katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
WESOŁOWSKI JAKUB
ur. 1981
Podsumowanie
powiązane firmy
6
funkcje
5
przeciętne udziały
67
%
najczęstsza pozycja
prezes zarządu
Pełnione funkcje
Gma
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Komi Invest
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Lewandów
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Lux Construction
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Lux Investment
wspólnik
Terra
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje WESOŁOWSKI JAKUB w organizacjach:
reprezentacja - KOMI INVEST
reprezentacja - LUX CONSTRUCTION
wspólnik - LUX INVESTMENT
reprezentacja, wspólnik - LEWANDÓW
reprezentacja - GMA
wspólnik, reprezentacja - TERRA
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
18.03.2016
26.04.2017
Pol-Eco-Energy
0000608378
reprezentacja
20.09.2019
nadal
Lewandów
0000804988
reprezentacja
10.01.2023
nadal
Gma
0001012764
reprezentacja
28.05.2025
nadal
Lux Construction
0000366401
reprezentacja
17.02.2026
nadal
Komi Invest
0000309957
reprezentacja
30.03.2026
nadal
Terra
0001232092
wspólnik
18.03.2016
10.05.2016
Pol-Eco-Energy
0000608378
wspólnik
10.05.2016
21.04.2018
Pol-Eco-Energy
0000608378
wspólnik
21.07.2017
24.10.2017
Czerniakowski Tower
0000676647
wspólnik
01.12.2017
nadal
Lux Investment
0000707272
wspólnik
03.07.2019
nadal
Lux Investment
0000707272
wspólnik
20.09.2019
nadal
Lewandów
0000804988
wspólnik
30.03.2026
nadal
Terra
0001232092
Udziały w organizacjach
Wesołowski Jakub posiada udziały w 3 spółkach.
100% w
Terra
50% w
Lewandów
50% w
Lux investment
Liczba spółek, w których Wesołowski Jakub posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 3 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 2 spółki w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 2 spółki w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 2 spółki w 2017 roku
Przychody
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment wykazała wyższe przychody niż LUX Construction.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Przychody za 2021 rok wyniosły:
LUX Investment
12,7 mln zł
(2019)
LUX Construction
2 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
1 zł
12,7 mln zł
LUX Construction
1,94 mln zł
12 tys. zł
81,3 tys. zł
282 tys. zł
2 zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment wykazała zysk netto, a LUX Construction stratę.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Wynik netto za 2021 rok wyniósł:
LUX Investment
1,3 mln zł
(2019)
LUX Construction
−1,26 mln zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
−33,7 tys. zł
1,3 mln zł
LUX Construction
876 tys. zł
−1,06 mln zł
−408 tys. zł
−153 tys. zł
−1,26 mln zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment wykazała wyższe przychody niż LUX Construction.
W 2019 roku firma LUX Investment wykazała zysk netto, a LUX Construction stratę.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Przychody i wynik netto za 2021 rok wyniosły:
LUX Investment
12,7 mln zł
· 1,3 mln zł
(2019)
LUX Construction
2 zł
· −1,26 mln zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł · 0 zł
1 zł · −33,7 tys. zł
12,7 mln zł · 1,3 mln zł
LUX Construction
1,94 mln zł · 876 tys. zł
12 tys. zł · −1,06 mln zł
81,3 tys. zł · −408 tys. zł
282 tys. zł · −153 tys. zł
2 zł · −1,26 mln zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment miała wyższą dynamikę przychodów niż LUX Construction.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Zmiana przychodów w 2021 roku wobec poprzedniego:
LUX Investment
+1 067 227 018%
(2019)
LUX Construction
−100%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
+1 067 227 018%
LUX Construction
−99%
+577%
+247%
−100%
Wycena
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment miała wyższą szacunkową wycenę niż LUX Construction.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2021 roku:
LUX Investment
14,6 mln zł
(2019)
LUX Construction
3,43 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
1 zł
14,6 mln zł
LUX Construction
4,62 mln zł
4,73 mln zł
4,34 mln zł
4,35 mln zł
3,43 mln zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment wykazała wyższe przychody operacyjne niż LUX Construction.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Przychody operacyjne za 2021 rok wyniosły:
LUX Investment
12,7 mln zł
(2019)
LUX Construction
2 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
1 zł
12,7 mln zł
LUX Construction
108 tys. zł
12 tys. zł
81,3 tys. zł
7 zł
2 zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment poniosła wyższe koszty operacyjne niż LUX Construction.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Koszty operacyjne za 2021 rok wyniosły:
LUX Investment
11,1 mln zł
(2019)
LUX Construction
764 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
26 tys. zł
11,1 mln zł
LUX Construction
401 tys. zł
418 tys. zł
325 tys. zł
309 tys. zł
764 tys. zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment wykazała wyższy EBIT niż LUX Construction.
Żadna z firm nie ma danych za 2021 rok.
EBITDA za 2021 rok wyniosła:
LUX Investment
1,63 mln zł
(2019)
LUX Construction
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
−26 tys. zł
1,63 mln zł
LUX Construction
Rentowność
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż LUX Construction.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
ROA w 2021 roku:
LUX Investment
79%
(2019)
LUX Construction
−10%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
−3%
79%
LUX Construction
8%
−9%
−3%
−1%
−10%
Bilans
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Construction miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż LUX Investment.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Suma bilansowa na koniec 2021 roku wyniosła:
LUX Investment
1,64 mln zł
(2019)
LUX Construction
12,1 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
1,1 mln zł
1,64 mln zł
LUX Construction
10,7 mln zł
12,1 mln zł
12,3 mln zł
12,2 mln zł
12,1 mln zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Construction miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż LUX Investment.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2021 roku:
LUX Investment
18%
(2019)
LUX Construction
61%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
103%
18%
LUX Construction
160%
46%
50%
51%
61%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Za 2021 rok firma LUX Construction ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Zatrudnienie w 2021 roku:
LUX Investment
0-2 os.
(2019)
LUX Construction
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0-2 os.
0-2 os.
LUX Construction
0-2 os.
1 os.
1 os.
1 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Żadna z firm nie ma danych za 2021 rok.
Wynagrodzenia za 2021 rok wyniosły:
LUX Investment
46,2 tys. zł
(2019)
LUX Construction
b.d.
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
1,2 tys. zł
46,2 tys. zł
LUX Construction
Ryzyko
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment miała niższe ryzyko niewypłacalności niż LUX Construction.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2021 rok:
LUX Investment
0,15%
(2019)
LUX Construction
0,52%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0,23%
0,41%
0,15%
LUX Construction
0,9%
0,75%
1,53%
1,53%
0,52%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku firma LUX Investment miała wyższą ocenę wiarygodności (A) niż LUX Construction (E).
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2021 rok:
LUX Investment
ocena A
(2019)
LUX Construction
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
ocena D
ocena C
ocena A
LUX Construction
ocena B
ocena B
ocena E
ocena E
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku sugerowany kredyt kupiecki miała tylko firma LUX Investment.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2021 rok:
LUX Investment
347 tys. zł
(2019)
LUX Construction
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
0 zł
347 tys. zł
LUX Construction
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 2 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2019 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma LUX Investment.
Firma LUX Investment nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Podatek dochodowy za 2021 rok wyniósł:
LUX Investment
315 tys. zł
(2019)
LUX Construction
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
LUX Investment
0 zł
0 zł
315 tys. zł
LUX Construction
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł