katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
HABRAJSKI ŁUKASZ
ur. 1984
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
2
przeciętne udziały
50
%
najczęstsza pozycja
członek zarządu
Pełnione funkcje
H.m. Meble
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Monclero Gf1
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Powiązania
Funkcje HABRAJSKI ŁUKASZ w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - H.M. MEBLE
wspólnik, reprezentacja - MONCLERO GF1
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
03.02.2025
nadal
H.m. Meble
0001151226
reprezentacja
28.02.2025
nadal
Monclero Gf1
0001158814
wspólnik
03.02.2025
nadal
H.m. Meble
0001151226
wspólnik
28.02.2025
nadal
Monclero Gf1
0001158814
Udziały w organizacjach
Habrajski Łukasz posiada udziały w 2 spółkach.
50% w
H.m. meble
50% w
Monclero gf1
Liczba spółek, w których Habrajski Łukasz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
Przychody
Firma H.M. Meble wykazała wyższe przychody niż Monclero GF1.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
H.M. Meble
11,2 mln zł
Monclero GF1
270 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
1,19 mln zł
11,2 mln zł
Monclero GF1
0 zł
270 tys. zł
Wynik netto
Firma H.M. Meble wykazała wyższy wynik netto niż Monclero GF1.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
H.M. Meble
252 tys. zł
Monclero GF1
4,4 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
89,6 tys. zł
252 tys. zł
Monclero GF1
0 zł
4,4 tys. zł
Zysk a przychody
Firma H.M. Meble wykazała zarówno wyższe przychody, jak i wyższy wynik netto niż Monclero GF1.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
H.M. Meble
11,2 mln zł
· 252 tys. zł
Monclero GF1
270 tys. zł
· 4,4 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
1,19 mln zł · 89,6 tys. zł
11,2 mln zł · 252 tys. zł
Monclero GF1
0 zł · 0 zł
270 tys. zł · 4,4 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma Monclero GF1 nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
H.M. Meble
+843%
Monclero GF1
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
+843%
Monclero GF1
Wycena
Firma H.M. Meble ma wyższą szacunkową wycenę niż Monclero GF1.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
H.M. Meble
9,98 mln zł
Monclero GF1
197 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
2,62 mln zł
9,98 mln zł
Monclero GF1
0 zł
197 tys. zł
Przychody operacyjne
Firma H.M. Meble wykazała wyższe przychody operacyjne niż Monclero GF1.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
H.M. Meble
11,2 mln zł
Monclero GF1
270 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
1,19 mln zł
11,2 mln zł
Monclero GF1
0 zł
270 tys. zł
Koszty operacyjne
Firma H.M. Meble poniosła wyższe koszty operacyjne niż Monclero GF1.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
H.M. Meble
10,9 mln zł
Monclero GF1
265 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
989 tys. zł
10,9 mln zł
Monclero GF1
0 zł
265 tys. zł
EBIT i EBITDA
Firma H.M. Meble wykazała wyższy EBIT niż Monclero GF1.
Firma Monclero GF1 nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
H.M. Meble
391 tys. zł
Monclero GF1
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
211 tys. zł
391 tys. zł
Monclero GF1
Rentowność
Firma H.M. Meble osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Monclero GF1.
ROA w 2025 roku:
H.M. Meble
7%
Monclero GF1
6%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
3%
7%
Monclero GF1
6%
Bilans
Firma H.M. Meble miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Monclero GF1.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
H.M. Meble
3,41 mln zł
Monclero GF1
76,2 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
3,17 mln zł
3,41 mln zł
Monclero GF1
0 zł
76,2 tys. zł
Zadłużenie
Firma Monclero GF1 miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż H.M. Meble.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
H.M. Meble
34%
Monclero GF1
88%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
36%
34%
Monclero GF1
88%
Wynagrodzenia
Firma H.M. Meble poniosła wyższe koszty wynagrodzeń niż Monclero GF1.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
H.M. Meble
2,09 mln zł
Monclero GF1
200 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
185 tys. zł
2,09 mln zł
Monclero GF1
0 zł
200 zł
Ryzyko
Firma H.M. Meble ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Monclero GF1.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
H.M. Meble
0,52%
Monclero GF1
0,9%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
0,41%
0,52%
Monclero GF1
0,2%
0,9%
Wiarygodność
Obie firmy mają ocenę B.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
H.M. Meble
ocena B
Monclero GF1
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
ocena D
ocena B
Monclero GF1
ocena D
ocena B
Kredyt kupiecki
Firma H.M. Meble ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Monclero GF1.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
H.M. Meble
333 tys. zł
Monclero GF1
4,3 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
183 tys. zł
333 tys. zł
Monclero GF1
0 zł
4,3 tys. zł
Podatek dochodowy
Żadna z firm nie wykazała podatku dochodowego.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
H.M. Meble
0 zł
Monclero GF1
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2024
2025
H.M. Meble
114 tys. zł
0 zł
Monclero GF1
0 zł
0 zł