katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
PODWÓJCIC TOMASZ
ur. 1971
Podsumowanie
powiązane firmy
4
funkcje
1
przeciętne udziały
83
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Gc Fire
wspólnik
Premium Catering & Events
wspólnik
Stabil Future
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Stabil Venture - Księgowi, Doradcy, Rewidenci
wspólnik
Powiązania
Funkcje PODWÓJCIC TOMASZ w organizacjach:
reprezentacja - STABIL FUTURE
wspólnik - STABIL VENTURE - KSIĘGOWI, DORADCY, REWIDENCI
wspólnik - PREMIUM CATERING & EVENTS
wspólnik - GC FIRE
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
prokurent
05.03.2010
11.05.2012
Stabil Future
0000039366
prokurent
02.11.2020
07.01.2025
Stabil Future
0000039366
reprezentacja
28.07.2006
30.03.2012
Stabil Venture - Księgowi, Doradcy, Rewidenci
0000261137
reprezentacja
29.10.2010
12.12.2014
Skok Na Sok
0000335011
reprezentacja
28.04.2011
12.01.2017
Dom Dla Ciebie
0000270888
reprezentacja
14.05.2012
nadal
Stabil Future
0000039366
reprezentacja
02.07.2020
04.01.2024
Browarmia
0000211357
reprezentacja
07.01.2025
nadal
Stabil Future
0000039366
wspólnik
28.07.2006
nadal
Stabil Venture - Księgowi, Doradcy, Rewidenci
0000261137
wspólnik
28.04.2011
12.01.2017
Dom Dla Ciebie
0000270888
wspólnik
30.03.2012
nadal
Stabil Venture - Księgowi, Doradcy, Rewidenci
0000261137
wspólnik
03.10.2019
nadal
Premium Catering & Events
0000394681
wspólnik
16.09.2022
nadal
Gc Fire
0000992510
Udziały w organizacjach
Podwójcic Tomasz posiada udziały w 3 spółkach.
99% w
Stabil venture - księgowi, doradcy, rewidenci
99% w
Premium catering & events
50% w
Gc fire
Liczba spółek, w których Podwójcic Tomasz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 3 spółki w 2026 roku
• 3 spółki w 2025 roku
• 3 spółki w 2024 roku
• 3 spółki w 2023 roku
• 3 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 2 spółki w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku przychody wykazała tylko firma GC Fire.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
GC Fire
1,05 mln zł
Premium Catering &…
0 zł
(2022)
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
75,8 tys. zł
440 tys. zł
766 tys. zł
1,05 mln zł
Premium Catering & Events
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma GC Fire wykazała wyższy wynik netto niż Premium Catering & Events.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
GC Fire
31,7 tys. zł
Premium Catering &…
0 zł
(2022)
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
1,5 tys. zł
27,7 tys. zł
26,4 tys. zł
31,7 tys. zł
Premium Catering & Events
0 zł
1 tys. zł
0 zł
0 zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku przychody wykazała tylko firma GC Fire.
W 2022 roku firma GC Fire wykazała wyższy wynik netto niż Premium Catering & Events.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
GC Fire
1,05 mln zł
· 31,7 tys. zł
Premium Catering &…
0 zł
· 0 zł
(2022)
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł · 0 zł
75,8 tys. zł · 1,5 tys. zł
440 tys. zł · 27,7 tys. zł
766 tys. zł · 26,4 tys. zł
1,05 mln zł · 31,7 tys. zł
Premium Catering & Events
0 zł · 0 zł
0 zł · 1 tys. zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
GC Fire
+36%
Premium Catering &…
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
+481%
+74%
+36%
Premium Catering & Events
Wycena
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma GC Fire miała wyższą szacunkową wycenę niż Premium Catering & Events.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
GC Fire
837 tys. zł
Premium Catering &…
0 zł
(2022)
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
58,6 tys. zł
403 tys. zł
621 tys. zł
837 tys. zł
Premium Catering & Events
0 zł
109 tys. zł
0 zł
0 zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku przychody operacyjne wykazała tylko firma GC Fire.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
GC Fire
1,05 mln zł
Premium Catering &…
0 zł
(2022)
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
75,8 tys. zł
440 tys. zł
766 tys. zł
1,05 mln zł
Premium Catering & Events
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku koszty operacyjne poniosła tylko firma GC Fire.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
GC Fire
1,01 mln zł
Premium Catering &…
0 zł
(2022)
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
74,1 tys. zł
409 tys. zł
737 tys. zł
1,01 mln zł
Premium Catering & Events
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2021 roku obie firmy wykazały EBITDA na tym samym poziomie.
W 2022 roku firma GC Fire wykazała wyższy EBIT niż Premium Catering & Events.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
GC Fire
35,3 tys. zł
Premium Catering &…
0 zł
(2021)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
1,7 tys. zł
30,9 tys. zł
29,3 tys. zł
35,3 tys. zł
Premium Catering & Events
0 zł
0 zł
Rentowność
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma GC Fire osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Premium Catering & Events.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
ROA w 2025 roku:
GC Fire
7%
Premium Catering &…
0%
(2022)
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
3%
15%
7%
7%
Premium Catering & Events
0%
1%
0%
0%
Bilans
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Premium Catering & Events miała wyższą sumę bilansową niż GC Fire, ale niższy kapitał własny.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
GC Fire
444 tys. zł
Premium Catering &…
143 tys. zł
(2022)
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
57,5 tys. zł
181 tys. zł
353 tys. zł
444 tys. zł
Premium Catering & Events
143 tys. zł
143 tys. zł
143 tys. zł
143 tys. zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Premium Catering & Events miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż GC Fire.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
GC Fire
79%
Premium Catering &…
922%
(2022)
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
89%
81%
83%
79%
Premium Catering & Events
921%
0%
922%
922%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Za 2025 rok firma GC Fire ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Zatrudnienie w 2025 roku:
GC Fire
0-2 os.
Premium Catering &…
0-2 os.
(2022)
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 os.
0 os.
0-2 os.
Premium Catering & Events
0 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2021 roku żadna z firm nie poniosła kosztów wynagrodzeń.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
GC Fire
0 zł
Premium Catering &…
0 zł
(2021)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
0 zł
0 zł
1,8 tys. zł
0 zł
Premium Catering & Events
0 zł
0 zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Premium Catering & Events miała niższe ryzyko niewypłacalności niż GC Fire.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
GC Fire
1,53%
Premium Catering &…
0,52%
(2022)
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0,13%
1,12%
1,53%
1,53%
1,53%
Premium Catering & Events
0,75%
0,32%
0,41%
0,52%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku firma Premium Catering & Events miała wyższą ocenę wiarygodności (B) niż GC Fire (C).
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
GC Fire
ocena C
Premium Catering &…
ocena B
(2022)
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
ocena D
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
Premium Catering & Events
ocena D
ocena A
ocena C
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku sugerowany kredyt kupiecki miała tylko firma GC Fire.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
GC Fire
22,6 tys. zł
Premium Catering &…
0 zł
(2022)
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
1,6 tys. zł
10 tys. zł
16,1 tys. zł
22,6 tys. zł
Premium Catering & Events
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 2 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2022 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma GC Fire.
Firma Premium Catering & Events nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
GC Fire
3,4 tys. zł
Premium Catering &…
0 zł
(2022)
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
GC Fire
0 zł
152 zł
3,1 tys. zł
2,9 tys. zł
3,4 tys. zł
Premium Catering & Events
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł