katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
FALENDER MATEUSZ
ur. 1992
Podsumowanie
powiązane firmy
5
funkcje
1
przeciętne udziały
40
%
najczęstsza pozycja
kurator
Pełnione funkcje
Fundacja Po Twojej Stronie
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Leonis Construction
wspólnik
P&m Cooperation
wspólnik
Prasowe Zakłady Graficzne
wykreślona z KRS
24.05.2024
kurator
Sokołowice Park 2
kurator
Powiązania
Funkcje FALENDER MATEUSZ w organizacjach:
kurator - PRASOWE ZAKŁADY GRAFICZNE
kurator - SOKOŁOWICE PARK 2
reprezentacja - FUNDACJA PO TWOJEJ STRONIE
wspólnik - P&M COOPERATION
wspólnik - LEONIS CONSTRUCTION
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
kurator
20.09.2019
nadal
Prasowe Zakłady Graficzne
0000051337
kurator
13.02.2024
nadal
Sokołowice Park 2
0000612296
reprezentacja
08.11.2017
nadal
Fundacja Po Twojej Stronie
0000702051
wspólnik
29.01.2024
nadal
P&m Cooperation
0001084365
wspólnik
19.03.2024
nadal
Leonis Construction
0001095346
wspólnik
12.12.2024
nadal
Leonis Construction
0001095346
Udziały w organizacjach
Falender Mateusz posiada udziały w 2 spółkach.
50% w
P&m cooperation
30% w
Leonis construction
Liczba spółek, w których Falender Mateusz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
Przychody
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2024 roku przychody wykazała tylko firma Leonis Construction.
Firma P&m Cooperation nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Leonis Construction
1,12 mln zł
P&m Cooperation
0 zł
(2024)
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł
629 tys. zł
1,12 mln zł
P&m Cooperation
0 zł
0 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Leonis Construction wykazała wyższy wynik netto niż P&m Cooperation.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Leonis Construction
379 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł
90,2 tys. zł
379 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
0 zł
0 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2024 roku przychody wykazała tylko firma Leonis Construction.
Firma Leonis Construction wykazała wyższy wynik netto niż P&m Cooperation.
Firma P&m Cooperation nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Leonis Construction
1,12 mln zł
· 379 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
· 0 zł
(2024)
Prasowe Zakłady…
0 zł
· 0 zł
(2022)
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł · 0 zł
629 tys. zł · 90,2 tys. zł
1,12 mln zł · 379 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma P&m Cooperation nie ma danych w tej sekcji.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Leonis Construction
+79%
P&m Cooperation
b.d.
Prasowe Zakłady…
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
+79%
P&m Cooperation
Prasowe Zakłady Graficzne
Wycena
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Leonis Construction ma wyższą szacunkową wycenę niż P&m Cooperation.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Leonis Construction
2,56 mln zł
P&m Cooperation
5,6 tys. zł
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł
825 tys. zł
2,56 mln zł
P&m Cooperation
0 zł
3,7 tys. zł
5,6 tys. zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2024 roku przychody operacyjne wykazała tylko firma Leonis Construction.
Firma P&m Cooperation nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Leonis Construction
1,12 mln zł
P&m Cooperation
0 zł
(2024)
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł
629 tys. zł
1,12 mln zł
P&m Cooperation
0 zł
0 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2024 roku koszty operacyjne poniosła tylko firma Leonis Construction.
Firma P&m Cooperation nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Leonis Construction
706 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
(2024)
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł
529 tys. zł
706 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
0 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2024 roku firma Leonis Construction wykazała wyższy EBIT niż P&m Cooperation.
Firma P&m Cooperation nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Leonis Construction
435 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
(2024)
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
435 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
0 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Rentowność
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Leonis Construction osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż P&m Cooperation.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych w tej sekcji.
ROA w 2025 roku:
Leonis Construction
61%
P&m Cooperation
0%
Prasowe Zakłady…
b.d.
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
44%
61%
P&m Cooperation
0%
0%
Prasowe Zakłady Graficzne
Bilans
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Leonis Construction miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż P&m Cooperation.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Leonis Construction
616 tys. zł
P&m Cooperation
5 tys. zł
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł
204 tys. zł
616 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
5 tys. zł
5 tys. zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Leonis Construction miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż P&m Cooperation.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych w tej sekcji.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Leonis Construction
23%
P&m Cooperation
0%
Prasowe Zakłady…
b.d.
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
53%
23%
P&m Cooperation
0%
0%
Prasowe Zakłady Graficzne
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Za 2025 rok firmy Leonis Construction i P&m Cooperation mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Leonis Construction
0-2 os.
P&m Cooperation
0-2 os.
Prasowe Zakłady…
0-2 os.
(2021)
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0-2 os.
P&m Cooperation
0-2 os.
0 os.
0-2 os.
Prasowe Zakłady Graficzne
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma P&m Cooperation nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Leonis Construction
12,8 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
(2024)
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
12,8 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
0 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma P&m Cooperation ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Leonis Construction.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Leonis Construction
0,52%
P&m Cooperation
0,08%
Prasowe Zakłady…
85%
(2022)
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0,2%
0,75%
0,52%
P&m Cooperation
0,23%
0,13%
0,08%
Prasowe Zakłady Graficzne
0,15%
0,13%
0,15%
85%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma P&m Cooperation ma wyższą ocenę wiarygodności (A) niż Leonis Construction (B).
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Leonis Construction
ocena B
P&m Cooperation
ocena A
Prasowe Zakłady…
ocena E
(2022)
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
ocena D
ocena B
ocena B
P&m Cooperation
ocena D
ocena A
ocena A
Prasowe Zakłady Graficzne
ocena C
ocena C
ocena C
ocena E
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Leonis Construction ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż P&m Cooperation.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Leonis Construction
78,2 tys. zł
P&m Cooperation
917 zł
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł
19,2 tys. zł
78,2 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
458 zł
917 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 3 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2024 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma Leonis Construction.
Firma P&m Cooperation nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Prasowe Zakłady Graficzne nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Leonis Construction
40 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
(2024)
Prasowe Zakłady…
0 zł
(2022)
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Leonis Construction
0 zł
9,7 tys. zł
40 tys. zł
P&m Cooperation
0 zł
0 zł
Prasowe Zakłady Graficzne
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł