katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
KOBYLANKA KAMIL
ur. 1993
Podsumowanie
powiązane firmy
5
funkcje
5
przeciętne udziały
39
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Electroromania
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Ovolt
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Ovolt Business
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Ovolt Logistics
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Rconnect
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje KOBYLANKA KAMIL w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - OVOLT
reprezentacja, wspólnik - OVOLT BUSINESS
reprezentacja, wspólnik - RCONNECT
reprezentacja, wspólnik - OVOLT LOGISTICS
reprezentacja, wspólnik - ELECTROROMANIA
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
03.08.2021
nadal
Ovolt
0000786199
reprezentacja
04.02.2022
nadal
Ovolt Business
0000951666
reprezentacja
03.10.2022
nadal
Rconnect
0000994587
reprezentacja
20.12.2022
nadal
Ovolt Logistics
0001009026
reprezentacja
17.06.2023
nadal
Electroromania
0001042503
wspólnik
20.04.2021
nadal
Ovolt
0000786199
wspólnik
04.02.2022
nadal
Ovolt Business
0000951666
wspólnik
03.10.2022
nadal
Rconnect
0000994587
wspólnik
20.12.2022
nadal
Ovolt Logistics
0001009026
wspólnik
17.06.2023
nadal
Electroromania
0001042503
wspólnik
09.10.2025
nadal
Ovolt
0000786199
wspólnik
26.02.2026
nadal
Ovolt
0000786199
Udziały w organizacjach
Kobylanka Kamil posiada udziały w 5 spółkach.
50% w
Electroromania
45% w
Rconnect
34% w
Ovolt business
34% w
Ovolt
33% w
Ovolt logistics
Liczba spółek, w których Kobylanka Kamil posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 5 spółek w 2026 roku
• 5 spółek w 2025 roku
• 5 spółek w 2024 roku
• 5 spółek w 2023 roku
• 4 spółki w 2022 roku
• 1 spółka w 2021 roku
Przychody
Najwyższe przychody wykazała firma Ovolt, a firmy Ovolt Logistics i Rconnect nie wykazały ich wcale.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Ovolt
54,7 mln zł
Electroromania
6,18 mln zł
Ovolt Business
674 zł
Ovolt Logistics
0 zł
Rconnect
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0 zł
79,9 tys. zł
3,79 mln zł
5,28 mln zł
18,2 mln zł
46,2 mln zł
54,7 mln zł
Electroromania
0 zł
2,27 mln zł
6,18 mln zł
Ovolt Business
0 zł
1,17 mln zł
496 tys. zł
674 zł
Ovolt Logistics
0 zł
1,44 mln zł
0 zł
Rconnect
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
Najwyższy wynik netto wykazała firma Electroromania, a stratę Rconnect, Ovolt Logistics i Ovolt.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Ovolt
−2,45 mln zł
Electroromania
53,1 tys. zł
Ovolt Business
208 zł
Ovolt Logistics
−374 zł
Rconnect
−360 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0 zł
3,5 tys. zł
618 tys. zł
92,9 tys. zł
813 tys. zł
1,08 mln zł
−2,45 mln zł
Electroromania
0 zł
7,8 tys. zł
53,1 tys. zł
Ovolt Business
0 zł
−39,3 tys. zł
40,8 tys. zł
208 zł
Ovolt Logistics
0 zł
8,2 tys. zł
−374 zł
Rconnect
0 zł
−1,7 tys. zł
−360 zł
Zysk a przychody
Najwyższe przychody wykazała firma Ovolt, a firmy Ovolt Logistics i Rconnect nie wykazały ich wcale.
Najwyższy wynik netto wykazała firma Electroromania, a stratę Rconnect, Ovolt Logistics i Ovolt.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Ovolt
54,7 mln zł
· −2,45 mln zł
Electroromania
6,18 mln zł
· 53,1 tys. zł
Ovolt Business
674 zł
· 208 zł
Ovolt Logistics
0 zł
· −374 zł
Rconnect
0 zł
· −360 zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0 zł · 0 zł
79,9 tys. zł · 3,5 tys. zł
3,79 mln zł · 618 tys. zł
5,28 mln zł · 92,9 tys. zł
18,2 mln zł · 813 tys. zł
46,2 mln zł · 1,08 mln zł
54,7 mln zł · −2,45 mln zł
Electroromania
0 zł · 0 zł
2,27 mln zł · 7,8 tys. zł
6,18 mln zł · 53,1 tys. zł
Ovolt Business
0 zł · 0 zł
1,17 mln zł · −39,3 tys. zł
496 tys. zł · 40,8 tys. zł
674 zł · 208 zł
Ovolt Logistics
0 zł · 0 zł
1,44 mln zł · 8,2 tys. zł
0 zł · −374 zł
Rconnect
0 zł · 0 zł
0 zł · −1,7 tys. zł
0 zł · −360 zł
Dynamika przychodów
Najwyższą dynamikę przychodów miała firma Electroromania, a najniższą Ovolt Business i Ovolt Logistics.
Firma Rconnect nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Ovolt
+18%
Electroromania
+173%
Ovolt Business
−100%
Ovolt Logistics
−100%
Rconnect
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
+4 638%
+40%
+244%
+154%
+18%
Electroromania
+173%
Ovolt Business
−58%
−100%
Ovolt Logistics
−100%
Rconnect
Wycena
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma Ovolt, a najniższą Rconnect.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Ovolt
30 mln zł
Electroromania
4,18 mln zł
Ovolt Business
6,2 tys. zł
Ovolt Logistics
9,6 tys. zł
Rconnect
2,2 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
3,7 tys. zł
71,3 tys. zł
5,21 mln zł
4,3 mln zł
15,5 mln zł
33,4 mln zł
30 mln zł
Electroromania
3,7 tys. zł
1,52 mln zł
4,18 mln zł
Ovolt Business
3,7 tys. zł
750 tys. zł
490 tys. zł
6,2 tys. zł
Ovolt Logistics
3,7 tys. zł
997 tys. zł
9,6 tys. zł
Rconnect
3,7 tys. zł
2,4 tys. zł
2,2 tys. zł
Przychody operacyjne
Najwyższe przychody operacyjne wykazała firma Ovolt, a firmy Ovolt Business, Ovolt Logistics i Rconnect nie wykazały ich wcale.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Ovolt
54,7 mln zł
Electroromania
6,16 mln zł
Ovolt Business
0 zł
Ovolt Logistics
0 zł
Rconnect
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0 zł
79,9 tys. zł
3,78 mln zł
5,27 mln zł
18,1 mln zł
46,2 mln zł
54,7 mln zł
Electroromania
0 zł
2,24 mln zł
6,16 mln zł
Ovolt Business
0 zł
1,16 mln zł
488 tys. zł
0 zł
Ovolt Logistics
0 zł
1,43 mln zł
0 zł
Rconnect
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma Ovolt, a najniższe Ovolt Logistics.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Ovolt
56,9 mln zł
Electroromania
6,12 mln zł
Ovolt Business
361 zł
Ovolt Logistics
301 zł
Rconnect
360 zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0 zł
76,1 tys. zł
3,1 mln zł
5,17 mln zł
17,1 mln zł
44,9 mln zł
56,9 mln zł
Electroromania
0 zł
2,25 mln zł
6,12 mln zł
Ovolt Business
0 zł
1,2 mln zł
443 tys. zł
361 zł
Ovolt Logistics
0 zł
1,43 mln zł
301 zł
Rconnect
0 zł
1,7 tys. zł
360 zł
EBIT i EBITDA
Firma Electroromania nie ma danych w tej sekcji.
Firma Ovolt Business nie ma danych w tej sekcji.
Firma Ovolt Logistics nie ma danych w tej sekcji.
Firma Rconnect nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Ovolt
−2,22 mln zł
Electroromania
b.d.
Ovolt Business
b.d.
Ovolt Logistics
b.d.
Rconnect
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
1,04 mln zł
1,33 mln zł
−2,22 mln zł
Electroromania
Ovolt Business
Ovolt Logistics
Rconnect
Rentowność
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma Electroromania, a najniższą Ovolt.
ROA w 2024 roku:
Ovolt
−30%
Electroromania
4%
Ovolt Business
3%
Ovolt Logistics
−3%
Rconnect
−9%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0%
15%
45%
6%
19%
11%
−30%
Electroromania
0%
6%
4%
Ovolt Business
0%
−18%
497%
3%
Ovolt Logistics
0%
59%
−3%
Rconnect
0%
−41%
−9%
Bilans
Najwyższą sumę bilansową miała firma Ovolt, a najniższą Rconnect.
Najwyższy kapitał własny miała firma Electroromania, a najniższy Ovolt.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Ovolt
8,24 mln zł
Electroromania
1,37 mln zł
Ovolt Business
8 tys. zł
Ovolt Logistics
13,4 tys. zł
Rconnect
3,8 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
5 tys. zł
23,6 tys. zł
1,38 mln zł
1,59 mln zł
4,29 mln zł
10,3 mln zł
8,24 mln zł
Electroromania
5 tys. zł
134 tys. zł
1,37 mln zł
Ovolt Business
5 tys. zł
223 tys. zł
8,2 tys. zł
8 tys. zł
Ovolt Logistics
5 tys. zł
14,1 tys. zł
13,4 tys. zł
Rconnect
5 tys. zł
4,2 tys. zł
3,8 tys. zł
Zadłużenie
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miała firma Ovolt, a najniższy Ovolt Logistics.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Ovolt
105%
Electroromania
95%
Ovolt Business
16%
Ovolt Logistics
4%
Rconnect
24%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0%
64%
54%
54%
64%
80%
105%
Electroromania
0%
90%
95%
Ovolt Business
0%
115%
21%
16%
Ovolt Logistics
0%
6%
4%
Rconnect
0%
22%
24%
Zatrudnienie
Pracowników zatrudniała tylko firma Ovolt.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Ovolt
4 os.
Electroromania
0 os.
Ovolt Business
0 os.
Ovolt Logistics
0 os.
Rconnect
0 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
2-10 os.
10-50 os.
2-10 os.
5 os.
4 os.
Electroromania
0 os.
Ovolt Business
0-2 os.
0 os.
Ovolt Logistics
0-2 os.
0-2 os.
0 os.
Rconnect
0 os.
Wynagrodzenia
Koszty wynagrodzeń poniosła tylko firma Ovolt.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Ovolt
2,1 mln zł
Electroromania
0 zł
Ovolt Business
0 zł
Ovolt Logistics
0 zł
Rconnect
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
190 tys. zł
1,48 mln zł
2,1 mln zł
Electroromania
0 zł
0 zł
0 zł
Ovolt Business
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Ovolt Logistics
0 zł
0 zł
0 zł
Rconnect
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma firma Ovolt Logistics, a najwyższe Ovolt.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Ovolt
4,57%
Electroromania
1,12%
Ovolt Business
0,32%
Ovolt Logistics
0,15%
Rconnect
0,26%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0,15%
0,75%
1,12%
0,75%
1,53%
2,23%
4,57%
Electroromania
0,09%
0,52%
1,12%
Ovolt Business
0,15%
0,92%
0,41%
0,32%
Ovolt Logistics
0,2%
0,13%
0,15%
Rconnect
0,26%
0,15%
0,26%
Wiarygodność
Najwyższą ocenę wiarygodności (A) mają firmy Ovolt Business, Ovolt Logistics i Rconnect, a najniższą (C) Ovolt i Electroromania.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Ovolt
ocena C
Electroromania
ocena C
Ovolt Business
ocena A
Ovolt Logistics
ocena A
Rconnect
ocena A
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
ocena D
ocena B
ocena C
ocena B
ocena D
ocena E
ocena C
Electroromania
ocena D
ocena C
ocena C
Ovolt Business
ocena D
ocena D
ocena B
ocena A
Ovolt Logistics
ocena D
ocena B
ocena A
Rconnect
ocena D
ocena B
ocena A
Kredyt kupiecki
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki ma firma Ovolt, a najniższy Rconnect.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Ovolt
456 tys. zł
Electroromania
80,8 tys. zł
Ovolt Business
615 zł
Ovolt Logistics
1,2 tys. zł
Rconnect
246 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
458 zł
1,9 tys. zł
138 tys. zł
131 tys. zł
404 tys. zł
794 tys. zł
456 tys. zł
Electroromania
458 zł
27,6 tys. zł
80,8 tys. zł
Ovolt Business
458 zł
8 tys. zł
8,8 tys. zł
615 zł
Ovolt Logistics
458 zł
18,2 tys. zł
1,2 tys. zł
Rconnect
458 zł
200 zł
246 zł
Podatek dochodowy
Najwyższy podatek dochodowy wykazała firma Electroromania, a firmy Ovolt, Ovolt Logistics i Rconnect nie wykazały go wcale.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Ovolt
0 zł
Electroromania
5,3 tys. zł
Ovolt Business
21 zł
Ovolt Logistics
0 zł
Rconnect
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ovolt
0 zł
347 zł
62,4 tys. zł
8,6 tys. zł
206 tys. zł
62,4 tys. zł
0 zł
Electroromania
0 zł
776 zł
5,3 tys. zł
Ovolt Business
0 zł
0 zł
396 zł
21 zł
Ovolt Logistics
0 zł
824 zł
0 zł
Rconnect
0 zł
0 zł
0 zł