OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KUROWIE
KRS 0000033324 NIP 7162764062 REGON 432280700

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
25 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
71 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
25 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
167 tys.
Branża główna: Ochrona przeciwpożarowa
Info
Województwo
LUBELSKIE
Miejscowość
KURÓW
Adres
KILIŃSKIEGO, 2A
Kod pocztowy
24-170
Rejestracja
2001-08-06
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
tomeczek_n@op.pl
Forma prawna
STOWARZYSZENIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UMOWY,PEŁNOMOCNICTWA, DOKUMENTY FINANSOWE PODPISUJE W IMIENIU ZARZĄDU PREZES I SKARBNIK LUB WICEPREZES I SKARBNIK LUB WICEPREZES-NACZELNIK I SKARBNIK.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1.OCHRONA ŻYCIA ,ZDROWIA ,MIENIA I ŚRODOWISKA PRZED POŻARAMI, KLĘSKAMI ŻYWIOŁOWYMI I ZAGROŻENIAMI EKOLOGICZNYMI LUB INNYMI MIEJSCOWYMI ZAGROŻENIAMI ORAZ POMOC HUMANITARNA ICH OFIAROM. 2.OCHRONA LUDNOSCI W CZASIE POKOJU I OBRONA CYWILNA W CZASIE WOJNY. 3.ROZWÓJ I WSPOMAGANIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH.
Branże
Ochrona życia i zdrowia przed pożarami i klęskami żywiołowymi|Współpraca z Państwową Strażą Pożarną w akcjach ratowniczych|Pomoc uchodźcom z Ukrainy i lokalnym społecznościom poszkodowanym przez pożary|Edukacja w zakresie ochrony przeciwpożarowej i kultury fizycznej|Propagowanie kultury i tradycji lokalnej społeczności

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie osiągnęła 71 274 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 49 009 zł. Pozostałe przychody to 22 265 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 46 067 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 25 207 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 136 369 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 71 274 zł w 2025 roku.
• 54 331 zł w 2024 roku.
• 344 011 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2235 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 25 207 zł w 2025 roku.
• 22 265 zł w 2024 roku.
• 20 737 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie wynosi 167 249 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 18 905 zł a 352 898 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 445 815 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 167 249 zł w 2025 roku.
• 141 980 zł w 2024 roku.
• 1 058 878 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie wynosi 25 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 2235 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 25 207 zł w 2025 roku.
• 22 265 zł w 2024 roku.
• 20 737 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie wynosi 0,00%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,00% w 2025 roku.
• 0,00% w 2024 roku.
• 0,00% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie wynosi 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 441 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 9 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 441 zł a 9 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 18 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 4 tys. zł w 2025 roku.
• 3 tys. zł w 2024 roku.
• 39 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 441 zł w 2025 roku.
• 229 zł w 2024 roku.
• 903 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 9 tys. zł w 2025 roku.
• 8 tys. zł w 2024 roku.
• 199 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie wyniosła 25 207 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 25 207 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 25 207 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to 25 207 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 485 124 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 485 124 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 25 207 zł sumy bilansowej i 25 207 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 22 265 zł sumy bilansowej i 22 265 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 995 454 zł sumy bilansowej i 995 454 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 100%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 6%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 35,37%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 49 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 49 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 25 207 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o zobowiązaniach organizacji za ostatnie lata.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 0% w 2025 roku
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku

Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie wykazała przychody na poziomie 71 274 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Ochrona przeciwpożarowa".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 32% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 20% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 87% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,03%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 32% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 20% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0,03%.

Sprawozdania finansowe

Brak danych o treści sprawozdań finansowych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 15 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 14 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 15 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 1 dzień przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−1 dzień
2024
−7 dni
2023
−3 dni
2022
−7 dni
2021
−3 dni
2020
−2 mies. 13 dni
2019
−2 dni
2018
−1 dzień
2017
+3 mies. 17 dni
2016
w terminie
2015
−8 dni
2014
−14 dni
2013
−1 mies. 25 dni
2012
−3 mies. 21 dni
2011
−1 mies. 17 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja


Podobne organizacje do OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KUROWIE

OrganizacjaNumer KRS
1
0000449019
2
0000041221
3
0000254016
4
0000078267
5
0000695656
6
0000164472
7
0000160524
8
0001110950
9
0000162718
10
0000322293
11
0000246016
12
0000242710
13
0000244283
14
0000192100
15
0000042147
16
0000002838
17
0000450462
18
0000130997
19
0000108482
20
0001076463
21
0000068675
22
0000013316
23
0000192294
24
0000059858
25
0000076179
26
0000048210
27
0000030174
28
0000060265
29
0000147851
30
0000009238