katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
BOWŻYK ŻANETA
ur. 1982
Podsumowanie
powiązane firmy
3
funkcje
3
przeciętne udziały
50
%
najczęstsza pozycja
prezes zarządu
Pełnione funkcje
Vuurin
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Vuurin Praca W Holandii
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Zavo Invest
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu spółki
Powiązania
Funkcje BOWŻYK ŻANETA w organizacjach:
reprezentacja - VUURIN
reprezentacja - VUURIN PRACA W HOLANDII
wspólnik, reprezentacja - ZAVO INVEST
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
24.04.2019
nadal
Vuurin
0000557195
reprezentacja
19.06.2019
nadal
Vuurin Praca W Holandii
0000791341
reprezentacja
03.04.2025
nadal
Zavo Invest
0001165653
wspólnik
19.06.2019
31.01.2020
Vuurin Praca W Holandii
0000791341
wspólnik
03.04.2025
nadal
Zavo Invest
0001165653
Udziały w organizacjach
Bowżyk Żaneta posiada udziały w 1 spółce.
50% w
Zavo invest
Liczba spółek, w których Bowżyk Żaneta posiadała udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2019 roku
Przychody
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin wykazała wyższe przychody niż Vuurin Praca W Holandii.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Vuurin
2,45 mln zł
Vuurin Praca W…
1,94 mln zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
1,57 mln zł
1,01 mln zł
1,67 mln zł
2,03 mln zł
2,02 mln zł
2,26 mln zł
2,45 mln zł
Vuurin Praca W Holandii
941 tys. zł
1,56 mln zł
2,61 mln zł
3,19 mln zł
3,27 mln zł
3,09 mln zł
1,94 mln zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin Praca W Holandii wykazała wyższy wynik netto niż Vuurin.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Vuurin
0 zł
Vuurin Praca W…
1,23 mln zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
0 zł
0 zł
1,27 mln zł
1,59 mln zł
0 zł
0 zł
0 zł
Vuurin Praca W Holandii
628 tys. zł
998 tys. zł
1,99 mln zł
2,23 mln zł
2,13 mln zł
2,15 mln zł
1,23 mln zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin wykazała wyższe przychody niż Vuurin Praca W Holandii, ale niższy wynik netto.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Vuurin
2,45 mln zł
· 0 zł
Vuurin Praca W…
1,94 mln zł
· 1,23 mln zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
1,57 mln zł · 0 zł
1,01 mln zł · 0 zł
1,67 mln zł · 1,27 mln zł
2,03 mln zł · 1,59 mln zł
2,02 mln zł · 0 zł
2,26 mln zł · 0 zł
2,45 mln zł · 0 zł
Vuurin Praca W Holandii
941 tys. zł · 628 tys. zł
1,56 mln zł · 998 tys. zł
2,61 mln zł · 1,99 mln zł
3,19 mln zł · 2,23 mln zł
3,27 mln zł · 2,13 mln zł
3,09 mln zł · 2,15 mln zł
1,94 mln zł · 1,23 mln zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin miała wyższą dynamikę przychodów niż Vuurin Praca W Holandii.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Vuurin
+9%
Vuurin Praca W…
−37%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
−37%
−36%
+66%
+22%
0%
+12%
+9%
Vuurin Praca W Holandii
+66%
+67%
+23%
+2%
−6%
−37%
Wycena
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin Praca W Holandii ma wyższą szacunkową wycenę niż Vuurin.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Vuurin
3,03 mln zł
Vuurin Praca W…
6,92 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
1,76 mln zł
1,17 mln zł
7,13 mln zł
8,89 mln zł
2,47 mln zł
2,75 mln zł
3,03 mln zł
Vuurin Praca W Holandii
3,59 mln zł
6,23 mln zł
12,3 mln zł
13,9 mln zł
12,1 mln zł
12 mln zł
6,92 mln zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin wykazała wyższe przychody operacyjne niż Vuurin Praca W Holandii.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Vuurin
2,45 mln zł
Vuurin Praca W…
1,94 mln zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
1,57 mln zł
1,01 mln zł
1,67 mln zł
2,03 mln zł
2,02 mln zł
2,26 mln zł
2,45 mln zł
Vuurin Praca W Holandii
941 tys. zł
1,56 mln zł
2,61 mln zł
3,19 mln zł
3,27 mln zł
3,09 mln zł
1,94 mln zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin Praca W Holandii poniosła wyższe koszty operacyjne niż Vuurin.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Vuurin
344 tys. zł
Vuurin Praca W…
511 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
474 tys. zł
216 tys. zł
206 tys. zł
206 tys. zł
271 tys. zł
325 tys. zł
344 tys. zł
Vuurin Praca W Holandii
248 tys. zł
457 tys. zł
322 tys. zł
631 tys. zł
797 tys. zł
586 tys. zł
511 tys. zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Vuurin Praca W Holandii.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Vuurin
2,11 mln zł
Vuurin Praca W…
1,42 mln zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
1,09 mln zł
790 tys. zł
1,82 mln zł
1,75 mln zł
1,93 mln zł
2,11 mln zł
Vuurin Praca W Holandii
693 tys. zł
1,1 mln zł
2,28 mln zł
2,56 mln zł
2,48 mln zł
2,51 mln zł
1,42 mln zł
Rentowność
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin Praca W Holandii osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Vuurin.
ROA w 2025 roku:
Vuurin
0%
Vuurin Praca W…
34%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
0%
0%
97%
96%
0%
0%
0%
Vuurin Praca W Holandii
86%
59%
54%
57%
51%
50%
34%
Bilans
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin Praca W Holandii miała wyższą sumę bilansową niż Vuurin, ale niższy kapitał własny.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Vuurin
2,01 mln zł
Vuurin Praca W…
3,64 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
1,05 mln zł
1,69 mln zł
1,31 mln zł
1,66 mln zł
1,65 mln zł
1,81 mln zł
2,01 mln zł
Vuurin Praca W Holandii
731 tys. zł
1,68 mln zł
3,72 mln zł
3,94 mln zł
4,16 mln zł
4,34 mln zł
3,64 mln zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin Praca W Holandii miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Vuurin.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Vuurin
6%
Vuurin Praca W…
66%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
7%
57%
3%
4%
8%
7%
6%
Vuurin Praca W Holandii
14%
3%
3%
2%
49%
50%
66%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin Praca W Holandii zatrudniała więcej pracowników niż Vuurin.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Vuurin
3 os.
Vuurin Praca W…
5 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
2-10 os.
2 os.
2 os.
3 os.
3 os.
3 os.
3 os.
Vuurin Praca W Holandii
7 os.
5 os.
5 os.
5 os.
5 os.
5 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin Praca W Holandii poniosła wyższe koszty wynagrodzeń niż Vuurin.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Vuurin
234 tys. zł
Vuurin Praca W…
369 tys. zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
209 tys. zł
77,1 tys. zł
129 tys. zł
153 tys. zł
184 tys. zł
226 tys. zł
234 tys. zł
Vuurin Praca W Holandii
165 tys. zł
308 tys. zł
227 tys. zł
273 tys. zł
320 tys. zł
336 tys. zł
369 tys. zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Vuurin Praca W Holandii.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Vuurin
0,09%
Vuurin Praca W…
0,75%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
0,26%
0,81%
0,09%
0,08%
0,13%
0,09%
0,09%
Vuurin Praca W Holandii
0,15%
0,08%
0,23%
0,08%
0,33%
0,52%
0,75%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Obie firmy mają ocenę B.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Vuurin
ocena B
Vuurin Praca W…
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
ocena A
ocena C
ocena B
ocena B
ocena A
ocena B
ocena B
Vuurin Praca W Holandii
ocena A
ocena C
ocena B
ocena B
ocena A
ocena B
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Vuurin Praca W Holandii.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Vuurin
253 tys. zł
Vuurin Praca W…
213 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
136 tys. zł
73,6 tys. zł
216 tys. zł
269 tys. zł
206 tys. zł
228 tys. zł
253 tys. zł
Vuurin Praca W Holandii
107 tys. zł
228 tys. zł
486 tys. zł
530 tys. zł
365 tys. zł
368 tys. zł
213 tys. zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Vuurin wykazała wyższy podatek dochodowy niż Vuurin Praca W Holandii.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Vuurin
190 tys. zł
Vuurin Praca W…
129 tys. zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Vuurin
105 tys. zł
74,7 tys. zł
127 tys. zł
164 tys. zł
158 tys. zł
174 tys. zł
190 tys. zł
Vuurin Praca W Holandii
64,2 tys. zł
104 tys. zł
197 tys. zł
230 tys. zł
224 tys. zł
227 tys. zł
129 tys. zł