katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
GĘBCZYK MATEUSZ
ur. 1995
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
2
przeciętne udziały
100
%
najczęstsza pozycja
członek zarządu
Pełnione funkcje
Bruxle Core
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Flaming Commerce
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Powiązania
Funkcje GĘBCZYK MATEUSZ w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - FLAMING COMMERCE
wspólnik, reprezentacja - BRUXLE CORE
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
30.05.2023
nadal
Flaming Commerce
0001039425
reprezentacja
23.10.2026
nadal
Bruxle Core
0001274573
wspólnik
30.05.2023
nadal
Flaming Commerce
0001039425
wspólnik
23.10.2026
nadal
Bruxle Core
0001274573
Udziały w organizacjach
Gębczyk Mateusz posiada udziały w 2 spółkach.
100% w
Flaming commerce
100% w
Bruxle core
Liczba spółek, w których Gębczyk Mateusz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
Przychody
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Flaming Commerce
552 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł
155 tys. zł
552 tys. zł
Wynik netto
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Flaming Commerce
375 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł
96,2 tys. zł
375 tys. zł
Zysk a przychody
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Flaming Commerce
552 tys. zł
· 375 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł · 0 zł
155 tys. zł · 96,2 tys. zł
552 tys. zł · 375 tys. zł
Dynamika przychodów
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Flaming Commerce
+255%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
+255%
Wycena
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Flaming Commerce
2,18 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł
556 tys. zł
2,18 mln zł
Przychody operacyjne
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Flaming Commerce
552 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł
149 tys. zł
552 tys. zł
Koszty operacyjne
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Flaming Commerce
178 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł
49,6 tys. zł
178 tys. zł
Rentowność
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
ROA w 2024 roku:
Flaming Commerce
49%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
51%
49%
Bilans
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Flaming Commerce
763 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł
190 tys. zł
763 tys. zł
Zadłużenie
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Flaming Commerce
37%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
47%
37%
Zatrudnienie
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Flaming Commerce
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0-2 os.
Wynagrodzenia
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Flaming Commerce
b.d.
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
Ryzyko
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Flaming Commerce
0,52%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0,15%
0,33%
0,52%
Wiarygodność
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Flaming Commerce
ocena D
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
ocena D
ocena C
ocena D
Kredyt kupiecki
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Flaming Commerce
72,4 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł
16,7 tys. zł
72,4 tys. zł
Podatek dochodowy
Spośród 2 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Flaming Commerce.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Flaming Commerce
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Flaming Commerce
0 zł
9,6 tys. zł
0 zł