katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Historia powiązań
Udziały w organizacjach
Wartość udziałów
OGORZAŁEK MATEUSZ
ur. 1989
Podsumowanie
powiązane firmy
5
funkcje
3
przeciętne udziały
b.d.
wartość udziałów
b.d.
Pełnione funkcje
Emerlog
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
M.ogorzałek R.biedrzycki
wspólnicy reprezentujący spółkę
wspólnik
Rm Logistics
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Rmsped
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Rmsped
wspólnik
Powiązania
Funkcje OGORZAŁEK MATEUSZ w organizacjach:
reprezentacja - EMERLOG
wspólnik, reprezentacja - M.OGORZAŁEK R.BIEDRZYCKI
reprezentacja - RM LOGISTICS
wspólnik - RMSPED
reprezentacja - RMSPED
Historia powiązań
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
01.03.2022
Rmsped
0000955808_
wspólnik
14.04.2017
06.11.2024
M.ogorzałek R.biedrzycki
0000673838_
reprezentacja
28.07.2016
04.07.2022
Emerlog
0000557422_
reprezentacja
04.07.2022
Emerlog
0000557422_
wspólnik
09.05.2022
22.05.2024
Rmsped
0000955808_
reprezentacja
09.08.2019
15.11.2024
Rm Logistics
0000798807_
wspólnik
15.11.2024
03.03.2025
Rm Logistics
0000798807_
wspólnik
22.05.2024
26.02.2025
Rmsped
0000955808_
wspólnik
06.05.2024
03.03.2025
Emerlog
0000557422_
reprezentacja
14.04.2017
06.11.2024
M.ogorzałek R.biedrzycki
0000673838_
reprezentacja
15.11.2024
Rm Logistics
0000798807_
wspólnik
09.08.2019
15.11.2024
Rm Logistics
0000798807_
wspólnik
05.09.2019
12.04.2022
Rmsped
0000802426_
wspólnik
01.03.2022
09.05.2022
Rmsped
0000955808_
Udziały w organizacjach
Ogorzałek Mateusz nie posiada udziałów w żadnych spółkach.
Liczba spółek, w których Ogorzałek Mateusz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 3 spółki w 2024 roku
• 2 spółki w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 1 spółka w 2021 roku
• 1 spółka w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
Wartość udziałów
Ogorzałek Mateusz nie posiada obecnie udziałów w spółkach.
W latach 2020 - 2024 szacowana wartość udziałów Ogorzałek Mateusz rosła średnio o 59,65 mln zł rocznie.
Szacowana wartość udziałów w poszczególnych latach:
• 239 mln zł w 2024 roku
• 2,03 mln zł w 2023 roku
• 2 tys. zł w 2022 roku
• 2 tys. zł w 2021 roku
• 2 tys. zł w 2020 roku