katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
MAKSYMOWICZ MARCIN
ur. 1989
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
0
przeciętne udziały
40
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Transsilesia Cars
wspólnik
Tsilesia Cars
wykreślona z KRS
24.02.2023
wspólnik
Powiązania
Funkcje MAKSYMOWICZ MARCIN w organizacjach:
wspólnik - TRANSSILESIA CARS
wspólnik - TSILESIA CARS
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
10.05.2017
11.05.2022
Transsilesia Cars
0000677249
reprezentacja
10.10.2019
06.08.2020
Tsilesia Cars
0000808056
wspólnik
10.05.2017
nadal
Transsilesia Cars
0000677249
wspólnik
10.10.2019
nadal
Tsilesia Cars
0000808056
wspólnik
07.12.2019
nadal
Transsilesia Cars
0000677249
Udziały w organizacjach
Maksymowicz Marcin posiada udziały w 1 spółce.
40% w
Transsilesia cars
Liczba spółek, w których Maksymowicz Marcin posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 2 spółki w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
W 2020 roku firma Transsilesia Cars wykazała wyższe przychody niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Tsilesia Cars
5 tys. zł
(2020)
Transsilesia Cars
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
0 zł
5 tys. zł
Transsilesia Cars
287 tys. zł
410 tys. zł
367 tys. zł
276 tys. zł
54,5 tys. zł
0 zł
Wynik netto
W 2020 roku firma Transsilesia Cars wykazała wyższy wynik netto niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Tsilesia Cars
4,7 tys. zł
(2020)
Transsilesia Cars
0 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
−336 zł
4,7 tys. zł
Transsilesia Cars
−8,8 tys. zł
51,2 tys. zł
60,7 tys. zł
2,6 tys. zł
−79,3 tys. zł
0 zł
Zysk a przychody
W 2020 roku firma Transsilesia Cars wykazała zarówno wyższe przychody, jak i wyższy wynik netto niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Tsilesia Cars
5 tys. zł
· 4,7 tys. zł
(2020)
Transsilesia Cars
0 zł
· 0 zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł · 0 zł
0 zł · −336 zł
5 tys. zł · 4,7 tys. zł
Transsilesia Cars
287 tys. zł · −8,8 tys. zł
410 tys. zł · 51,2 tys. zł
367 tys. zł · 60,7 tys. zł
276 tys. zł · 2,6 tys. zł
54,5 tys. zł · −79,3 tys. zł
0 zł · 0 zł
Dynamika przychodów
Firma Tsilesia Cars nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Tsilesia Cars
b.d.
Transsilesia Cars
−100%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
Transsilesia Cars
+767%
+43%
−11%
−25%
−100%
Wycena
W 2020 roku firma Transsilesia Cars miała wyższą szacunkową wycenę niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Tsilesia Cars
4,9 tys. zł
(2020)
Transsilesia Cars
3,8 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
7,2 tys. zł
4,9 tys. zł
Transsilesia Cars
175 tys. zł
440 tys. zł
625 tys. zł
345 tys. zł
12,8 tys. zł
3,8 tys. zł
Przychody operacyjne
W 2020 roku firma Transsilesia Cars wykazała wyższe przychody operacyjne niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Tsilesia Cars
5 tys. zł
(2020)
Transsilesia Cars
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
0 zł
5 tys. zł
Transsilesia Cars
285 tys. zł
410 tys. zł
367 tys. zł
275 tys. zł
54,5 tys. zł
0 zł
Koszty operacyjne
W 2020 roku firma Transsilesia Cars poniosła wyższe koszty operacyjne niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Tsilesia Cars
300 zł
(2020)
Transsilesia Cars
0 zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
336 zł
300 zł
Transsilesia Cars
269 tys. zł
354 tys. zł
298 tys. zł
269 tys. zł
134 tys. zł
0 zł
EBIT i EBITDA
W 2020 roku firma Transsilesia Cars wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Tsilesia Cars
4,7 tys. zł
(2020)
Transsilesia Cars
0 zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
−336 zł
4,7 tys. zł
Transsilesia Cars
92,6 tys. zł
102 tys. zł
33,6 tys. zł
−79,3 tys. zł
0 zł
Rentowność
W 2020 roku firma Tsilesia Cars osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Transsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
ROA w 2024 roku:
Tsilesia Cars
32%
(2020)
Transsilesia Cars
0%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
−3%
32%
Transsilesia Cars
−4%
16%
10%
1%
−164%
0%
Bilans
W 2020 roku firma Transsilesia Cars miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Tsilesia Cars
14,7 tys. zł
(2020)
Transsilesia Cars
48,4 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
9,7 tys. zł
14,7 tys. zł
Transsilesia Cars
225 tys. zł
327 tys. zł
625 tys. zł
356 tys. zł
48,4 tys. zł
48,4 tys. zł
Zadłużenie
W 2020 roku firma Transsilesia Cars miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Tsilesia Cars
3%
(2020)
Transsilesia Cars
88%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0%
3%
Transsilesia Cars
132%
107%
62%
32%
88%
88%
Zatrudnienie
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Tsilesia Cars
0-2 os.
(2020)
Transsilesia Cars
0 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0-2 os.
Transsilesia Cars
0-2 os.
0 os.
1 os.
1 os.
0-2 os.
0 os.
Wynagrodzenia
W 2020 roku koszty wynagrodzeń poniosła tylko firma Transsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Tsilesia Cars
0 zł
(2020)
Transsilesia Cars
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
0 zł
0 zł
Transsilesia Cars
0 zł
10 tys. zł
14 tys. zł
39,5 tys. zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
W 2020 roku firma Transsilesia Cars miała niższe ryzyko niewypłacalności niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Tsilesia Cars
85%
(2020)
Transsilesia Cars
2,77%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0,13%
0,13%
85%
Transsilesia Cars
2,03%
1,95%
1,53%
1,95%
28%
2,77%
Wiarygodność
W 2020 roku firma Transsilesia Cars miała wyższą ocenę wiarygodności (D) niż Tsilesia Cars (E).
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Tsilesia Cars
ocena E
(2020)
Transsilesia Cars
ocena E
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
ocena D
ocena C
ocena E
Transsilesia Cars
ocena E
ocena E
ocena D
ocena E
ocena E
ocena E
Kredyt kupiecki
W 2020 roku firma Transsilesia Cars miała wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Tsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Tsilesia Cars
1,6 tys. zł
(2020)
Transsilesia Cars
52 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
866 zł
1,6 tys. zł
Transsilesia Cars
0 zł
4,2 tys. zł
26,9 tys. zł
24,7 tys. zł
0 zł
52 zł
Podatek dochodowy
W 2020 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma Transsilesia Cars.
Firma Tsilesia Cars nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Tsilesia Cars
0 zł
(2020)
Transsilesia Cars
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Tsilesia Cars
0 zł
0 zł
0 zł
Transsilesia Cars
0 zł
2,2 tys. zł
6,3 tys. zł
1,1 tys. zł
0 zł
0 zł