katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
STANISŁAWSKI ROBERT
ur. 1974
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
1
przeciętne udziały
50
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Sabai Spa
wspólnik
Sabai Spa
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Powiązania
Funkcje STANISŁAWSKI ROBERT w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - SABAI SPA
wspólnik - SABAI SPA
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
25.07.2018
nadal
Sabai Spa
0000726116
wspólnik
05.04.2018
nadal
Sabai Spa
0000726116
wspólnik
18.04.2018
nadal
Sabai Spa
0000728233
Udziały w organizacjach
Stanisławski Robert posiada udziały w 1 spółce.
50% w
Sabai spa
Liczba spółek, w których Stanisławski Robert posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 1 spółka w 2022 roku
• 1 spółka w 2021 roku
• 1 spółka w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
Przychody
W 2019 roku przychody wykazała tylko firma Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Przychody za 2023 rok wyniosły:
Sabai SPA
374 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
71,6 tys. zł
374 tys. zł
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
W 2019 roku firma Sabai SPA wykazała wyższy wynik netto niż Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Wynik netto za 2023 rok wyniósł:
Sabai SPA
1,1 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
0 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
−132 tys. zł
1,1 tys. zł
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Zysk a przychody
W 2019 roku przychody wykazała tylko firma Sabai SPA.
W 2019 roku firma Sabai SPA wykazała wyższy wynik netto niż Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Przychody i wynik netto za 2023 rok wyniosły:
Sabai SPA
374 tys. zł
· 1,1 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
0 zł
· 0 zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł · 0 zł
71,6 tys. zł · −132 tys. zł
374 tys. zł · 1,1 tys. zł
Sabai SPA
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
Dynamika przychodów
Żadna z firm nie ma danych za 2023 rok.
Zmiana przychodów w 2023 roku wobec poprzedniego:
Sabai SPA
+422%
(2019)
Sabai SPA
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
+422%
Sabai SPA
Wycena
W 2019 roku firma Sabai SPA miała wyższą szacunkową wycenę niż Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2023 roku:
Sabai SPA
238 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
3,7 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
44,8 tys. zł
238 tys. zł
Sabai SPA
0 zł
3,7 tys. zł
3,7 tys. zł
3,7 tys. zł
3,7 tys. zł
3,7 tys. zł
3,7 tys. zł
Przychody operacyjne
W 2019 roku przychody operacyjne wykazała tylko firma Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Przychody operacyjne za 2023 rok wyniosły:
Sabai SPA
374 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
71,6 tys. zł
374 tys. zł
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
W 2019 roku koszty operacyjne poniosła tylko firma Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Koszty operacyjne za 2023 rok wyniosły:
Sabai SPA
373 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
0 zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
204 tys. zł
373 tys. zł
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
EBIT i EBITDA
W 2019 roku firma Sabai SPA wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Sabai SPA.
Żadna z firm nie ma danych za 2023 rok.
EBITDA za 2023 rok wyniosła:
Sabai SPA
6,3 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
0 zł
(2019)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
−132 tys. zł
6,3 tys. zł
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
Rentowność
W 2019 roku firma Sabai SPA osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
ROA w 2023 roku:
Sabai SPA
1%
(2019)
Sabai SPA
0%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
−188%
1%
Sabai SPA
0%
0%
0%
0%
0%
0%
Bilans
W 2019 roku firma Sabai SPA miała wyższą sumę bilansową niż Sabai SPA, ale niższy kapitał własny.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Suma bilansowa na koniec 2023 roku wyniosła:
Sabai SPA
80,9 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
5 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
70,3 tys. zł
80,9 tys. zł
Sabai SPA
0 zł
5 tys. zł
5 tys. zł
5 tys. zł
5 tys. zł
5 tys. zł
5 tys. zł
Zadłużenie
W 2019 roku firma Sabai SPA miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2023 roku:
Sabai SPA
250%
(2019)
Sabai SPA
0%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
274%
250%
Sabai SPA
0%
0%
0%
0%
0%
0%
Zatrudnienie
W 2019 roku pracowników zatrudniała tylko firma Sabai SPA.
Za 2023 rok firma Sabai SPA ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Zatrudnienie w 2023 roku:
Sabai SPA
3 os.
(2019)
Sabai SPA
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
3 os.
Sabai SPA
0 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
W 2019 roku koszty wynagrodzeń poniosła tylko firma Sabai SPA.
Żadna z firm nie ma danych za 2023 rok.
Wynagrodzenia za 2023 rok wyniosły:
Sabai SPA
159 tys. zł
(2019)
Sabai SPA
0 zł
(2019)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
49,8 tys. zł
159 tys. zł
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
W 2019 roku firma Sabai SPA miała niższe ryzyko niewypłacalności niż Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2023 rok:
Sabai SPA
1,53%
(2019)
Sabai SPA
0,15%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0,15%
1,53%
1,53%
Sabai SPA
0,15%
0,13%
0,08%
0,09%
0,13%
0,15%
0,15%
Wiarygodność
W 2019 roku firma Sabai SPA miała wyższą ocenę wiarygodności (A) niż Sabai SPA (C).
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2023 rok:
Sabai SPA
ocena C
(2019)
Sabai SPA
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
ocena D
ocena E
ocena C
Sabai SPA
ocena D
ocena C
ocena A
ocena C
ocena B
ocena C
ocena B
Kredyt kupiecki
W 2019 roku sugerowany kredyt kupiecki miała tylko firma Sabai SPA.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2023 rok:
Sabai SPA
0 zł
(2019)
Sabai SPA
458 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
Sabai SPA
0 zł
458 zł
458 zł
458 zł
458 zł
458 zł
458 zł
Podatek dochodowy
W 2019 roku żadna z firm nie wykazała podatku dochodowego.
Firma Sabai SPA nie ma danych za 2023 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Podatek dochodowy za 2023 rok wyniósł:
Sabai SPA
0 zł
(2019)
Sabai SPA
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
Sabai SPA
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł