katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
STRZELECKI DARIUSZ
ur. 1963
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
2
przeciętne udziały
60
%
najczęstsza pozycja
prezes zarządu
Pełnione funkcje
Geomanufaktura
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Manufactura
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje STRZELECKI DARIUSZ w organizacjach:
reprezentacja - MANUFACTURA
wspólnik, reprezentacja - GEOMANUFAKTURA
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
17.05.2016
nadal
Manufactura
0000618615
reprezentacja
07.03.2023
nadal
Geomanufaktura
0001023715
reprezentacja
17.04.2024
nadal
Geomanufaktura
0001023715
reprezentacja
20.01.2025
nadal
Geomanufaktura
0001023715
wspólnik
07.03.2023
nadal
Geomanufaktura
0001023715
wspólnik
17.04.2024
nadal
Geomanufaktura
0001023715
wspólnik
20.01.2025
nadal
Geomanufaktura
0001023715
Udziały w organizacjach
Strzelecki Dariusz posiada udziały w 1 spółce.
60% w
Geomanufaktura
Liczba spółek, w których Strzelecki Dariusz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
Przychody
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Przychody za 2019 rok wyniosły:
Manufactura
95,1 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
60 tys. zł
54,8 tys. zł
95,1 tys. zł
Wynik netto
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Wynik netto za 2019 rok wyniósł:
Manufactura
4,6 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
−14,5 tys. zł
11,1 tys. zł
4,6 tys. zł
Zysk a przychody
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Przychody i wynik netto za 2019 rok wyniosły:
Manufactura
95,1 tys. zł
· 4,6 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
60 tys. zł · −14,5 tys. zł
54,8 tys. zł · 11,1 tys. zł
95,1 tys. zł · 4,6 tys. zł
Dynamika przychodów
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Zmiana przychodów w 2019 roku wobec poprzedniego:
Manufactura
+74%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
−9%
+74%
Wycena
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Szacunkowa wycena na koniec 2019 roku:
Manufactura
83,1 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
36,4 tys. zł
78,8 tys. zł
83,1 tys. zł
Przychody operacyjne
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Przychody operacyjne za 2019 rok wyniosły:
Manufactura
95,1 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
60 tys. zł
54,8 tys. zł
95,1 tys. zł
Koszty operacyjne
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Koszty operacyjne za 2019 rok wyniosły:
Manufactura
86,8 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
74,4 tys. zł
41,6 tys. zł
86,8 tys. zł
Rentowność
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
ROA w 2019 roku:
Manufactura
6%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
−44%
26%
6%
Bilans
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Suma bilansowa na koniec 2019 roku wyniosła:
Manufactura
82,5 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
32,7 tys. zł
42,7 tys. zł
82,5 tys. zł
Zadłużenie
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2019 roku:
Manufactura
88%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
119%
88%
88%
Zatrudnienie
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Zatrudnienie w 2019 roku:
Manufactura
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Wynagrodzenia za 2019 rok wyniosły:
Manufactura
b.d.
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
Ryzyko
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2019 rok:
Manufactura
1,67%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
2,23%
1,67%
1,67%
Wiarygodność
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2019 rok:
Manufactura
ocena C
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
ocena C
ocena E
ocena C
Kredyt kupiecki
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2019 rok:
Manufactura
2,2 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
0 zł
1,6 tys. zł
2,2 tys. zł
Podatek dochodowy
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Manufactura.
Podatek dochodowy za 2019 rok wyniósł:
Manufactura
495 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Manufactura
0 zł
2 tys. zł
495 zł