katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
RODZIEWICZ ŁUKASZ
ur. 1999
Podsumowanie
powiązane firmy
5
funkcje
3
przeciętne udziały
68
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Axtin
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Business Support & Management
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Farkom
wspólnik
R&r Managment Service
wspólnik
Veravi
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje RODZIEWICZ ŁUKASZ w organizacjach:
wspólnik - R&R MANAGMENT SERVICE
wspólnik - FARKOM
reprezentacja, wspólnik - BUSINESS SUPPORT & MANAGEMENT
wspólnik, reprezentacja - VERAVI
wspólnik, reprezentacja - AXTIN
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
12.01.2018
12.08.2021
Fhu Arpol
0000692122
reprezentacja
09.10.2018
11.02.2019
Arpol Ii
0000750671
reprezentacja
11.02.2019
17.03.2021
Arpol Ii
0000750671
reprezentacja
02.07.2019
05.02.2021
Farkom
0000783399
reprezentacja
28.06.2022
nadal
Business Support & Management
0000912196
reprezentacja
26.09.2025
nadal
Axtin
0001188772
reprezentacja
01.10.2025
nadal
Veravi
0001188764
wspólnik
12.01.2018
27.11.2018
Fhu Arpol
0000692122
wspólnik
09.10.2018
16.11.2023
Arpol Ii
0000750671
wspólnik
27.11.2018
02.11.2023
Fhu Arpol
0000692122
wspólnik
02.07.2019
nadal
Farkom
0000783399
wspólnik
28.06.2022
nadal
Business Support & Management
0000912196
wspólnik
28.03.2025
nadal
R&r Managment Service
0000645740
wspólnik
26.09.2025
nadal
Axtin
0001188772
wspólnik
01.10.2025
nadal
Veravi
0001188764
Udziały w organizacjach
Rodziewicz Łukasz posiada udziały w 5 spółkach.
90% w
Business support & management
75% w
Veravi
75% w
Axtin
50% w
R&r managment service
50% w
Farkom
Liczba spółek, w których Rodziewicz Łukasz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 5 spółek w 2026 roku
• 5 spółek w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 2 spółki w 2023 roku
• 4 spółki w 2022 roku
• 3 spółki w 2021 roku
• 3 spółki w 2020 roku
• 3 spółki w 2019 roku
• 2 spółki w 2018 roku
Przychody
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management wykazała wyższe przychody niż Farkom.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody za 2023 rok wyniosły:
Business Support &…
1,16 mln zł
Farkom
331 tys. zł
(2022)
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
1,72 mln zł
1,16 mln zł
Farkom
0 zł
438 tys. zł
401 tys. zł
1,94 mln zł
331 tys. zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management wykazała zysk netto, a Farkom stratę.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wynik netto za 2023 rok wyniósł:
Business Support &…
−153 tys. zł
Farkom
−157 tys. zł
(2022)
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
189 tys. zł
−153 tys. zł
Farkom
0 zł
51,9 tys. zł
−552 tys. zł
−730 tys. zł
−157 tys. zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management wykazała wyższe przychody niż Farkom.
W 2022 roku firma Business Support & Management wykazała zysk netto, a Farkom stratę.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody i wynik netto za 2023 rok wyniosły:
Business Support &…
1,16 mln zł
· −153 tys. zł
Farkom
331 tys. zł
· −157 tys. zł
(2022)
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł · 0 zł
1,72 mln zł · 189 tys. zł
1,16 mln zł · −153 tys. zł
Farkom
0 zł · 0 zł
438 tys. zł · 51,9 tys. zł
401 tys. zł · −552 tys. zł
1,94 mln zł · −730 tys. zł
331 tys. zł · −157 tys. zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Zmiana przychodów w 2023 roku wobec poprzedniego:
Business Support &…
−32%
Farkom
−83%
(2022)
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
−32%
Farkom
−8%
+383%
−83%
Wycena
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management miała wyższą szacunkową wycenę niż Farkom.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2023 roku:
Business Support &…
757 tys. zł
Farkom
205 tys. zł
(2022)
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
2,02 mln zł
757 tys. zł
Farkom
0 zł
536 tys. zł
394 tys. zł
1,18 mln zł
205 tys. zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management wykazała wyższe przychody operacyjne niż Farkom.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody operacyjne za 2023 rok wyniosły:
Business Support &…
1,16 mln zł
Farkom
488 tys. zł
(2022)
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
1,72 mln zł
1,16 mln zł
Farkom
0 zł
438 tys. zł
401 tys. zł
1,94 mln zł
488 tys. zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management poniosła wyższe koszty operacyjne niż Farkom.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Koszty operacyjne za 2023 rok wyniosły:
Business Support &…
1,32 mln zł
Farkom
488 tys. zł
(2022)
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
1,51 mln zł
1,32 mln zł
Farkom
0 zł
381 tys. zł
953 tys. zł
2,67 mln zł
488 tys. zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Żadna z firm nie ma danych za 2023 rok.
EBITDA za 2023 rok wyniosła:
Business Support &…
b.d.
Farkom
−730 tys. zł
(2021)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
Farkom
0 zł
57,4 tys. zł
−730 tys. zł
Rentowność
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Farkom.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
ROA w 2023 roku:
Business Support &…
−50%
Farkom
−4%
(2022)
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
62%
−50%
Farkom
62%
−303%
−24%
−4%
Bilans
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Farkom miała wyższą sumę bilansową niż Business Support & Management, ale niższy kapitał własny.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Suma bilansowa na koniec 2023 roku wyniosła:
Business Support &…
306 tys. zł
Farkom
3,9 mln zł
(2022)
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
303 tys. zł
306 tys. zł
Farkom
0 zł
83,2 tys. zł
182 tys. zł
3,09 mln zł
3,9 mln zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Farkom miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Business Support & Management.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2023 roku:
Business Support &…
87%
Farkom
135%
(2022)
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
36%
87%
Farkom
32%
140%
135%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Za 2023 rok firma Business Support & Management ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Zatrudnienie w 2023 roku:
Business Support &…
2-10 os.
Farkom
0-2 os.
(2022)
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
2-10 os.
Farkom
0 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2021 roku żadna z firm nie poniosła kosztów wynagrodzeń.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Wynagrodzenia za 2023 rok wyniosły:
Business Support &…
320 tys. zł
Farkom
0 zł
(2021)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
529 tys. zł
320 tys. zł
Farkom
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management miała niższe ryzyko niewypłacalności niż Farkom.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2023 rok:
Business Support &…
1,53%
Farkom
1,67%
(2022)
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0,26%
0,32%
1,53%
Farkom
0,15%
0,29%
0,41%
2,23%
1,67%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Business Support & Management miała wyższą ocenę wiarygodności (A) niż Farkom (C).
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2023 rok:
Business Support &…
ocena C
Farkom
ocena C
(2022)
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
ocena D
ocena A
ocena C
Farkom
ocena D
ocena A
ocena A
ocena D
ocena C
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku sugerowany kredyt kupiecki miała tylko firma Business Support & Management.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2023 rok:
Business Support &…
7,8 tys. zł
Farkom
0 zł
(2022)
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
49,5 tys. zł
7,8 tys. zł
Farkom
0 zł
11,8 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 2 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma Business Support & Management.
Firma Farkom nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Podatek dochodowy za 2023 rok wyniósł:
Business Support &…
0 zł
Farkom
0 zł
(2022)
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Business Support & Management
0 zł
23,2 tys. zł
0 zł
Farkom
0 zł
5,5 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł