katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
PSZCZÓŁKOWSKI MAREK
ur. 1959
Podsumowanie
powiązane firmy
3
funkcje
0
przeciętne udziały
34
%
najczęstsza pozycja
organ nadzoru
Pełnione funkcje
M&m Pellets
rada nadzorcza
Newaccounting
wspólnik
W Accounting Group
prokurent
Powiązania
Funkcje PSZCZÓŁKOWSKI MAREK w organizacjach:
organ nadzoru - M&M PELLETS
prokurent - W ACCOUNTING GROUP
wspólnik - NEWACCOUNTING
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
organ nadzoru
09.11.2015
nadal
M&m Pellets
0000271637
prokurent
18.02.2022
nadal
W Accounting Group
0000903312
reprezentacja
30.06.2006
03.01.2024
Ciechanowski Związek Hodowców Gołębi Rasowych I Drobiu Ozdobnego
0000259868
reprezentacja
01.09.2021
10.09.2024
Newaccounting
0000918945
wspólnik
01.09.2021
nadal
Newaccounting
0000918945
Udziały w organizacjach
Pszczółkowski Marek posiada udziały w 1 spółce.
34% w
Newaccounting
Liczba spółek, w których Pszczółkowski Marek posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 1 spółka w 2022 roku
• 1 spółka w 2021 roku
Przychody
W 2023 roku firma W Accounting Group wykazała wyższe przychody niż Newaccounting.
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
W Accounting Group
824 tys. zł
(2023)
Newaccounting
488 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
0 zł
(2019)
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
106 tys. zł
327 tys. zł
465 tys. zł
824 tys. zł
Newaccounting
0 zł
33,2 tys. zł
241 tys. zł
432 tys. zł
488 tys. zł
M&m Pellets
0 zł
Wynik netto
W 2024 roku firma Newaccounting wykazała wyższy wynik netto niż M&m Pellets.
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
W Accounting Group
2,2 tys. zł
(2023)
Newaccounting
89,7 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
0 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
87 tys. zł
118 tys. zł
−16 tys. zł
2,2 tys. zł
Newaccounting
0 zł
−54,3 tys. zł
−39,3 tys. zł
119 tys. zł
89,7 tys. zł
M&m Pellets
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Zysk a przychody
W 2023 roku firma W Accounting Group wykazała wyższe przychody niż Newaccounting.
W 2024 roku firma Newaccounting wykazała wyższy wynik netto niż M&m Pellets.
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
W Accounting Group
824 tys. zł
· 2,2 tys. zł
(2023)
Newaccounting
488 tys. zł
· 89,7 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
0 zł
· 0 zł
(2019)
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
106 tys. zł · 87 tys. zł
327 tys. zł · 118 tys. zł
465 tys. zł · −16 tys. zł
824 tys. zł · 2,2 tys. zł
Newaccounting
0 zł · 0 zł
33,2 tys. zł · −54,3 tys. zł
241 tys. zł · −39,3 tys. zł
432 tys. zł · 119 tys. zł
488 tys. zł · 89,7 tys. zł
M&m Pellets
0 zł · 0 zł
Dynamika przychodów
W 2023 roku firma Newaccounting miała wyższą dynamikę przychodów niż W Accounting Group.
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
W Accounting Group
+77%
(2023)
Newaccounting
+13%
(2024)
M&m Pellets
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
+209%
+42%
+77%
Newaccounting
+627%
+79%
+13%
M&m Pellets
Wycena
W 2024 roku firma Newaccounting miała wyższą szacunkową wycenę niż M&m Pellets.
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
W Accounting Group
633 tys. zł
(2023)
Newaccounting
811 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
378 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
494 tys. zł
786 tys. zł
394 tys. zł
633 tys. zł
Newaccounting
0 zł
25,8 tys. zł
126 tys. zł
821 tys. zł
811 tys. zł
M&m Pellets
253 tys. zł
368 tys. zł
368 tys. zł
374 tys. zł
378 tys. zł
378 tys. zł
378 tys. zł
Przychody operacyjne
W 2023 roku firma W Accounting Group wykazała wyższe przychody operacyjne niż Newaccounting.
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
W Accounting Group
824 tys. zł
(2023)
Newaccounting
488 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
0 zł
(2019)
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
106 tys. zł
327 tys. zł
465 tys. zł
824 tys. zł
Newaccounting
0 zł
33,2 tys. zł
241 tys. zł
432 tys. zł
488 tys. zł
M&m Pellets
0 zł
Koszty operacyjne
W 2023 roku firma W Accounting Group poniosła wyższe koszty operacyjne niż Newaccounting.
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
W Accounting Group
821 tys. zł
(2023)
Newaccounting
382 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
0 zł
(2019)
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
18,7 tys. zł
208 tys. zł
481 tys. zł
821 tys. zł
Newaccounting
0 zł
87,4 tys. zł
280 tys. zł
309 tys. zł
382 tys. zł
M&m Pellets
0 zł
EBIT i EBITDA
W 2023 roku firma Newaccounting wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż W Accounting Group.
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
W Accounting Group
2,5 tys. zł
(2023)
Newaccounting
106 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
87 tys. zł
119 tys. zł
−16 tys. zł
2,5 tys. zł
Newaccounting
0 zł
−54,3 tys. zł
−39,3 tys. zł
123 tys. zł
106 tys. zł
M&m Pellets
Rentowność
W 2024 roku firma Newaccounting osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż M&m Pellets.
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
ROA w 2025 roku:
W Accounting Group
1%
(2023)
Newaccounting
46%
(2024)
M&m Pellets
0%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
79%
78%
−9%
1%
Newaccounting
−464%
−135%
101%
46%
M&m Pellets
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
Bilans
W 2024 roku firma M&m Pellets miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Newaccounting.
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
W Accounting Group
217 tys. zł
(2023)
Newaccounting
196 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
1,52 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
111 tys. zł
150 tys. zł
171 tys. zł
217 tys. zł
Newaccounting
0 zł
11,7 tys. zł
29,1 tys. zł
118 tys. zł
196 tys. zł
M&m Pellets
1,52 mln zł
1,52 mln zł
1,52 mln zł
1,52 mln zł
1,52 mln zł
1,52 mln zł
1,52 mln zł
Zadłużenie
W 2024 roku firma M&m Pellets miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Newaccounting.
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
W Accounting Group
45%
(2023)
Newaccounting
8%
(2024)
M&m Pellets
77%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
7%
11%
31%
45%
Newaccounting
51%
198%
23%
8%
M&m Pellets
77%
77%
77%
77%
77%
77%
77%
Zatrudnienie
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Zatrudnienie w 2025 roku:
W Accounting Group
2-10 os.
(2023)
Newaccounting
0 os.
(2024)
M&m Pellets
0 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
2-10 os.
Newaccounting
0 os.
0 os.
0 os.
M&m Pellets
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0 os.
Wynagrodzenia
W 2023 roku firma W Accounting Group poniosła wyższe koszty wynagrodzeń niż Newaccounting.
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
W Accounting Group
259 tys. zł
(2023)
Newaccounting
152 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
b.d.
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
0 zł
0 zł
79,6 tys. zł
259 tys. zł
Newaccounting
0 zł
14 tys. zł
127 tys. zł
140 tys. zł
152 tys. zł
M&m Pellets
Ryzyko
W 2024 roku firma Newaccounting miała niższe ryzyko niewypłacalności niż M&m Pellets.
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
W Accounting Group
0,52%
(2023)
Newaccounting
0,23%
(2024)
M&m Pellets
0,9%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
0,07%
0,08%
0,26%
0,52%
Newaccounting
0,15%
0,52%
5,76%
0,26%
0,23%
M&m Pellets
0,75%
1,51%
1,51%
1,12%
0,9%
0,9%
0,9%
Wiarygodność
W 2024 roku firma Newaccounting miała wyższą ocenę wiarygodności (A) niż M&m Pellets (B).
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
W Accounting Group
ocena B
(2023)
Newaccounting
ocena A
(2024)
M&m Pellets
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
ocena D
ocena B
ocena A
ocena B
Newaccounting
ocena D
ocena D
ocena D
ocena A
ocena A
M&m Pellets
ocena B
ocena C
ocena C
ocena C
ocena B
ocena B
ocena B
Kredyt kupiecki
W 2024 roku firma M&m Pellets miała wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Newaccounting.
Firma W Accounting Group nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Firma Newaccounting nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
W Accounting Group
20,7 tys. zł
(2023)
Newaccounting
27,5 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
42,6 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
15,7 tys. zł
22,9 tys. zł
15,2 tys. zł
20,7 tys. zł
Newaccounting
0 zł
0 zł
0 zł
20 tys. zł
27,5 tys. zł
M&m Pellets
21,3 tys. zł
42,6 tys. zł
42,6 tys. zł
42,6 tys. zł
42,6 tys. zł
42,6 tys. zł
42,6 tys. zł
Podatek dochodowy
W 2023 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma Newaccounting.
Żadna z firm nie ma danych za 2025 rok.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
W Accounting Group
0 zł
(2023)
Newaccounting
11,8 tys. zł
(2024)
M&m Pellets
b.d.
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
W Accounting Group
0 zł
707 zł
0 zł
0 zł
Newaccounting
0 zł
0 zł
0 zł
4,8 tys. zł
11,8 tys. zł
M&m Pellets