katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
CHORĄŻYKIEWICZ GRZEGORZ
ur. 1985
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
0
przeciętne udziały
b.d.
najczęstsza pozycja
likwidator
Pełnione funkcje
Comfort Care Plus
wykreślona z KRS
15.05.2024
likwidator
wspólnik
Mcare
wykreślona z KRS
22.06.2023
likwidator
wspólnik
Powiązania
Funkcje CHORĄŻYKIEWICZ GRZEGORZ w organizacjach:
likwidator, wspólnik - MCARE
likwidator, wspólnik - COMFORT CARE PLUS
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
likwidator
29.08.2022
nadal
Mcare
0000851340
likwidator
18.10.2023
nadal
Comfort Care Plus
0000929094
reprezentacja
22.07.2020
29.08.2022
Mcare
0000851340
reprezentacja
29.10.2021
18.10.2023
Comfort Care Plus
0000929094
wspólnik
22.07.2020
nadal
Mcare
0000851340
wspólnik
29.10.2021
nadal
Comfort Care Plus
0000929094
Udziały w organizacjach
Chorążykiewicz Grzegorz nie posiada udziałów w żadnych spółkach.
Liczba spółek, w których Chorążykiewicz Grzegorz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 1 spółka w 2020 roku
Przychody
Firma Comfort Care Plus wykazała wyższe przychody niż Mcare.
Przychody za 2022 rok wyniosły:
Comfort Care Plus
4,35 mln zł
Mcare
833 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł
4,35 mln zł
Mcare
0 zł
13,5 mln zł
833 tys. zł
Wynik netto
Firma Comfort Care Plus wykazała zysk netto, a Mcare stratę.
Wynik netto za 2022 rok wyniósł:
Comfort Care Plus
74,2 tys. zł
Mcare
−705 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł
74,2 tys. zł
Mcare
0 zł
229 tys. zł
−705 tys. zł
Zysk a przychody
Firma Comfort Care Plus wykazała wyższe przychody niż Mcare.
Firma Comfort Care Plus wykazała zysk netto, a Mcare stratę.
Przychody i wynik netto za 2022 rok wyniosły:
Comfort Care Plus
4,35 mln zł
· 74,2 tys. zł
Mcare
833 tys. zł
· −705 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł · 0 zł
4,35 mln zł · 74,2 tys. zł
Mcare
0 zł · 0 zł
13,5 mln zł · 229 tys. zł
833 tys. zł · −705 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma Comfort Care Plus nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2022 roku wobec poprzedniego:
Comfort Care Plus
b.d.
Mcare
−94%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
Mcare
−94%
Wycena
Firma Comfort Care Plus ma wyższą szacunkową wycenę niż Mcare.
Szacunkowa wycena na koniec 2022 roku:
Comfort Care Plus
489 tys. zł
Mcare
83,4 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł
489 tys. zł
Mcare
0 zł
9,7 mln zł
83,4 tys. zł
Przychody operacyjne
Firma Comfort Care Plus wykazała wyższe przychody operacyjne niż Mcare.
Przychody operacyjne za 2022 rok wyniosły:
Comfort Care Plus
4,33 mln zł
Mcare
823 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł
4,33 mln zł
Mcare
0 zł
13,5 mln zł
823 tys. zł
Koszty operacyjne
Firma Comfort Care Plus poniosła wyższe koszty operacyjne niż Mcare.
Koszty operacyjne za 2022 rok wyniosły:
Comfort Care Plus
4,24 mln zł
Mcare
1,53 mln zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł
4,24 mln zł
Mcare
0 zł
13,2 mln zł
1,53 mln zł
EBIT i EBITDA
Firma Comfort Care Plus wykazała wyższy EBIT niż Mcare.
Firma Comfort Care Plus nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2022 rok wyniosła:
Comfort Care Plus
b.d.
Mcare
−712 tys. zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
Mcare
0 zł
259 tys. zł
−712 tys. zł
Rentowność
Firma Comfort Care Plus osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Mcare.
ROA w 2022 roku:
Comfort Care Plus
17%
Mcare
−8 535%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
17%
Mcare
10%
−8 535%
Bilans
Firma Comfort Care Plus miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Mcare.
Suma bilansowa na koniec 2022 roku wyniosła:
Comfort Care Plus
430 tys. zł
Mcare
8,3 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł
430 tys. zł
Mcare
0 zł
2,19 mln zł
8,3 tys. zł
Zadłużenie
Firma Mcare miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Comfort Care Plus.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2022 roku:
Comfort Care Plus
82%
Mcare
5 801%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
82%
Mcare
89%
5 801%
Zatrudnienie
Za 2022 rok firma Mcare ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Comfort Care Plus nie ma danych w tej sekcji.
Zatrudnienie w 2022 roku:
Comfort Care Plus
b.d.
Mcare
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
Mcare
0-2 os.
Wynagrodzenia
Firma Comfort Care Plus nie ma danych w tej sekcji.
Wynagrodzenia za 2022 rok wyniosły:
Comfort Care Plus
b.d.
Mcare
49,4 tys. zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
Mcare
0 zł
390 tys. zł
49,4 tys. zł
Ryzyko
Obie firmy mają ryzyko niewypłacalności na tym samym poziomie.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2022 rok:
Comfort Care Plus
85%
Mcare
85%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0,23%
85%
Mcare
0,26%
0,92%
85%
Wiarygodność
Obie firmy mają ocenę E.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2022 rok:
Comfort Care Plus
ocena E
Mcare
ocena E
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
ocena D
ocena E
Mcare
ocena D
ocena C
ocena E
Kredyt kupiecki
Sugerowany kredyt kupiecki ma tylko firma Comfort Care Plus.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2022 rok:
Comfort Care Plus
62,6 tys. zł
Mcare
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł
62,6 tys. zł
Mcare
0 zł
193 tys. zł
0 zł
Podatek dochodowy
Podatek dochodowy wykazała tylko firma Comfort Care Plus.
Podatek dochodowy za 2022 rok wyniósł:
Comfort Care Plus
7,3 tys. zł
Mcare
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
Comfort Care Plus
0 zł
7,3 tys. zł
Mcare
0 zł
29,9 tys. zł
0 zł