katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
HARAS KRZYSZTOF
ur. 1970
Podsumowanie
powiązane firmy
4
funkcje
4
przeciętne udziały
57
%
najczęstsza pozycja
prezes zarządu
Pełnione funkcje
Ar Haras
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Haras Development
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Harasówka
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Zajazd Harasówka
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje HARAS KRZYSZTOF w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - HARASÓWKA
wspólnik, reprezentacja - ZAJAZD HARASÓWKA
reprezentacja, wspólnik - AR HARAS
reprezentacja, wspólnik - HARAS DEVELOPMENT
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
30.12.2004
nadal
Harasówka
0000225188
reprezentacja
28.12.2006
19.10.2012
Cmp-Rial
0000270807
reprezentacja
19.11.2021
nadal
Zajazd Harasówka
0000864163
reprezentacja
14.05.2024
nadal
Ar Haras
0001099045
reprezentacja
14.02.2025
nadal
Haras Development
0001154513
wspólnik
30.12.2004
nadal
Harasówka
0000225188
wspólnik
28.12.2006
19.10.2012
Cmp-Rial
0000270807
wspólnik
09.10.2020
nadal
Zajazd Harasówka
0000864163
wspólnik
10.03.2021
nadal
Harasówka
0000225188
wspólnik
14.05.2024
nadal
Ar Haras
0001099045
wspólnik
14.02.2025
nadal
Haras Development
0001154513
wspólnik
14.05.2026
nadal
Ar Haras
0001099045
Udziały w organizacjach
Haras Krzysztof posiada udziały w 4 spółkach.
80% w
Haras development
80% w
Zajazd harasówka
61% w
Harasówka
6% w
Ar haras
Liczba spółek, w których Haras Krzysztof posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 4 spółki w 2026 roku
• 4 spółki w 2025 roku
• 3 spółki w 2024 roku
• 2 spółki w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
Najwyższe przychody wykazała firma Harasówka, a Haras Development i Zajazd Harasówka nie wykazały ich wcale.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Harasówka
3,57 mln zł
AR Haras
5,9 tys. zł
Haras Development
0 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
3,03 mln zł
1,8 mln zł
2,17 mln zł
2,89 mln zł
3,1 mln zł
3,35 mln zł
3,57 mln zł
AR Haras
0 zł
3,9 tys. zł
5,9 tys. zł
Haras Development
0 zł
0 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
25 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
Najwyższy wynik netto wykazała firma Harasówka, a stratę Haras Development, Zajazd Harasówka i AR Haras.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Harasówka
618 tys. zł
AR Haras
−20 tys. zł
Haras Development
−1 tys. zł
Zajazd Harasówka
−14,5 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
586 tys. zł
166 tys. zł
325 tys. zł
541 tys. zł
467 tys. zł
614 tys. zł
618 tys. zł
AR Haras
0 zł
−5,1 tys. zł
−20 tys. zł
Haras Development
0 zł
−1 tys. zł
Zajazd Harasówka
0 zł
−31,4 tys. zł
−4,5 tys. zł
−9,6 tys. zł
−12,5 tys. zł
−14,5 tys. zł
Zysk a przychody
Najwyższe przychody wykazała firma Harasówka, a Haras Development i Zajazd Harasówka nie wykazały ich wcale.
Najwyższy wynik netto wykazała firma Harasówka, a stratę Haras Development, Zajazd Harasówka i AR Haras.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Harasówka
3,57 mln zł
· 618 tys. zł
AR Haras
5,9 tys. zł
· −20 tys. zł
Haras Development
0 zł
· −1 tys. zł
Zajazd Harasówka
0 zł
· −14,5 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
3,03 mln zł · 586 tys. zł
1,8 mln zł · 166 tys. zł
2,17 mln zł · 325 tys. zł
2,89 mln zł · 541 tys. zł
3,1 mln zł · 467 tys. zł
3,35 mln zł · 614 tys. zł
3,57 mln zł · 618 tys. zł
AR Haras
0 zł · 0 zł
3,9 tys. zł · −5,1 tys. zł
5,9 tys. zł · −20 tys. zł
Haras Development
0 zł · 0 zł
0 zł · −1 tys. zł
Zajazd Harasówka
0 zł · 0 zł
25 zł · −31,4 tys. zł
0 zł · −4,5 tys. zł
0 zł · −9,6 tys. zł
0 zł · −12,5 tys. zł
0 zł · −14,5 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma AR Haras miała wyższą dynamikę przychodów niż Harasówka.
Firma Haras Development nie ma danych w tej sekcji.
Zajazd Harasówka nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Harasówka
+7%
AR Haras
+50%
Haras Development
b.d.
Zajazd Harasówka
−100%
(2022)
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
+5%
−41%
+21%
+33%
+7%
+8%
+7%
AR Haras
+50%
Haras Development
Zajazd Harasówka
−100%
Wycena
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma Harasówka, a najniższą Zajazd Harasówka.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Harasówka
7,74 mln zł
AR Haras
233 tys. zł
Haras Development
3 tys. zł
Zajazd Harasówka
0 zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
6,41 mln zł
3,93 mln zł
5,04 mln zł
6,55 mln zł
6,46 mln zł
7,25 mln zł
7,74 mln zł
AR Haras
0 zł
247 tys. zł
233 tys. zł
Haras Development
0 zł
3 tys. zł
Zajazd Harasówka
0 zł
16 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Przychody operacyjne
Przychody operacyjne wykazała tylko firma Harasówka.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Harasówka
3,52 mln zł
AR Haras
0 zł
Haras Development
0 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
3,03 mln zł
1,79 mln zł
2,17 mln zł
2,89 mln zł
3,07 mln zł
3,31 mln zł
3,52 mln zł
AR Haras
0 zł
0 zł
0 zł
Haras Development
0 zł
0 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma Harasówka, a najniższe Haras Development.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Harasówka
2,89 mln zł
AR Haras
24,9 tys. zł
Haras Development
1 tys. zł
Zajazd Harasówka
10,2 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
2,38 mln zł
1,61 mln zł
1,83 mln zł
2,31 mln zł
2,58 mln zł
2,66 mln zł
2,89 mln zł
AR Haras
0 zł
9 tys. zł
24,9 tys. zł
Haras Development
0 zł
1 tys. zł
Zajazd Harasówka
0 zł
30,7 tys. zł
1,4 tys. zł
6,3 tys. zł
9,4 tys. zł
10,2 tys. zł
EBIT i EBITDA
Firma AR Haras nie ma danych w tej sekcji.
Firma Haras Development nie ma danych w tej sekcji.
Zajazd Harasówka nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Harasówka
860 tys. zł
AR Haras
b.d.
Haras Development
b.d.
Zajazd Harasówka
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
841 tys. zł
366 tys. zł
514 tys. zł
819 tys. zł
820 tys. zł
895 tys. zł
860 tys. zł
AR Haras
Haras Development
Zajazd Harasówka
Rentowność
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma Harasówka, a najniższą Zajazd Harasówka.
ROA w 2025 roku:
Harasówka
15%
AR Haras
−4%
Haras Development
−20%
Zajazd Harasówka
−21 873%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
18%
5%
9%
15%
12%
16%
15%
AR Haras
−1%
−4%
Haras Development
−20%
Zajazd Harasówka
−512%
−129%
−316%
−7 946%
−21 873%
Bilans
Najwyższą sumę bilansową miała firma Harasówka, a najniższą Zajazd Harasówka.
Najwyższy kapitał własny miała firma Harasówka, a najniższy Zajazd Harasówka.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Harasówka
4,18 mln zł
AR Haras
497 tys. zł
Haras Development
5 tys. zł
Zajazd Harasówka
66 zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
3,26 mln zł
3,42 mln zł
3,62 mln zł
3,72 mln zł
4,02 mln zł
3,9 mln zł
4,18 mln zł
AR Haras
0 zł
511 tys. zł
497 tys. zł
Haras Development
0 zł
5 tys. zł
Zajazd Harasówka
0 zł
6,1 tys. zł
3,5 tys. zł
3 tys. zł
158 zł
66 zł
Zadłużenie
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miał Zajazd Harasówka, a najniższy Harasówka.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Harasówka
7%
AR Haras
38%
Haras Development
20%
Zajazd Harasówka
101 721%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
15%
18%
15%
11%
15%
12%
7%
AR Haras
35%
38%
Haras Development
20%
Zajazd Harasówka
531%
991%
1 428%
33 683%
101 721%
Zatrudnienie
Za 2025 rok AR Haras i Zajazd Harasówka mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Haras Development nie ma danych w tej sekcji.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Harasówka
10 os.
AR Haras
0-2 os.
Haras Development
b.d.
Zajazd Harasówka
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
10-50 os.
2-10 os.
8 os.
9 os.
7 os.
9 os.
10 os.
AR Haras
0-2 os.
Haras Development
Zajazd Harasówka
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Najwyższe koszty wynagrodzeń poniosła firma Harasówka, a firmy AR Haras i Haras Development nie poniosły ich wcale.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Harasówka
1,04 mln zł
AR Haras
0 zł
Haras Development
0 zł
Zajazd Harasówka
8,5 tys. zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
790 tys. zł
517 tys. zł
646 tys. zł
641 tys. zł
784 tys. zł
953 tys. zł
1,04 mln zł
AR Haras
0 zł
0 zł
0 zł
Haras Development
0 zł
0 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
29,9 tys. zł
0 zł
4,6 tys. zł
7,8 tys. zł
8,5 tys. zł
Ryzyko
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma firma Harasówka, a najwyższe Zajazd Harasówka.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Harasówka
0,07%
AR Haras
0,29%
Haras Development
0,13%
Zajazd Harasówka
1,12%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
0,08%
0,29%
0,08%
0,07%
0,13%
0,07%
0,07%
AR Haras
0,15%
0,26%
0,29%
Haras Development
0,2%
0,13%
Zajazd Harasówka
0,26%
0,32%
0,33%
0,33%
0,81%
1,12%
Wiarygodność
Najwyższą ocenę wiarygodności (A) mają firmy Harasówka, AR Haras i Haras Development, a najniższą (C) Zajazd Harasówka.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Harasówka
ocena A
AR Haras
ocena A
Haras Development
ocena A
Zajazd Harasówka
ocena C
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
ocena A
ocena A
ocena A
ocena A
ocena A
ocena A
ocena A
AR Haras
ocena D
ocena A
ocena A
Haras Development
ocena D
ocena A
Zajazd Harasówka
ocena D
ocena A
ocena A
ocena A
ocena B
ocena C
Kredyt kupiecki
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki ma firma Harasówka, a AR Haras i Zajazd Harasówka nie mają go wcale.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Harasówka
397 tys. zł
AR Haras
0 zł
Haras Development
308 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
231 tys. zł
207 tys. zł
255 tys. zł
292 tys. zł
290 tys. zł
349 tys. zł
397 tys. zł
AR Haras
0 zł
167 zł
0 zł
Haras Development
0 zł
308 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Podatek dochodowy wykazała tylko firma Harasówka.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Harasówka
63,6 tys. zł
AR Haras
0 zł
Haras Development
0 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Harasówka
64,2 tys. zł
20,6 tys. zł
14 tys. zł
46,6 tys. zł
54,7 tys. zł
80,1 tys. zł
63,6 tys. zł
AR Haras
0 zł
0 zł
0 zł
Haras Development
0 zł
0 zł
Zajazd Harasówka
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł