KLUB SPORTOWY "WŁÓKNIARZ" CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
KRS 0000059942 NIP 6141503137 REGON 230899577

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
14 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
85 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
8 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
101 tys.
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
Adres
KOLONIA, 3
Kod pocztowy
58-420
Rejestracja
2001-11-14
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
emilka.sc@wp.pl
Forma prawna
STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PRAWO DO REPREZENTOWANIA STOWARZYSZENIA WE WSZYSTKICH SPRAWACH, ZARÓWNO MAJĄTKOWYCH JAK I NIEMAJĄTKOWYCH, PRZYSŁUGUJE PREZESOWI - DZIAŁAJĄCEMU ŁĄCZNIE ZE SKARBNIKIEM LUB WICEPREZESEM ALBO SKARBNIKOWI DZIAŁAJĄCEMU ŁĄCZNIE Z WICEPREZESEM.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1.DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA, ROZRYWKOWA I REKREACYJNA. 2.DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM. 3.DZIAŁALNOŚĆ KLUBÓW SPORTOWYCH. 4.POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM. 5.POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA BEZ ZAKWATEROWANIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA.
Organizacja treningów piłki nożnej dla dzieci i dorosłych|Udział w rozgrywkach ligowych i turniejach|Inicjatywy wspierające młodzież z ograniczonym dostępem do sportu|Organizacja imprez integracyjnych i rajdów turystycznych|Wsparcie dla osób niepełnosprawnych w aktywności fizycznej

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie osiągnęła 85 396 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 85 380 zł. Pozostałe przychody to 16 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 77 002 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 8395 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2662 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 85 396 zł w 2021 roku.
• 72 390 zł w 2020 roku.
• 80 072 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3009 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 8395 zł w 2021 roku.
• 4002 zł w 2020 roku.
• 2377 zł w 2019 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie wynosi 101 068 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 10 559 zł a 213 491 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 18 428 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 101 068 zł w 2021 roku.
• 68 608 zł w 2020 roku.
• 64 211 zł w 2019 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie wynosi 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 3009 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 8395 zł w 2021 roku.
• 4002 zł w 2020 roku.
• 2377 zł w 2019 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie wynosi 0,00%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,00% w 2021 roku.
• 0,07% w 2020 roku.
• 0,08% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie wynosi 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 825 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 3 tys. zł w 2021 roku.
• 2 tys. zł w 2020 roku.
• 1 tys. zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2021 roku.
• 116 zł w 2020 roku.
• 357 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 5 tys. zł w 2021 roku.
• 3 tys. zł w 2020 roku.
• 3 tys. zł w 2019 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie wyniosła 14 375 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 14 375 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 14 375 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to 14 079 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 297 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5217 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 6006 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 14 375 zł sumy bilansowej i 14 079 zł kapitału własnego w 2021 roku.
• 8995 zł sumy bilansowej i 6069 zł kapitału własnego w 2020 roku.
• 3941 zł sumy bilansowej i 2066 zł kapitału własnego w 2019 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 58,4%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 59,63%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 16,2%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 9,83%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 27,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie wyniosły 297 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 14 375 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2,1%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 789 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 297 zł w 2021 roku
• 2927 zł w 2020 roku
• 1874 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 23 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 2% w 2021 roku
• 33% w 2020 roku
• 48% w 2019 roku

Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie wykazała przychody na poziomie 85 396 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Klub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie wykazała zysk netto większy niż 73% organizacji z branży "Działalność klubów sportowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 38% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 39% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 78% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 87% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 38% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 39% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Brak danych o treści sprawozdań finansowych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 6 złożono po terminie, a 4 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone w terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
w terminie
2020
−6 dni
2019
+1 mies. 7 dni
2018
+1 dzień
2017
+3 mies. 16 dni
2016
+15 mies. 20 dni
2015
−1 dzień
2014
+6 dni
2013
w terminie
2011
+11 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja


Podobne organizacje do KLUB SPORTOWY "WŁÓKNIARZ" CHEŁMSKO ŚLĄSKIE

OrganizacjaNumer KRS
1
0000001344
2
0000001644
3
0000002084
4
0000003232
5
0000008045
6
0000009872
7
0000015345
8
0000015438
9
0000016752
10
0000017403
11
0000026942
12
0000030115
13
0000032547
14
0000035697
15
0000036317
16
0000038748
17
0000039172
18
0000042555
19
0000043461
20
0000047888
21
0000049585
22
0000051387
23
0000053189
24
0000054839
25
0000056576
26
0000070643
27
0000070926
28
0000071260
29
0000072426
30
0000073390