katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
FOGLER PAWEŁ
ur. 1978
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
2
przeciętne udziały
100
%
najczęstsza pozycja
prezes zarządu
Pełnione funkcje
Investpol Katowice
wykreślona z KRS
28.01.2025
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Pama-Stal
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje FOGLER PAWEŁ w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - PAMA-STAL
wspólnik, reprezentacja - INVESTPOL KATOWICE
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
06.03.2012
nadal
Pama-Stal
0000410494
reprezentacja
19.04.2016
nadal
Pama-Stal
0000410494
reprezentacja
24.05.2019
nadal
Investpol Katowice
0000699847
reprezentacja
29.05.2019
16.04.2024
Prometal Chorzów
0000563410
wspólnik
06.03.2012
nadal
Pama-Stal
0000410494
wspólnik
20.11.2015
nadal
Pama-Stal
0000410494
wspólnik
12.12.2017
nadal
Pama-Stal
0000410494
wspólnik
24.05.2019
nadal
Investpol Katowice
0000699847
wspólnik
29.05.2019
16.04.2024
Prometal Chorzów
0000563410
wspólnik
28.06.2019
nadal
Pama-Stal
0000410494
Udziały w organizacjach
Fogler Paweł posiada udziały w 1 spółce.
100% w
Pama-stal
Liczba spółek, w których Fogler Paweł posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 3 spółki w 2023 roku
• 3 spółki w 2022 roku
• 3 spółki w 2021 roku
• 3 spółki w 2020 roku
• 3 spółki w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Przychody za 2018 rok wyniosły:
Pama-Stal
73,8 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
7,49 mln zł
73,8 tys. zł
Wynik netto
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Wynik netto za 2018 rok wyniósł:
Pama-Stal
−3,3 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
−2,24 mln zł
−3,3 tys. zł
Zysk a przychody
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Przychody i wynik netto za 2018 rok wyniosły:
Pama-Stal
73,8 tys. zł
· −3,3 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
7,49 mln zł · −2,24 mln zł
73,8 tys. zł · −3,3 tys. zł
Dynamika przychodów
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Zmiana przychodów w 2018 roku wobec poprzedniego:
Pama-Stal
−99%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
−99%
Wycena
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Szacunkowa wycena na koniec 2018 roku:
Pama-Stal
504 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
4,59 mln zł
504 tys. zł
Przychody operacyjne
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Przychody operacyjne za 2018 rok wyniosły:
Pama-Stal
73,8 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
7,49 mln zł
73,8 tys. zł
Koszty operacyjne
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Koszty operacyjne za 2018 rok wyniosły:
Pama-Stal
77,1 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
9,64 mln zł
77,1 tys. zł
EBIT i EBITDA
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
EBITDA za 2018 rok wyniosła:
Pama-Stal
29,3 tys. zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
−2,05 mln zł
29,3 tys. zł
Rentowność
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
ROA w 2018 roku:
Pama-Stal
0%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
−17%
0%
Bilans
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Suma bilansowa na koniec 2018 roku wyniosła:
Pama-Stal
12,9 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
13,2 mln zł
12,9 mln zł
Zadłużenie
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2018 roku:
Pama-Stal
95%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
95%
95%
Zatrudnienie
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Zatrudnienie w 2018 roku:
Pama-Stal
1 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
2-10 os.
1 os.
Wynagrodzenia
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Wynagrodzenia za 2018 rok wyniosły:
Pama-Stal
12,7 tys. zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
333 tys. zł
12,7 tys. zł
Ryzyko
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2018 rok:
Pama-Stal
2,77%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
4,31%
2,77%
Wiarygodność
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2018 rok:
Pama-Stal
ocena E
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
ocena E
ocena E
Kredyt kupiecki
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2018 rok:
Pama-Stal
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Pama-Stal.
Podatek dochodowy za 2018 rok wyniósł:
Pama-Stal
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
Pama-Stal
0 zł
0 zł