katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
GŁUCHOWSKI PRZEMYSŁAW
ur. 1981
Podsumowanie
powiązane firmy
6
funkcje
0
przeciętne udziały
47
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Correction
wspólnik
Gapshore
wspólnik
Greenfix
wykreślona z KRS
02.09.2024
wspólnik
Invest City Group
wspólnik
Pg Invest Group
wspólnik
Psm Construction
wspólnik
Powiązania
Funkcje GŁUCHOWSKI PRZEMYSŁAW w organizacjach:
wspólnik - GREENFIX
wspólnik - CORRECTION
wspólnik - INVEST CITY GROUP
wspólnik - GAPSHORE
wspólnik - PG INVEST GROUP
wspólnik - PSM CONSTRUCTION
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
11.09.2012
15.03.2024
Greenfix
0000432669
reprezentacja
10.12.2014
05.12.2018
Correction
0000534468
reprezentacja
01.06.2017
08.01.2024
Invest City Group
0000681315
reprezentacja
05.12.2018
30.12.2023
Correction
0000534468
reprezentacja
07.01.2019
05.06.2024
Gapshore
0000750725
reprezentacja
25.09.2019
07.05.2024
Pg Invest Group
0000805262
reprezentacja
10.06.2021
11.01.2024
Psm Construction
0000905431
wspólnik
11.09.2012
nadal
Greenfix
0000432669
wspólnik
10.12.2014
nadal
Correction
0000534468
wspólnik
01.06.2017
nadal
Invest City Group
0000681315
wspólnik
07.01.2019
nadal
Gapshore
0000750725
wspólnik
25.09.2019
nadal
Pg Invest Group
0000805262
wspólnik
10.06.2021
nadal
Psm Construction
0000905431
Udziały w organizacjach
Głuchowski Przemysław posiada udziały w 5 spółkach.
50% w
Invest city group
50% w
Pg invest group
50% w
Correction
50% w
Psm construction
33% w
Gapshore
Liczba spółek, w których Głuchowski Przemysław posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 5 spółek w 2026 roku
• 5 spółek w 2025 roku
• 5 spółek w 2024 roku
• 6 spółek w 2023 roku
• 6 spółek w 2022 roku
• 6 spółek w 2021 roku
• 5 spółek w 2020 roku
• 5 spółek w 2019 roku
• 3 spółki w 2018 roku
• 3 spółki w 2017 roku
Przychody
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Przychody za 2021 rok wyniosły:
PSM Construction
299 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
299 tys. zł
Wynik netto
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Wynik netto za 2021 rok wyniósł:
PSM Construction
87,3 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
87,3 tys. zł
Zysk a przychody
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Przychody i wynik netto za 2021 rok wyniosły:
PSM Construction
299 tys. zł
· 87,3 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł · 0 zł
299 tys. zł · 87,3 tys. zł
Wycena
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Szacunkowa wycena na koniec 2021 roku:
PSM Construction
609 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
609 tys. zł
Przychody operacyjne
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Przychody operacyjne za 2021 rok wyniosły:
PSM Construction
298 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
298 tys. zł
Koszty operacyjne
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Koszty operacyjne za 2021 rok wyniosły:
PSM Construction
201 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
201 tys. zł
EBIT i EBITDA
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
EBITDA za 2021 rok wyniosła:
PSM Construction
97,5 tys. zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
97,5 tys. zł
Rentowność
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
ROA w 2021 roku:
PSM Construction
69%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
69%
Bilans
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Suma bilansowa na koniec 2021 roku wyniosła:
PSM Construction
126 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
126 tys. zł
Zadłużenie
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2021 roku:
PSM Construction
27%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
27%
Wynagrodzenia
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Wynagrodzenia za 2021 rok wyniosły:
PSM Construction
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
0 zł
Ryzyko
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2021 rok:
PSM Construction
0,33%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0,15%
0,33%
Wiarygodność
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2021 rok:
PSM Construction
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
ocena D
ocena B
Kredyt kupiecki
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2021 rok:
PSM Construction
17,3 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
17,3 tys. zł
Podatek dochodowy
Spośród 6 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko PSM Construction.
Podatek dochodowy za 2021 rok wyniósł:
PSM Construction
8,7 tys. zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
PSM Construction
0 zł
8,7 tys. zł