 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 17 053 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 906 zł w 2025 roku.
• -34 563 zł w 2024 roku.
• 35 013 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław wynosi 77 926 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 87 683 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 77 926 zł w 2025 roku.
• 65 283 zł w 2024 roku.
• 253 292 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław wynosi 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 17 053 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 906 zł w 2025 roku.
• -34 563 zł w 2024 roku.
• 35 013 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław wynosi 0,33%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,145% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,33% w 2025 roku.
• 0,41% w 2024 roku.
• 0,04% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław wynosi 402 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 41 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 402 zł w 2025 roku.
• 6 tys. zł w 2023 roku.
• 195 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 4 tys. zł w 2023 roku.
• 7 tys. zł w 2013 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 5 tys. zł w 2025 roku.
• 4 tys. zł w 2024 roku.
• 8 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław wyniosła 5235 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 5235 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5235 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to -10 584 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 15 819 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 15 376 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 16 829 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 5235 zł sumy bilansowej i -10 584 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 2343 zł sumy bilansowej i -11 490 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 35 988 zł sumy bilansowej i 23 073 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 17,31%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 0,8%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 0,8%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 40 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 80,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 11,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 11,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław wyniosły 15 819 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5235 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 302,2%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1452 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 15 819 zł w 2025 roku
• 13 833 zł w 2024 roku
• 12 914 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 133 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 302% w 2025 roku
• 590% w 2024 roku
• 36% w 2023 roku

Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław wykazała przychody na poziomie 113 103 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Mątewski Klub Piłkarski Noteć Inowrocław wykazała zysk netto większy niż 49% organizacji z branży "Działalność klubów sportowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 17% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 46% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 60% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 25% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 49% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 28% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 17% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 92% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Brak danych o treści sprawozdań finansowych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 13 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 16 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 2 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−2 dni
2024
−2 dni
2023
−7 dni
2022
−14 dni
2021
−16 dni
2020
−4 dni
2019
−3 mies. 1 dzień
2018
−9 dni
2017
−7 dni
2016
−3 dni
2014
−16 dni
2013
−22 dni
2012
−14 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja


Podobne organizacje do MĄTEWSKI KLUB PIŁKARSKI NOTEĆ INOWROCŁAW