katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
SZCZEPANIAK ADAM
ur. 1999
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
2
przeciętne udziały
35
%
najczęstsza pozycja
członek zarządu
Pełnione funkcje
Cargo Deer Logistics
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
S-Art-Med
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Powiązania
Funkcje SZCZEPANIAK ADAM w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - CARGO DEER LOGISTICS
reprezentacja, wspólnik - S-ART-MED
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
23.08.2021
nadal
Cargo Deer Logistics
0000917657
reprezentacja
09.04.2024
nadal
S-Art-Med
0001099255
reprezentacja
17.07.2025
nadal
Cargo Deer Logistics
0000917657
wspólnik
09.04.2024
nadal
S-Art-Med
0001099255
wspólnik
01.08.2025
nadal
Cargo Deer Logistics
0000917657
Udziały w organizacjach
Szczepaniak Adam posiada udziały w 2 spółkach.
50% w
Cargo deer logistics
20% w
S-art-med
Liczba spółek, w których Szczepaniak Adam posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
Przychody
Firma Cargo Deer Logistics wykazała wyższe przychody niż s-Art-Med.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Cargo Deer Logistics
1,52 mln zł
s-Art-Med
913 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
1,71 mln zł
1,5 mln zł
1,83 mln zł
1,52 mln zł
s-Art-Med
0 zł
434 tys. zł
913 tys. zł
Wynik netto
Firma s-Art-Med wykazała zysk netto, a Cargo Deer Logistics stratę.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Cargo Deer Logistics
−11 tys. zł
s-Art-Med
11,6 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
−221 tys. zł
−16,8 tys. zł
152 tys. zł
−11 tys. zł
s-Art-Med
0 zł
31,2 tys. zł
11,6 tys. zł
Zysk a przychody
Firma Cargo Deer Logistics wykazała wyższe przychody niż s-Art-Med.
Firma s-Art-Med wykazała zysk netto, a Cargo Deer Logistics stratę.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Cargo Deer Logistics
1,52 mln zł
· −11 tys. zł
s-Art-Med
913 tys. zł
· 11,6 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł · 0 zł
1,71 mln zł · −221 tys. zł
1,5 mln zł · −16,8 tys. zł
1,83 mln zł · 152 tys. zł
1,52 mln zł · −11 tys. zł
s-Art-Med
0 zł · 0 zł
434 tys. zł · 31,2 tys. zł
913 tys. zł · 11,6 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma s-Art-Med miała wyższą dynamikę przychodów niż Cargo Deer Logistics.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Cargo Deer Logistics
−17%
s-Art-Med
+110%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
−12%
+22%
−17%
s-Art-Med
+110%
Wycena
Firma Cargo Deer Logistics ma wyższą szacunkową wycenę niż s-Art-Med.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Cargo Deer Logistics
953 tys. zł
s-Art-Med
683 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
1,19 mln zł
966 tys. zł
1,8 mln zł
953 tys. zł
s-Art-Med
0 zł
436 tys. zł
683 tys. zł
Przychody operacyjne
Firma Cargo Deer Logistics wykazała wyższe przychody operacyjne niż s-Art-Med.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Cargo Deer Logistics
1,52 mln zł
s-Art-Med
913 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
1,71 mln zł
1,5 mln zł
1,83 mln zł
1,52 mln zł
s-Art-Med
0 zł
434 tys. zł
913 tys. zł
Koszty operacyjne
Firma Cargo Deer Logistics poniosła wyższe koszty operacyjne niż s-Art-Med.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Cargo Deer Logistics
1,46 mln zł
s-Art-Med
887 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
1,9 mln zł
1,49 mln zł
1,66 mln zł
1,46 mln zł
s-Art-Med
0 zł
395 tys. zł
887 tys. zł
EBIT i EBITDA
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Cargo Deer Logistics
−195 tys. zł
(2022)
s-Art-Med
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
−195 tys. zł
s-Art-Med
Rentowność
Firma s-Art-Med osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Cargo Deer Logistics.
ROA w 2025 roku:
Cargo Deer Logistics
−36%
s-Art-Med
12%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
−254%
−7%
165%
−36%
s-Art-Med
55%
12%
Bilans
Firma s-Art-Med miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Cargo Deer Logistics.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Cargo Deer Logistics
30,2 tys. zł
s-Art-Med
93,7 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
87 tys. zł
243 tys. zł
91,9 tys. zł
30,2 tys. zł
s-Art-Med
0 zł
57,1 tys. zł
93,7 tys. zł
Zadłużenie
Firma Cargo Deer Logistics miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż s-Art-Med.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Cargo Deer Logistics
89%
s-Art-Med
49%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0%
157%
84%
89%
s-Art-Med
37%
49%
Zatrudnienie
Za 2025 rok obie firmy mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Cargo Deer Logistics
0-2 os.
s-Art-Med
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
2-10 os.
0-2 os.
0-2 os.
s-Art-Med
0-2 os.
Wynagrodzenia
Firma Cargo Deer Logistics poniosła wyższe koszty wynagrodzeń niż s-Art-Med.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Cargo Deer Logistics
130 tys. zł
s-Art-Med
14 tys. zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
187 tys. zł
195 tys. zł
179 tys. zł
130 tys. zł
s-Art-Med
0 zł
7,4 tys. zł
14 tys. zł
Ryzyko
Firma s-Art-Med ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Cargo Deer Logistics.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Cargo Deer Logistics
1,53%
s-Art-Med
0,29%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0,26%
0,33%
0,81%
0,41%
1,53%
s-Art-Med
0,15%
0,28%
0,29%
Wiarygodność
Firma s-Art-Med ma wyższą ocenę wiarygodności (A) niż Cargo Deer Logistics (C).
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Cargo Deer Logistics
ocena C
s-Art-Med
ocena A
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
ocena D
ocena B
ocena D
ocena A
ocena C
s-Art-Med
ocena D
ocena A
ocena A
Kredyt kupiecki
Firma Cargo Deer Logistics ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż s-Art-Med.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Cargo Deer Logistics
19,4 tys. zł
s-Art-Med
16,1 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
8,8 tys. zł
4,6 tys. zł
31,9 tys. zł
19,4 tys. zł
s-Art-Med
0 zł
10,4 tys. zł
16,1 tys. zł
Podatek dochodowy
Podatek dochodowy wykazała tylko firma s-Art-Med.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Cargo Deer Logistics
0 zł
s-Art-Med
1,2 tys. zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
2025
Cargo Deer Logistics
0 zł
0 zł
732 zł
15 tys. zł
0 zł
s-Art-Med
0 zł
3,1 tys. zł
1,2 tys. zł