katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
ZIEŃ JANUSZ
ur. 1956
Podsumowanie
powiązane firmy
3
funkcje
3
przeciętne udziały
73
%
najczęstsza pozycja
prezes zarządu
Pełnione funkcje
Inwestycja
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Max Biznes
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Volta Security
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje ZIEŃ JANUSZ w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - INWESTYCJA
reprezentacja - MAX BIZNES
wspólnik, reprezentacja - VOLTA SECURITY
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
prokurent
04.06.2003
14.02.2005
Subiekt
0000163919
reprezentacja
13.03.2002
16.07.2004
Trade-Pol
0000099226
reprezentacja
14.02.2005
16.08.2006
Subiekt
0000163919
reprezentacja
24.04.2007
nadal
Inwestycja
0000279287
reprezentacja
06.03.2013
nadal
Max Biznes
0000393006
reprezentacja
15.09.2016
06.04.2017
Przedsiębiorstwo Budowlane Winbud
0000397767
reprezentacja
30.12.2020
nadal
Volta Security
0000689186
wspólnik
04.06.2003
16.08.2006
Subiekt
0000163919
wspólnik
24.04.2007
nadal
Inwestycja
0000279287
wspólnik
21.09.2010
19.12.2013
Mont - Bud
0000365894
wspólnik
11.10.2010
10.05.2013
Partner Group
0000366900
wspólnik
02.02.2015
12.09.2017
Euro-Trend
0000541614
wspólnik
15.09.2016
25.05.2017
Przedsiębiorstwo Budowlane Winbud
0000397767
wspólnik
30.12.2020
nadal
Volta Security
0000689186
Udziały w organizacjach
Zień Janusz posiada udziały w 2 spółkach.
95% w
Volta security
50% w
Inwestycja
Liczba spółek, w których Zień Janusz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 2 spółki w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
W 2020 roku firma MAX Biznes wykazała wyższe przychody niż Volta Security.
Firma Volta Security nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
MAX Biznes
463 tys. zł
Volta Security
144 tys. zł
(2020)
Inwestycja
b.d.
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
403 tys. zł
308 tys. zł
269 tys. zł
378 tys. zł
366 tys. zł
368 tys. zł
463 tys. zł
Volta Security
214 tys. zł
144 tys. zł
Inwestycja
Wynik netto
Firma MAX Biznes wykazała wyższy wynik netto niż Volta Security.
Firma Inwestycja nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
MAX Biznes
13,5 tys. zł
Volta Security
0 zł
Inwestycja
0 zł
(2019)
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
−171 tys. zł
−113 tys. zł
−20,5 tys. zł
116 tys. zł
−30,3 tys. zł
−69,1 tys. zł
13,5 tys. zł
Volta Security
−9,8 tys. zł
−50,4 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
Inwestycja
0 zł
Zysk a przychody
W 2020 roku firma MAX Biznes wykazała wyższe przychody niż Volta Security.
Firma MAX Biznes wykazała wyższy wynik netto niż Volta Security.
Firma Volta Security nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
MAX Biznes
463 tys. zł
· 13,5 tys. zł
Volta Security
144 tys. zł
· −50,4 tys. zł
(2020)
Inwestycja
b.d.
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
403 tys. zł · −171 tys. zł
308 tys. zł · −113 tys. zł
269 tys. zł · −20,5 tys. zł
378 tys. zł · 116 tys. zł
366 tys. zł · −30,3 tys. zł
368 tys. zł · −69,1 tys. zł
463 tys. zł · 13,5 tys. zł
Volta Security
214 tys. zł · −9,8 tys. zł
144 tys. zł · −50,4 tys. zł
Inwestycja
Dynamika przychodów
W 2020 roku firma MAX Biznes miała wyższą dynamikę przychodów niż Volta Security.
Firma Volta Security nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
MAX Biznes
+26%
Volta Security
−33%
(2020)
Inwestycja
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
−9%
−24%
−13%
+40%
−3%
0%
+26%
Volta Security
−35%
−33%
Inwestycja
Wycena
Firma MAX Biznes ma wyższą szacunkową wycenę niż Volta Security.
Firma Inwestycja nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
MAX Biznes
347 tys. zł
Volta Security
0 zł
Inwestycja
0 zł
(2019)
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
252 tys. zł
190 tys. zł
167 tys. zł
695 tys. zł
229 tys. zł
228 tys. zł
347 tys. zł
Volta Security
136 tys. zł
92,3 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
Inwestycja
0 zł
Przychody operacyjne
W 2020 roku firma MAX Biznes wykazała wyższe przychody operacyjne niż Volta Security.
Firma Volta Security nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
MAX Biznes
463 tys. zł
Volta Security
139 tys. zł
(2020)
Inwestycja
b.d.
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
403 tys. zł
303 tys. zł
269 tys. zł
339 tys. zł
362 tys. zł
357 tys. zł
463 tys. zł
Volta Security
214 tys. zł
139 tys. zł
Inwestycja
Koszty operacyjne
W 2020 roku firma MAX Biznes poniosła wyższe koszty operacyjne niż Volta Security.
Firma Volta Security nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
MAX Biznes
445 tys. zł
Volta Security
185 tys. zł
(2020)
Inwestycja
b.d.
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
490 tys. zł
421 tys. zł
289 tys. zł
262 tys. zł
396 tys. zł
360 tys. zł
445 tys. zł
Volta Security
216 tys. zł
185 tys. zł
Inwestycja
EBIT i EBITDA
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
MAX Biznes
b.d.
Volta Security
b.d.
Inwestycja
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
Volta Security
Inwestycja
Rentowność
Firmy MAX Biznes i Volta Security osiągnęły rentowność aktywów (ROA) na tym samym poziomie.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
ROA w 2025 roku:
MAX Biznes
0%
Volta Security
0%
Inwestycja
b.d.
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
−5%
−4%
−1%
3%
−1%
−2%
0%
Volta Security
−1%
−7%
0%
0%
0%
Inwestycja
Bilans
Firma MAX Biznes miała wyższą sumę bilansową niż Volta Security, ale niższy kapitał własny.
Firma Inwestycja nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
MAX Biznes
3,27 mln zł
Volta Security
769 tys. zł
Inwestycja
0 zł
(2019)
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
3,35 mln zł
3,1 mln zł
3,21 mln zł
3,33 mln zł
3,4 mln zł
3,42 mln zł
3,27 mln zł
Volta Security
738 tys. zł
769 tys. zł
769 tys. zł
769 tys. zł
769 tys. zł
Inwestycja
0 zł
Zadłużenie
Firma Volta Security miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż MAX Biznes.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
MAX Biznes
110%
Volta Security
113%
Inwestycja
b.d.
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
107%
111%
111%
107%
108%
110%
110%
Volta Security
107%
113%
113%
113%
113%
Inwestycja
Zatrudnienie
Za 2025 rok firmy MAX Biznes i Volta Security mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Inwestycja nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Zatrudnienie w 2025 roku:
MAX Biznes
0-2 os.
Volta Security
0-2 os.
Inwestycja
0-2 os.
(2019)
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
2-10 os.
2-10 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Volta Security
2-10 os.
2-10 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Inwestycja
0-2 os.
Wynagrodzenia
W 2020 roku firma MAX Biznes poniosła wyższe koszty wynagrodzeń niż Volta Security.
Firma Volta Security nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
MAX Biznes
84,3 tys. zł
Volta Security
169 tys. zł
(2020)
Inwestycja
b.d.
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
230 tys. zł
192 tys. zł
85,6 tys. zł
51,2 tys. zł
114 tys. zł
63 tys. zł
84,3 tys. zł
Volta Security
204 tys. zł
169 tys. zł
Inwestycja
Ryzyko
Firma Volta Security ma niższe ryzyko niewypłacalności niż MAX Biznes.
Firma Inwestycja nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
MAX Biznes
1,02%
Volta Security
0,75%
Inwestycja
0,75%
(2019)
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
1,53%
1,9%
1,67%
0,75%
1,53%
1,67%
1,02%
Volta Security
1,12%
0,9%
0,52%
0,52%
0,75%
Inwestycja
0,75%
Wiarygodność
Firma Volta Security ma wyższą ocenę wiarygodności (C) niż MAX Biznes (D).
Firma Inwestycja nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
MAX Biznes
ocena D
Volta Security
ocena C
Inwestycja
ocena B
(2019)
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
ocena C
ocena C
ocena E
ocena C
ocena C
ocena E
ocena D
Volta Security
ocena C
ocena C
ocena D
ocena D
ocena C
Inwestycja
ocena B
Kredyt kupiecki
Firmy MAX Biznes i Volta Security nie mają sugerowanego kredytu kupieckiego.
Firma Inwestycja nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
MAX Biznes
0 zł
Volta Security
0 zł
Inwestycja
0 zł
(2019)
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Volta Security
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Inwestycja
0 zł
Podatek dochodowy
W 2020 roku firmy MAX Biznes i Volta Security nie wykazały podatku dochodowego.
Firma Volta Security nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Firma Inwestycja nie ma danych w tej sekcji.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
MAX Biznes
0 zł
Volta Security
0 zł
(2020)
Inwestycja
b.d.
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
MAX Biznes
0 zł
0 zł
345 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Volta Security
7,9 tys. zł
0 zł
Inwestycja