katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
PIETROWICZ SEBASTIAN
ur. 1987
Podsumowanie
powiązane firmy
6
funkcje
6
przeciętne udziały
33
%
najczęstsza pozycja
prezes zarządu
Pełnione funkcje
Cf Elektromoc
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Ctm
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Flow Fighters Academy
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Fundacja Elektromoc
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Fundacja Flow Fighters
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Rehlog
wykreślona z KRS
04.02.2025
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje PIETROWICZ SEBASTIAN w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - CF ELEKTROMOC
reprezentacja, wspólnik - FLOW FIGHTERS ACADEMY
reprezentacja, wspólnik - REHLOG
reprezentacja, wspólnik - CTM
reprezentacja - FUNDACJA ELEKTROMOC
reprezentacja - FUNDACJA FLOW FIGHTERS
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
24.05.2013
nadal
Cf Elektromoc
0000463659
reprezentacja
17.10.2019
20.06.2024
Gt Holding Dk
0000809281
reprezentacja
18.12.2020
nadal
Flow Fighters Academy
0000874316
reprezentacja
20.05.2021
nadal
Rehlog
0000900583
reprezentacja
09.12.2021
nadal
Ctm
0000937280
reprezentacja
20.06.2024
15.04.2025
Gt Holding Dk
0000809281
reprezentacja
07.01.2026
nadal
Fundacja Elektromoc
0001213040
reprezentacja
24.07.2026
nadal
Fundacja Flow Fighters
0001256246
wspólnik
24.05.2013
nadal
Cf Elektromoc
0000463659
wspólnik
17.10.2019
15.04.2025
Gt Holding Dk
0000809281
wspólnik
18.12.2020
nadal
Flow Fighters Academy
0000874316
wspólnik
15.03.2021
nadal
Flow Fighters Academy
0000874316
wspólnik
20.05.2021
nadal
Rehlog
0000900583
wspólnik
09.12.2021
nadal
Ctm
0000937280
wspólnik
20.08.2022
nadal
Cf Elektromoc
0000463659
wspólnik
13.05.2025
nadal
Cf Elektromoc
0000463659
Udziały w organizacjach
Pietrowicz Sebastian posiada udziały w 3 spółkach.
50% w
Ctm
25% w
Flow fighters academy
25% w
Cf elektromoc
Liczba spółek, w których Pietrowicz Sebastian posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 3 spółki w 2026 roku
• 3 spółki w 2025 roku
• 5 spółek w 2024 roku
• 5 spółek w 2023 roku
• 5 spółek w 2022 roku
• 5 spółek w 2021 roku
• 3 spółki w 2020 roku
• 2 spółki w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody wykazała firma Flow Fighters Academy, a firma Rehlog nie wykazała ich wcale.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody za 2023 rok wyniosły:
CF Elektromoc
1,36 mln zł
(2022)
Flow Fighters Academy
389 tys. zł
CTM
200 tys. zł
Rehlog
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
1,27 mln zł
1,46 mln zł
1,15 mln zł
1,55 mln zł
1,36 mln zł
Flow Fighters Academy
0 zł
90,5 tys. zł
202 tys. zł
389 tys. zł
CTM
0 zł
148 tys. zł
200 tys. zł
Rehlog
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy wynik netto wykazała firma Flow Fighters Academy, a najniższy Rehlog.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wynik netto za 2023 rok wyniósł:
CF Elektromoc
−259 tys. zł
(2022)
Flow Fighters Academy
128 tys. zł
CTM
59,1 tys. zł
Rehlog
0 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
−56,2 tys. zł
34,5 tys. zł
−134 tys. zł
−38,3 tys. zł
−259 tys. zł
Flow Fighters Academy
0 zł
−41 tys. zł
64,6 tys. zł
128 tys. zł
CTM
0 zł
31,2 tys. zł
59,1 tys. zł
Rehlog
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody wykazała firma Flow Fighters Academy, a firma Rehlog nie wykazała ich wcale.
Najwyższy wynik netto wykazała firma Flow Fighters Academy, a najniższy Rehlog.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody i wynik netto za 2023 rok wyniosły:
CF Elektromoc
1,36 mln zł
· −259 tys. zł
(2022)
Flow Fighters Academy
389 tys. zł
· 128 tys. zł
CTM
200 tys. zł
· 59,1 tys. zł
Rehlog
0 zł
· 0 zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
1,27 mln zł · −56,2 tys. zł
1,46 mln zł · 34,5 tys. zł
1,15 mln zł · −134 tys. zł
1,55 mln zł · −38,3 tys. zł
1,36 mln zł · −259 tys. zł
Flow Fighters Academy
0 zł · 0 zł
90,5 tys. zł · −41 tys. zł
202 tys. zł · 64,6 tys. zł
389 tys. zł · 128 tys. zł
CTM
0 zł · 0 zł
148 tys. zł · 31,2 tys. zł
200 tys. zł · 59,1 tys. zł
Rehlog
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Flow Fighters Academy miała wyższą dynamikę przychodów niż CTM.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Firma Rehlog nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2023 roku wobec poprzedniego:
CF Elektromoc
−12%
(2022)
Flow Fighters Academy
+93%
CTM
+35%
Rehlog
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
+14%
−21%
+35%
−12%
Flow Fighters Academy
+123%
+93%
CTM
+35%
Rehlog
Wycena
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma Flow Fighters Academy, a najniższą Rehlog.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2023 roku:
CF Elektromoc
804 tys. zł
(2022)
Flow Fighters Academy
861 tys. zł
CTM
433 tys. zł
Rehlog
3,7 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
772 tys. zł
1,04 mln zł
631 tys. zł
967 tys. zł
804 tys. zł
Flow Fighters Academy
0 zł
58,3 tys. zł
388 tys. zł
861 tys. zł
CTM
0 zł
247 tys. zł
433 tys. zł
Rehlog
0 zł
3,7 tys. zł
3,7 tys. zł
3,7 tys. zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody operacyjne wykazała firma Flow Fighters Academy, a firma Rehlog nie wykazała ich wcale.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody operacyjne za 2023 rok wyniosły:
CF Elektromoc
1,32 mln zł
(2022)
Flow Fighters Academy
389 tys. zł
CTM
200 tys. zł
Rehlog
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
1,27 mln zł
1,34 mln zł
1,15 mln zł
1,48 mln zł
1,32 mln zł
Flow Fighters Academy
0 zł
82 tys. zł
199 tys. zł
389 tys. zł
CTM
0 zł
147 tys. zł
200 tys. zł
Rehlog
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma Flow Fighters Academy, a firma Rehlog nie poniosła ich wcale.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Koszty operacyjne za 2023 rok wyniosły:
CF Elektromoc
1,52 mln zł
(2022)
Flow Fighters Academy
244 tys. zł
CTM
135 tys. zł
Rehlog
0 zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
1,3 mln zł
1,39 mln zł
1,23 mln zł
1,57 mln zł
1,52 mln zł
Flow Fighters Academy
0 zł
127 tys. zł
118 tys. zł
244 tys. zł
CTM
0 zł
105 tys. zł
135 tys. zł
Rehlog
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Rentowność
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma CTM, a najniższą Rehlog.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
ROA w 2023 roku:
CF Elektromoc
−108%
(2022)
Flow Fighters Academy
41%
CTM
54%
Rehlog
0%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
−9%
6%
−33%
−12%
−108%
Flow Fighters Academy
−50%
36%
41%
CTM
59%
54%
Rehlog
0%
0%
0%
Bilans
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą sumę bilansową miała firma Flow Fighters Academy, a najniższą Rehlog.
Najwyższy kapitał własny miała firma Flow Fighters Academy, a najniższy Rehlog.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Suma bilansowa na koniec 2023 roku wyniosła:
CF Elektromoc
241 tys. zł
(2022)
Flow Fighters Academy
314 tys. zł
CTM
109 tys. zł
Rehlog
5 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
644 tys. zł
550 tys. zł
410 tys. zł
332 tys. zł
241 tys. zł
Flow Fighters Academy
0 zł
82,3 tys. zł
181 tys. zł
314 tys. zł
CTM
0 zł
52,8 tys. zł
109 tys. zł
Rehlog
0 zł
5 tys. zł
5 tys. zł
5 tys. zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miała firma Flow Fighters Academy, a najniższy Rehlog.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2023 roku:
CF Elektromoc
270%
(2022)
Flow Fighters Academy
50%
CTM
16%
Rehlog
0%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
107%
100%
133%
146%
270%
Flow Fighters Academy
144%
84%
50%
CTM
31%
16%
Rehlog
0%
0%
0%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Za 2023 rok firmy Flow Fighters Academy, CTM i Rehlog mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Zatrudnienie w 2023 roku:
CF Elektromoc
2-10 os.
(2022)
Flow Fighters Academy
0-2 os.
CTM
0-2 os.
Rehlog
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
Flow Fighters Academy
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
CTM
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Rehlog
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe koszty wynagrodzeń poniosła firma CTM, a firma Rehlog nie poniosła ich wcale.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wynagrodzenia za 2023 rok wyniosły:
CF Elektromoc
371 tys. zł
(2022)
Flow Fighters Academy
25,9 tys. zł
CTM
84,8 tys. zł
Rehlog
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
315 tys. zł
347 tys. zł
335 tys. zł
415 tys. zł
371 tys. zł
Flow Fighters Academy
0 zł
0 zł
0 zł
25,9 tys. zł
CTM
0 zł
67,4 tys. zł
84,8 tys. zł
Rehlog
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma firma Rehlog, a najwyższe Flow Fighters Academy.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2023 rok:
CF Elektromoc
2,77%
(2022)
Flow Fighters Academy
0,75%
CTM
0,26%
Rehlog
0,08%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
2,23%
1,53%
4,57%
1,53%
2,77%
Flow Fighters Academy
0,26%
0,81%
1,53%
0,75%
CTM
0,23%
0,33%
0,26%
Rehlog
0,15%
0,09%
0,08%
0,08%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą ocenę wiarygodności (A) ma firma CTM, a najniższą (C) Flow Fighters Academy.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2023 rok:
CF Elektromoc
ocena E
(2022)
Flow Fighters Academy
ocena C
CTM
ocena A
Rehlog
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
ocena E
ocena E
ocena E
ocena E
ocena E
Flow Fighters Academy
ocena D
ocena D
ocena D
ocena C
CTM
ocena D
ocena C
ocena A
Rehlog
ocena D
ocena C
ocena C
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki ma firma Flow Fighters Academy, a najniższy Rehlog.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2023 rok:
CF Elektromoc
0 zł
(2022)
Flow Fighters Academy
26,8 tys. zł
CTM
12,3 tys. zł
Rehlog
458 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Flow Fighters Academy
0 zł
0 zł
7,8 tys. zł
26,8 tys. zł
CTM
0 zł
6 tys. zł
12,3 tys. zł
Rehlog
0 zł
458 zł
458 zł
458 zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 4 z 6 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy podatek dochodowy wykazała firma Flow Fighters Academy, a firma Rehlog nie wykazała go wcale.
Firma CF Elektromoc nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Podatek dochodowy za 2023 rok wyniósł:
CF Elektromoc
0 zł
(2022)
Flow Fighters Academy
13,3 tys. zł
CTM
5,8 tys. zł
Rehlog
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
CF Elektromoc
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Flow Fighters Academy
0 zł
0 zł
3,3 tys. zł
13,3 tys. zł
CTM
0 zł
3,9 tys. zł
5,8 tys. zł
Rehlog
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł