katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
MASZAREK ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA
ur. 1984
Podsumowanie
powiązane firmy
3
funkcje
1
przeciętne udziały
33
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Dermex
wspólnik
Dermex Medical
wspólnik
zarząd
Funkcja:
wice prezes zarządu
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
rada nadzorcza
Powiązania
Funkcje MASZAREK ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA w organizacjach:
organ nadzoru - WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA
wspólnik - DERMEX
reprezentacja, wspólnik - DERMEX MEDICAL
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
organ nadzoru
02.08.2024
nadal
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
0000309337
reprezentacja
25.09.2024
nadal
Dermex Medical
0000986586
wspólnik
25.09.2024
nadal
Dermex Medical
0000986586
wspólnik
14.01.2025
nadal
Dermex
0000384747
Udziały w organizacjach
Maszarek Ziółkowska Katarzyna posiada udziały w 2 spółkach.
33% w
Dermex medical
33% w
Dermex
Liczba spółek, w których Maszarek Ziółkowska Katarzyna posiadała udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
Przychody
Najwyższe przychody wykazały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższe Dermex Medical.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Wojskowe Zakłady…
155 mln zł
Dermex
9,3 mln zł
Dermex Medical
5,33 mln zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
96,2 mln zł
117 mln zł
110 mln zł
125 mln zł
133 mln zł
161 mln zł
155 mln zł
Dermex
3,29 mln zł
5,26 mln zł
7,04 mln zł
8,39 mln zł
8,58 mln zł
8,8 mln zł
9,3 mln zł
Dermex Medical
0 zł
2,58 mln zł
4,24 mln zł
5,33 mln zł
Wynik netto
Najwyższy wynik netto wykazały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a stratę Dermex.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Wojskowe Zakłady…
8,2 mln zł
Dermex
−543 tys. zł
Dermex Medical
1,95 mln zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
4,22 mln zł
14,6 mln zł
15,2 mln zł
9,45 mln zł
8,15 mln zł
20,9 mln zł
8,2 mln zł
Dermex
59,1 tys. zł
604 tys. zł
1,84 mln zł
−620 tys. zł
458 tys. zł
116 tys. zł
−543 tys. zł
Dermex Medical
0 zł
957 tys. zł
1,1 mln zł
1,95 mln zł
Zysk a przychody
Najwyższe przychody wykazały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższe Dermex Medical.
Najwyższy wynik netto wykazały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a stratę Dermex.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Wojskowe Zakłady…
155 mln zł
· 8,2 mln zł
Dermex
9,3 mln zł
· −543 tys. zł
Dermex Medical
5,33 mln zł
· 1,95 mln zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
96,2 mln zł · 4,22 mln zł
117 mln zł · 14,6 mln zł
110 mln zł · 15,2 mln zł
125 mln zł · 9,45 mln zł
133 mln zł · 8,15 mln zł
161 mln zł · 20,9 mln zł
155 mln zł · 8,2 mln zł
Dermex
3,29 mln zł · 59,1 tys. zł
5,26 mln zł · 604 tys. zł
7,04 mln zł · 1,84 mln zł
8,39 mln zł · −620 tys. zł
8,58 mln zł · 458 tys. zł
8,8 mln zł · 116 tys. zł
9,3 mln zł · −543 tys. zł
Dermex Medical
0 zł · 0 zł
2,58 mln zł · 957 tys. zł
4,24 mln zł · 1,1 mln zł
5,33 mln zł · 1,95 mln zł
Dynamika przychodów
Najwyższą dynamikę przychodów miała firma Dermex Medical, a najniższą Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Wojskowe Zakłady…
−4%
Dermex
+6%
Dermex Medical
+26%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
+11%
+22%
−6%
+14%
+7%
+20%
−4%
Dermex
+15%
+60%
+34%
+19%
+2%
+3%
+6%
Dermex Medical
+64%
+26%
Wycena
Najwyższą szacunkową wycenę mają Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższą Dermex.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Wojskowe Zakłady…
241 mln zł
Dermex
8,8 mln zł
Dermex Medical
14,2 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
189 mln zł
231 mln zł
219 mln zł
218 mln zł
218 mln zł
299 mln zł
241 mln zł
Dermex
2,48 mln zł
6,15 mln zł
13,7 mln zł
6,83 mln zł
10,4 mln zł
9,31 mln zł
8,8 mln zł
Dermex Medical
0 zł
6,16 mln zł
8,69 mln zł
14,2 mln zł
Przychody operacyjne
Najwyższe przychody operacyjne wykazały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższe Dermex Medical.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Wojskowe Zakłady…
153 mln zł
Dermex
9,3 mln zł
Dermex Medical
5,18 mln zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
94,8 mln zł
116 mln zł
108 mln zł
123 mln zł
132 mln zł
158 mln zł
153 mln zł
Dermex
3,29 mln zł
5,26 mln zł
7,04 mln zł
8,39 mln zł
8,58 mln zł
8,8 mln zł
9,3 mln zł
Dermex Medical
0 zł
2,58 mln zł
4,24 mln zł
5,18 mln zł
Koszty operacyjne
Najwyższe koszty operacyjne poniosły Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższe Dermex Medical.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Wojskowe Zakłady…
142 mln zł
Dermex
9,85 mln zł
Dermex Medical
3,18 mln zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
89,4 mln zł
97,5 mln zł
90,6 mln zł
112 mln zł
122 mln zł
134 mln zł
142 mln zł
Dermex
3,22 mln zł
4,6 mln zł
5,02 mln zł
9 mln zł
8,08 mln zł
8,65 mln zł
9,85 mln zł
Dermex Medical
0 zł
1,53 mln zł
3,03 mln zł
3,18 mln zł
EBIT i EBITDA
Najwyższą EBITDA wykazały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższą Dermex.
Najwyższy EBIT wykazały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższy Dermex.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Wojskowe Zakłady…
16,4 mln zł
Dermex
−533 tys. zł
Dermex Medical
2,14 mln zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
9,83 mln zł
23,1 mln zł
23,6 mln zł
16,5 mln zł
16,8 mln zł
30,2 mln zł
16,4 mln zł
Dermex
112 tys. zł
761 tys. zł
2,09 mln zł
−503 tys. zł
506 tys. zł
158 tys. zł
−533 tys. zł
Dermex Medical
0 zł
1,19 mln zł
1,33 mln zł
2,14 mln zł
Rentowność
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma Dermex Medical, a najniższą Dermex.
ROA w 2025 roku:
Wojskowe Zakłady…
3%
Dermex
−13%
Dermex Medical
44%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
2%
7%
8%
5%
4%
8%
3%
Dermex
5%
21%
47%
−15%
8%
2%
−13%
Dermex Medical
74%
44%
44%
Bilans
Najwyższą sumę bilansową miały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższą Dermex.
Najwyższy kapitał własny miały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższy Dermex.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Wojskowe Zakłady…
255 mln zł
Dermex
4,18 mln zł
Dermex Medical
4,4 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
199 mln zł
196 mln zł
201 mln zł
194 mln zł
222 mln zł
260 mln zł
255 mln zł
Dermex
1,24 mln zł
2,88 mln zł
3,89 mln zł
4,02 mln zł
5,54 mln zł
4,86 mln zł
4,18 mln zł
Dermex Medical
0 zł
1,3 mln zł
2,48 mln zł
4,4 mln zł
Zadłużenie
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższy Dermex Medical.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Wojskowe Zakłady…
41%
Dermex
15%
Dermex Medical
9%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
25%
33%
34%
32%
39%
43%
41%
Dermex
76%
69%
30%
49%
28%
15%
15%
Dermex Medical
26%
17%
9%
Zatrudnienie
Najwięcej pracowników zatrudniały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a firma Dermex Medical nie zatrudniała nikogo.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Wojskowe Zakłady…
473 os.
Dermex
46 os.
Dermex Medical
0 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
453 os.
462 os.
452 os.
439 os.
432 os.
449 os.
473 os.
Dermex
24 os.
10-50 os.
27 os.
44 os.
36 os.
39 os.
46 os.
Dermex Medical
0-2 os.
0 os.
0 os.
0 os.
Wynagrodzenia
Najwyższe koszty wynagrodzeń poniosły Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a firma Dermex Medical nie poniosła ich wcale.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Wojskowe Zakłady…
69,8 mln zł
Dermex
3,57 mln zł
Dermex Medical
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
42,9 mln zł
46 mln zł
47,4 mln zł
49,2 mln zł
53,2 mln zł
65,5 mln zł
69,8 mln zł
Dermex
634 tys. zł
1,07 mln zł
1,5 mln zł
1,89 mln zł
2,58 mln zł
3,11 mln zł
3,57 mln zł
Dermex Medical
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Najniższe ryzyko niewypłacalności mają firmy Dermex i Dermex Medical, a najwyższe Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Wojskowe Zakłady…
0,81%
Dermex
0,23%
Dermex Medical
0,23%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
0,41%
0,41%
1,53%
0,29%
0,52%
0,26%
0,81%
Dermex
1,53%
1,67%
0,75%
1,02%
0,32%
0,26%
0,23%
Dermex Medical
0,26%
0,41%
0,26%
0,23%
Wiarygodność
Najwyższą ocenę wiarygodności (A) mają firmy Dermex i Dermex Medical, a najniższą (B) Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Wojskowe Zakłady…
ocena B
Dermex
ocena A
Dermex Medical
ocena A
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
ocena A
ocena A
ocena C
ocena A
ocena B
ocena A
ocena B
Dermex
ocena C
ocena C
ocena B
ocena C
ocena A
ocena A
ocena A
Dermex Medical
ocena D
ocena A
ocena A
ocena A
Kredyt kupiecki
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki mają Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a najniższy Dermex.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Wojskowe Zakłady…
11,9 mln zł
Dermex
385 tys. zł
Dermex Medical
533 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
12,8 mln zł
11,3 mln zł
11,2 mln zł
10,7 mln zł
10,7 mln zł
13 mln zł
11,9 mln zł
Dermex
37,6 tys. zł
154 tys. zł
424 tys. zł
232 tys. zł
473 tys. zł
467 tys. zł
385 tys. zł
Dermex Medical
0 zł
156 tys. zł
287 tys. zł
533 tys. zł
Podatek dochodowy
Najwyższy podatek dochodowy wykazały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia, a firma Dermex nie wykazała go wcale.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Wojskowe Zakłady…
2,3 mln zł
Dermex
0 zł
Dermex Medical
200 tys. zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
2,58 mln zł
3,81 mln zł
3,77 mln zł
2,5 mln zł
2,15 mln zł
5,16 mln zł
2,3 mln zł
Dermex
6,9 tys. zł
62,1 tys. zł
186 tys. zł
0 zł
39,3 tys. zł
14,1 tys. zł
0 zł
Dermex Medical
0 zł
97,5 tys. zł
112 tys. zł
200 tys. zł