katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
SUFLETA EWELINA
ur. 1981
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
1
przeciętne udziały
98
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Sinn Plus
wykreślona z KRS
16.11.2022
wspólnik
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje SUFLETA EWELINA w organizacjach:
wspólnik - SINN PLUS
reprezentacja, wspólnik - SINNPLUS ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
10.08.2016
18.04.2018
Sinn Plus
0000545168
reprezentacja
19.01.2017
nadal
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
0000650216
wspólnik
10.08.2016
nadal
Sinn Plus
0000545168
wspólnik
19.01.2017
nadal
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
0000650216
Udziały w organizacjach
Sufleta Ewelina posiada udziały w 1 spółce.
98% w
Sinnplus zabezpieczenia antykorozyjne
Liczba spółek, w których Sufleta Ewelina posiadała udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 1 spółka w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 2 spółki w 2019 roku
• 2 spółki w 2018 roku
• 2 spółki w 2017 roku
Przychody
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
1,08 mln zł
1,75 mln zł
347 tys. zł
30 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
−80,1 tys. zł
146 tys. zł
−174 tys. zł
−33,4 tys. zł
−17,2 tys. zł
0 zł
0 zł
Zysk a przychody
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
· 0 zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
1,08 mln zł · −80,1 tys. zł
1,75 mln zł · 146 tys. zł
347 tys. zł · −174 tys. zł
30 tys. zł · −33,4 tys. zł
0 zł · −17,2 tys. zł
0 zł · 0 zł
0 zł · 0 zł
Dynamika przychodów
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Sinnplus Zabezpieczen…
−100%
(2022)
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
+14%
+62%
−80%
−91%
−100%
Wycena
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
591 tys. zł
1,72 mln zł
181 tys. zł
17,8 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
Przychody operacyjne
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
1,08 mln zł
1,75 mln zł
347 tys. zł
30 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
1,15 mln zł
1,57 mln zł
508 tys. zł
63,3 tys. zł
17,2 tys. zł
0 zł
0 zł
EBIT i EBITDA
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
−31,2 tys. zł
251 tys. zł
−96,2 tys. zł
−12,1 tys. zł
−17,2 tys. zł
0 zł
0 zł
Rentowność
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
ROA w 2024 roku:
Sinnplus Zabezpieczen…
0%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
−10%
16%
−28%
−6%
−3%
0%
0%
Bilans
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Sinnplus Zabezpieczen…
571 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
805 tys. zł
912 tys. zł
625 tys. zł
589 tys. zł
571 tys. zł
571 tys. zł
571 tys. zł
Zadłużenie
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Sinnplus Zabezpieczen…
121%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
105%
89%
111%
117%
121%
121%
121%
Zatrudnienie
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Sinnplus Zabezpieczen…
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
7 os.
6 os.
2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
184 tys. zł
240 tys. zł
71,6 tys. zł
361 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Sinnplus Zabezpieczen…
0,92%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
4,65%
1,53%
5,76%
2,77%
1,67%
1,53%
0,92%
Wiarygodność
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Sinnplus Zabezpieczen…
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
ocena C
ocena C
ocena E
ocena E
ocena D
ocena C
ocena B
Kredyt kupiecki
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
0 zł
21,6 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Sinnplus Zabezpieczen…
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne
0 zł
11,3 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł