katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
EIDTNER MONIKA
ur. 1976
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
1
przeciętne udziały
93
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Lulen
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Wam2
wspólnik
Powiązania
Funkcje EIDTNER MONIKA w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - LULEN
wspólnik - WAM2
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
12.03.2020
nadal
Lulen
0000834219
reprezentacja
27.07.2020
25.02.2026
Wam2
0000852114
wspólnik
30.04.2014
25.08.2020
Gdg Biznes Serwis
0000386113
wspólnik
12.03.2020
nadal
Lulen
0000834219
wspólnik
27.07.2020
nadal
Wam2
0000852114
wspólnik
17.11.2022
nadal
Lulen
0000834219
Udziały w organizacjach
Eidtner Monika posiada udziały w 2 spółkach.
95% w
Wam2
90% w
Lulen
Liczba spółek, w których Eidtner Monika posiadała udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 2 spółki w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
Przychody wykazała tylko firma Lulen.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Lulen
171 tys. zł
Wam2
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
55,6 tys. zł
82,1 tys. zł
107 tys. zł
135 tys. zł
171 tys. zł
Wam2
0 zł
121 tys. zł
105 tys. zł
31,2 tys. zł
0 zł
Wynik netto
Firma Lulen wykazała wyższy wynik netto niż Wam2.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Lulen
629 zł
Wam2
0 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
−3,5 tys. zł
−11,6 tys. zł
14,6 tys. zł
12,3 tys. zł
629 zł
Wam2
0 zł
9,3 tys. zł
5,1 tys. zł
−355 zł
0 zł
Zysk a przychody
Przychody wykazała tylko firma Lulen.
Firma Lulen wykazała wyższy wynik netto niż Wam2.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Lulen
171 tys. zł
· 629 zł
Wam2
0 zł
· 0 zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł · 0 zł
55,6 tys. zł · −3,5 tys. zł
82,1 tys. zł · −11,6 tys. zł
107 tys. zł · 14,6 tys. zł
135 tys. zł · 12,3 tys. zł
171 tys. zł · 629 zł
Wam2
0 zł · 0 zł
121 tys. zł · 9,3 tys. zł
105 tys. zł · 5,1 tys. zł
31,2 tys. zł · −355 zł
0 zł · 0 zł
Dynamika przychodów
Firma Lulen miała wyższą dynamikę przychodów niż Wam2.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Lulen
+27%
Wam2
−100%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
+48%
+30%
+26%
+27%
Wam2
−13%
−70%
−100%
Wycena
Firma Lulen ma wyższą szacunkową wycenę niż Wam2.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Lulen
126 tys. zł
Wam2
7,3 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
37 tys. zł
48,7 tys. zł
125 tys. zł
143 tys. zł
126 tys. zł
Wam2
0 zł
128 tys. zł
97,4 tys. zł
28 tys. zł
7,3 tys. zł
Przychody operacyjne
Przychody operacyjne wykazała tylko firma Lulen.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Lulen
171 tys. zł
Wam2
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
55,6 tys. zł
82,1 tys. zł
107 tys. zł
135 tys. zł
171 tys. zł
Wam2
0 zł
121 tys. zł
105 tys. zł
31,2 tys. zł
0 zł
Koszty operacyjne
W 2023 roku firma Lulen poniosła wyższe koszty operacyjne niż Wam2.
Firma Wam2 nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Lulen
170 tys. zł
Wam2
31,5 tys. zł
(2023)
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
58,6 tys. zł
93,7 tys. zł
91,8 tys. zł
121 tys. zł
170 tys. zł
Wam2
0 zł
110 tys. zł
99,4 tys. zł
31,5 tys. zł
Rentowność
Firma Lulen osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Wam2.
ROA w 2024 roku:
Lulen
1%
Wam2
0%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
−10%
−19%
31%
20%
1%
Wam2
53%
36%
−4%
0%
Bilans
Firma Lulen miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Wam2.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Lulen
44,8 tys. zł
Wam2
9,8 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
33,8 tys. zł
61,1 tys. zł
47,8 tys. zł
62,5 tys. zł
44,8 tys. zł
Wam2
0 zł
17,6 tys. zł
14,3 tys. zł
9,8 tys. zł
9,8 tys. zł
Zadłużenie
Firma Lulen miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Wam2.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Lulen
58%
Wam2
0%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
96%
117%
91%
71%
58%
Wam2
19%
29%
0%
0%
Zatrudnienie
Za 2024 rok firma Lulen ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Lulen
0-2 os.
Wam2
0 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wam2
0-2 os.
0-2 os.
0 os.
Wynagrodzenia
W 2023 roku koszty wynagrodzeń poniosła tylko firma Lulen.
Firma Wam2 nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Lulen
141 tys. zł
Wam2
0 zł
(2023)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
72,1 tys. zł
141 tys. zł
Wam2
0 zł
54,8 tys. zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Firma Wam2 ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Lulen.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Lulen
0,9%
Wam2
0,15%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0,2%
0,75%
2,77%
1,53%
1,53%
0,9%
Wam2
0,26%
0,13%
0,15%
0,09%
0,15%
Wiarygodność
Firma Wam2 ma wyższą ocenę wiarygodności (A) niż Lulen (B).
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Lulen
ocena B
Wam2
ocena A
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
ocena D
ocena D
ocena E
ocena C
ocena C
ocena B
Wam2
ocena D
ocena C
ocena B
ocena B
ocena A
Kredyt kupiecki
Firma Lulen ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Wam2.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Lulen
3,5 tys. zł
Wam2
1,1 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
592 zł
0 zł
2 tys. zł
3,6 tys. zł
3,5 tys. zł
Wam2
0 zł
3,3 tys. zł
2,5 tys. zł
1,2 tys. zł
1,1 tys. zł
Podatek dochodowy
W 2023 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma Lulen.
Firma Wam2 nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Lulen
62 zł
Wam2
0 zł
(2023)
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lulen
0 zł
0 zł
0 zł
695 zł
1,2 tys. zł
62 zł
Wam2
0 zł
921 zł
506 zł
0 zł