katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
ŚLEZIAK MAREK
ur. 1966
Podsumowanie
powiązane firmy
4
funkcje
2
przeciętne udziały
75
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
"stalrex" Spółka Jawna R.sandorski - M.śleziak
wykreślona z KRS
01.03.2013
wspólnicy reprezentujący spółkę
wspólnik
Beskidzki Związek Pszczelarzy "bartnik"
zarząd
Funkcja:
wiceprezes zarządu
Stalrex
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Stalrex
wykreślona z KRS
20.11.2024
wspólnik
Powiązania
Funkcje ŚLEZIAK MAREK w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - "STALREX" SPÓŁKA JAWNA R.SANDORSKI - M.ŚLEZIAK
reprezentacja - BESKIDZKI ZWIĄZEK PSZCZELARZY "BARTNIK"
wspólnik, reprezentacja - STALREX
wspólnik - STALREX
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
13.05.2002
nadal
"stalrex" Spółka Jawna R.sandorski - M.śleziak
0000111860
reprezentacja
15.02.2013
nadal
Stalrex
0000450179
reprezentacja
03.06.2022
nadal
Beskidzki Związek Pszczelarzy "bartnik"
0000146487
wspólnik
13.05.2002
nadal
"stalrex" Spółka Jawna R.sandorski - M.śleziak
0000111860
wspólnik
15.02.2013
nadal
Stalrex
0000450179
wspólnik
10.04.2013
nadal
Stalrex
0000450179
wspólnik
26.06.2013
nadal
Stalrex
0000467113
wspólnik
01.04.2022
nadal
Stalrex
0000450179
Udziały w organizacjach
Śleziak Marek posiada udziały w 1 spółce.
75% w
Stalrex
Liczba spółek, w których Śleziak Marek posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 1 spółka w 2022 roku
• 1 spółka w 2021 roku
• 1 spółka w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex wykazała wyższe przychody niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Stalrex
2,41 mln zł
Stalrex
78,5 tys. zł
(2023)
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
112 tys. zł
90 tys. zł
2,52 mln zł
3,36 mln zł
3,42 mln zł
2,73 mln zł
2,41 mln zł
Stalrex
2,6 mln zł
2,44 mln zł
492 tys. zł
0 zł
78,5 tys. zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku obie firmy wykazały stratę netto, mniejszą firma Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Stalrex
308 zł
Stalrex
−8 tys. zł
(2023)
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
83,3 tys. zł
6,1 tys. zł
30,5 tys. zł
31,4 tys. zł
−34,5 tys. zł
−87,1 tys. zł
308 zł
Stalrex
−26,6 tys. zł
−3,4 tys. zł
18,4 tys. zł
−1,2 tys. zł
−8 tys. zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex wykazała wyższe przychody niż Stalrex.
W 2023 roku obie firmy wykazały stratę netto, mniejszą firma Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Stalrex
2,41 mln zł
· 308 zł
Stalrex
78,5 tys. zł
· −8 tys. zł
(2023)
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
112 tys. zł · 83,3 tys. zł
90 tys. zł · 6,1 tys. zł
2,52 mln zł · 30,5 tys. zł
3,36 mln zł · 31,4 tys. zł
3,42 mln zł · −34,5 tys. zł
2,73 mln zł · −87,1 tys. zł
2,41 mln zł · 308 zł
Stalrex
2,6 mln zł · −26,6 tys. zł
2,44 mln zł · −3,4 tys. zł
492 tys. zł · 18,4 tys. zł
0 zł · −1,2 tys. zł
78,5 tys. zł · −8 tys. zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Stalrex miała wyższą dynamikę przychodów niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Stalrex
−12%
Stalrex
−100%
(2022)
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
−71%
−20%
+2 695%
+33%
+2%
−20%
−12%
Stalrex
+3%
−6%
−80%
−100%
Wycena
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex miała wyższą szacunkową wycenę niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Stalrex
1,34 mln zł
Stalrex
50,4 tys. zł
(2023)
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
384 tys. zł
75,1 tys. zł
1,64 mln zł
2,22 mln zł
1,87 mln zł
1,49 mln zł
1,34 mln zł
Stalrex
1,53 mln zł
1,44 mln zł
362 tys. zł
5,2 tys. zł
50,4 tys. zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex wykazała wyższe przychody operacyjne niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Stalrex
2,41 mln zł
Stalrex
78,5 tys. zł
(2023)
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
111 tys. zł
90 tys. zł
2,52 mln zł
3,36 mln zł
3,42 mln zł
2,73 mln zł
2,41 mln zł
Stalrex
2,6 mln zł
2,44 mln zł
492 tys. zł
0 zł
78,5 tys. zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex poniosła wyższe koszty operacyjne niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Stalrex
2,41 mln zł
Stalrex
85,8 tys. zł
(2023)
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
23,1 tys. zł
63,1 tys. zł
2,48 mln zł
3,32 mln zł
3,46 mln zł
2,82 mln zł
2,41 mln zł
Stalrex
2,62 mln zł
2,44 mln zł
468 tys. zł
1,2 tys. zł
85,8 tys. zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Stalrex
3,7 tys. zł
Stalrex
−7,3 tys. zł
(2023)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
87,6 tys. zł
26,9 tys. zł
42,4 tys. zł
57,5 tys. zł
−24,2 tys. zł
−86,7 tys. zł
3,7 tys. zł
Stalrex
−8,2 tys. zł
−1,5 tys. zł
23,9 tys. zł
−1,2 tys. zł
−7,3 tys. zł
Rentowność
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Stalrex osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
ROA w 2025 roku:
Stalrex
0%
Stalrex
−1%
(2022)
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
102%
9%
7%
7%
−13%
−18%
0%
Stalrex
−4%
−1%
21%
−1%
Bilans
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex miała wyższą sumę bilansową niż Stalrex, ale niższy kapitał własny.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Stalrex
466 tys. zł
Stalrex
0 zł
(2023)
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
81,8 tys. zł
65,9 tys. zł
459 tys. zł
474 tys. zł
272 tys. zł
496 tys. zł
466 tys. zł
Stalrex
605 tys. zł
457 tys. zł
88,8 tys. zł
85,8 tys. zł
0 zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Stalrex miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Stalrex
121%
Stalrex
91%
(2022)
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
96%
189%
102%
95%
104%
120%
121%
Stalrex
101%
102%
90%
91%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Stalrex
5 os.
Stalrex
0-2 os.
(2023)
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
0-2 os.
0-2 os.
2-10 os.
2-10 os.
6 os.
5 os.
5 os.
Stalrex
2-10 os.
2-10 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku koszty wynagrodzeń poniosła tylko firma Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Stalrex
371 tys. zł
Stalrex
0 zł
(2023)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
12,5 tys. zł
54,6 tys. zł
253 tys. zł
381 tys. zł
454 tys. zł
399 tys. zł
371 tys. zł
Stalrex
213 tys. zł
209 tys. zł
84,7 tys. zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex miała niższe ryzyko niewypłacalności niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Stalrex
4,31%
Stalrex
0,9%
(2023)
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
1,59%
2,77%
2,23%
1,67%
4,65%
4,65%
4,31%
Stalrex
2,86%
2,77%
2,77%
1,12%
0,9%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex miała wyższą ocenę wiarygodności (C) niż Stalrex (E).
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Stalrex
ocena C
Stalrex
ocena C
(2023)
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena E
ocena C
ocena C
Stalrex
ocena C
ocena C
ocena C
ocena E
ocena C
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku firma Stalrex miała wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Stalrex
18,6 tys. zł
Stalrex
404 zł
(2023)
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
755 zł
0 zł
27,7 tys. zł
42,3 tys. zł
36,7 tys. zł
17,7 tys. zł
18,6 tys. zł
Stalrex
23,7 tys. zł
24,5 tys. zł
7,7 tys. zł
602 zł
404 zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2023 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma Stalrex.
Firma Stalrex nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Stalrex
0 zł
Stalrex
683 zł
(2023)
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Stalrex
0 zł
0 zł
0 zł
6,6 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
Stalrex
0 zł
0 zł
5 tys. zł
0 zł
683 zł