katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
WOLNA ANNA
ur. 1978
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
0
przeciętne udziały
b.d.
najczęstsza pozycja
prokurent
Pełnione funkcje
Lux Medical Care
prokurent
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
prokurent
Powiązania
Funkcje WOLNA ANNA w organizacjach:
prokurent - ZAKŁAD USŁUG REHABILITACYJNO-SOCJALNYCH
prokurent - LUX MEDICAL CARE
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
prokurent
29.04.2011
27.10.2011
Black Point Group
0000301465
prokurent
01.12.2016
nadal
Lux Medical Care
0000587662
prokurent
08.12.2016
11.10.2019
Care Ab
0000561124
prokurent
12.07.2022
nadal
Lux Medical Care
0000587662
prokurent
19.09.2022
nadal
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
0000113269
wspólnik
21.06.2011
27.10.2011
Black Point Group
0000301465
Udziały w organizacjach
Wolna Anna nie posiada udziałów w żadnych spółkach.
Brak danych o udziałach Wolna Anna w spółkach.
Przychody
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych wykazał wyższe przychody niż LUX Medical Care.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Zakład Usług Rehabili…
176 mln zł
LUX Medical Care
26,6 mln zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
36,8 mln zł
84,3 mln zł
119 mln zł
169 mln zł
210 mln zł
226 mln zł
176 mln zł
LUX Medical Care
36,5 mln zł
35 mln zł
33,7 tys. zł
29,8 mln zł
27,1 mln zł
28,2 mln zł
26,6 mln zł
Wynik netto
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych wykazał wyższy wynik netto niż LUX Medical Care.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Zakład Usług Rehabili…
115 tys. zł
LUX Medical Care
70 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
−366 tys. zł
59,2 tys. zł
32,8 tys. zł
12,4 tys. zł
21,2 tys. zł
557 tys. zł
115 tys. zł
LUX Medical Care
251 tys. zł
121 tys. zł
46 zł
45 tys. zł
24 tys. zł
36 tys. zł
70 tys. zł
Zysk a przychody
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych wykazał zarówno wyższe przychody, jak i wyższy wynik netto niż LUX Medical Care.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Zakład Usług Rehabili…
176 mln zł
· 115 tys. zł
LUX Medical Care
26,6 mln zł
· 70 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
36,8 mln zł · −366 tys. zł
84,3 mln zł · 59,2 tys. zł
119 mln zł · 32,8 tys. zł
169 mln zł · 12,4 tys. zł
210 mln zł · 21,2 tys. zł
226 mln zł · 557 tys. zł
176 mln zł · 115 tys. zł
LUX Medical Care
36,5 mln zł · 251 tys. zł
35 mln zł · 121 tys. zł
33,7 tys. zł · 46 zł
29,8 mln zł · 45 tys. zł
27,1 mln zł · 24 tys. zł
28,2 mln zł · 36 tys. zł
26,6 mln zł · 70 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma LUX Medical Care miała wyższą dynamikę przychodów niż Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Zakład Usług Rehabili…
−22%
LUX Medical Care
−6%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
+4 116%
+129%
+41%
+43%
+24%
+8%
−22%
LUX Medical Care
+1%
−4%
−100%
+88 310%
−9%
+4%
−6%
Wycena
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych ma wyższą szacunkową wycenę niż LUX Medical Care.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Zakład Usług Rehabili…
92,3 mln zł
LUX Medical Care
16,5 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
22,5 mln zł
50,2 mln zł
70,5 mln zł
101 mln zł
124 mln zł
139 mln zł
92,3 mln zł
LUX Medical Care
24 mln zł
22,6 mln zł
19 tys. zł
18,1 mln zł
17 mln zł
17,8 mln zł
16,5 mln zł
Przychody operacyjne
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych wykazał wyższe przychody operacyjne niż LUX Medical Care.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Zakład Usług Rehabili…
176 mln zł
LUX Medical Care
26,6 mln zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
36,8 mln zł
84,3 mln zł
119 mln zł
169 mln zł
210 mln zł
226 mln zł
176 mln zł
LUX Medical Care
36,1 mln zł
35 mln zł
33,7 tys. zł
29,8 mln zł
27,1 mln zł
28,2 mln zł
26,6 mln zł
Koszty operacyjne
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych poniósł wyższe koszty operacyjne niż LUX Medical Care.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Zakład Usług Rehabili…
176 mln zł
LUX Medical Care
26,5 mln zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
37,3 mln zł
84,3 mln zł
118 mln zł
169 mln zł
210 mln zł
225 mln zł
176 mln zł
LUX Medical Care
36,1 mln zł
34,9 mln zł
33,7 tys. zł
29,7 mln zł
27 mln zł
28,1 mln zł
26,5 mln zł
EBIT i EBITDA
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych wykazał wyższy EBIT niż LUX Medical Care.
Firma LUX Medical Care nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Zakład Usług Rehabili…
237 tys. zł
LUX Medical Care
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
−466 tys. zł
98,2 tys. zł
147 tys. zł
89,7 tys. zł
99,8 tys. zł
859 tys. zł
237 tys. zł
LUX Medical Care
Rentowność
Firma LUX Medical Care osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych.
ROA w 2025 roku:
Zakład Usług Rehabili…
1%
LUX Medical Care
3%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
−8%
0%
0%
0%
0%
2%
1%
LUX Medical Care
7%
3%
1%
1%
1%
1%
3%
Bilans
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych miał zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż LUX Medical Care.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Zakład Usług Rehabili…
21,5 mln zł
LUX Medical Care
2,58 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
4,81 mln zł
12,1 mln zł
16,1 mln zł
17,6 mln zł
22,1 mln zł
26 mln zł
21,5 mln zł
LUX Medical Care
3,36 mln zł
3,55 mln zł
4,4 tys. zł
3,6 mln zł
3,78 mln zł
2,99 mln zł
2,58 mln zł
Zadłużenie
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych miał wyższy wskaźnik zadłużenia niż LUX Medical Care.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Zakład Usług Rehabili…
97%
LUX Medical Care
89%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
106%
98%
98%
98%
99%
97%
97%
LUX Medical Care
87%
91%
95%
90%
91%
92%
89%
Zatrudnienie
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych zatrudniał więcej pracowników niż LUX Medical Care.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Zakład Usług Rehabili…
2,2 tys. os.
LUX Medical Care
30 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
454 os.
1,1 tys. os.
2 tys. os.
3,1 tys. os.
3,1 tys. os.
2,9 tys. os.
2,2 tys. os.
LUX Medical Care
50 os.
46 os.
1 os.
43 os.
40 os.
40 os.
30 os.
Wynagrodzenia
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych poniósł wyższe koszty wynagrodzeń niż LUX Medical Care.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Zakład Usług Rehabili…
171 mln zł
LUX Medical Care
23 mln zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
35,5 mln zł
81,1 mln zł
114 mln zł
164 mln zł
203 mln zł
218 mln zł
171 mln zł
LUX Medical Care
29,6 mln zł
28,3 mln zł
26,9 tys. zł
23,2 mln zł
21 mln zł
21,5 mln zł
23 mln zł
Ryzyko
Firma LUX Medical Care ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Zakład Usług Rehabili…
5,76%
LUX Medical Care
2,23%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
2,03%
2,86%
2,77%
2,77%
2,77%
2,34%
5,76%
LUX Medical Care
1,53%
1,53%
4,31%
2,77%
1,9%
1,67%
2,23%
Wiarygodność
Firma LUX Medical Care ma wyższą ocenę wiarygodności (C) niż Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych (D).
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Zakład Usług Rehabili…
ocena D
LUX Medical Care
ocena C
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena D
LUX Medical Care
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
Kredyt kupiecki
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż LUX Medical Care.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Zakład Usług Rehabili…
2,1 mln zł
LUX Medical Care
327 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
358 tys. zł
988 tys. zł
1,39 mln zł
1,98 mln zł
2,46 mln zł
2,75 mln zł
2,1 mln zł
LUX Medical Care
442 tys. zł
416 tys. zł
404 zł
372 tys. zł
334 tys. zł
340 tys. zł
327 tys. zł
Podatek dochodowy
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych wykazał wyższy podatek dochodowy niż LUX Medical Care.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Zakład Usług Rehabili…
72,7 tys. zł
LUX Medical Care
26 tys. zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych
−119 tys. zł
20,8 tys. zł
20,6 tys. zł
10,9 tys. zł
16 tys. zł
265 tys. zł
72,7 tys. zł
LUX Medical Care
114 tys. zł
40 tys. zł
21 zł
25 tys. zł
16 tys. zł
31 tys. zł
26 tys. zł