katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
CIOSEK NATALIA
ur. 1986
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
0
przeciętne udziały
91
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Runvido
wspólnik
Ultronar
wspólnik
Powiązania
Funkcje CIOSEK NATALIA w organizacjach:
wspólnik - RUNVIDO
wspólnik - ULTRONAR
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
wspólnik
08.03.2019
nadal
Runvido
0000775663
wspólnik
25.05.2020
nadal
Ultronar
0000842767
Udziały w organizacjach
Ciosek Natalia posiada udziały w 2 spółkach.
91% w
Runvido
91% w
Ultronar
Liczba spółek, w których Ciosek Natalia posiadała udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 2 spółki w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
Przychody
Firma Ultronar wykazała wyższe przychody niż Runvido.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Ultronar
400 tys. zł
Runvido
30,4 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
33 tys. zł
27 tys. zł
3 zł
−64 zł
400 tys. zł
Runvido
0 zł
425 tys. zł
3,12 mln zł
3,41 mln zł
2,99 mln zł
65,5 tys. zł
30,4 tys. zł
Wynik netto
Firma Ultronar wykazała wyższy wynik netto niż Runvido.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Ultronar
359 tys. zł
Runvido
10,4 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
27,9 tys. zł
7,6 tys. zł
−6 tys. zł
−6 tys. zł
359 tys. zł
Runvido
0 zł
−127 tys. zł
111 tys. zł
222 tys. zł
44,4 tys. zł
−38,2 tys. zł
10,4 tys. zł
Zysk a przychody
Firma Ultronar wykazała zarówno wyższe przychody, jak i wyższy wynik netto niż Runvido.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Ultronar
400 tys. zł
· 359 tys. zł
Runvido
30,4 tys. zł
· 10,4 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł · 0 zł
33 tys. zł · 27,9 tys. zł
27 tys. zł · 7,6 tys. zł
3 zł · −6 tys. zł
−64 zł · −6 tys. zł
400 tys. zł · 359 tys. zł
Runvido
0 zł · 0 zł
425 tys. zł · −127 tys. zł
3,12 mln zł · 111 tys. zł
3,41 mln zł · 222 tys. zł
2,99 mln zł · 44,4 tys. zł
65,5 tys. zł · −38,2 tys. zł
30,4 tys. zł · 10,4 tys. zł
Dynamika przychodów
W 2022 roku firma Runvido miała wyższą dynamikę przychodów niż Ultronar.
Firma Ultronar nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Ultronar
−100%
(2022)
Runvido
−54%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
−18%
−100%
Runvido
+634%
+9%
−12%
−98%
−54%
Wycena
Firma Ultronar ma wyższą szacunkową wycenę niż Runvido.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Ultronar
1,95 mln zł
Runvido
213 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
157 tys. zł
78,3 tys. zł
25,8 tys. zł
21,3 tys. zł
1,95 mln zł
Runvido
0 zł
261 tys. zł
2,35 mln zł
3,11 mln zł
2,1 mln zł
193 tys. zł
213 tys. zł
Przychody operacyjne
Firma Ultronar wykazała wyższe przychody operacyjne niż Runvido.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Ultronar
400 tys. zł
Runvido
30,4 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
33 tys. zł
27 tys. zł
3 zł
−64 zł
400 tys. zł
Runvido
0 zł
425 tys. zł
3,12 mln zł
3,41 mln zł
2,98 mln zł
65,5 tys. zł
30,4 tys. zł
Koszty operacyjne
Firma Runvido poniosła wyższe koszty operacyjne niż Ultronar.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Ultronar
7,2 tys. zł
Runvido
19 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
2,3 tys. zł
18,7 tys. zł
6 tys. zł
5,9 tys. zł
7,2 tys. zł
Runvido
0 zł
553 tys. zł
3,01 mln zł
3,16 mln zł
2,94 mln zł
68,5 tys. zł
19 tys. zł
EBIT i EBITDA
W 2022 roku firma Runvido wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Ultronar.
Firma Runvido nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Ultronar
393 tys. zł
Runvido
44,1 tys. zł
(2022)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
30,7 tys. zł
8,3 tys. zł
−6 tys. zł
393 tys. zł
Runvido
0 zł
−127 tys. zł
126 tys. zł
243 tys. zł
44,1 tys. zł
Rentowność
Firma Ultronar osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Runvido.
ROA w 2024 roku:
Ultronar
71%
Runvido
1%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
77%
18%
−15%
−21%
71%
Runvido
−16%
5%
8%
3%
−3%
1%
Bilans
Firma Runvido miała wyższą sumę bilansową niż Ultronar, ale niższy kapitał własny.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Ultronar
507 tys. zł
Runvido
907 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
36,2 tys. zł
41,8 tys. zł
40,3 tys. zł
29 tys. zł
507 tys. zł
Runvido
0 zł
811 tys. zł
2,05 mln zł
2,64 mln zł
1,55 mln zł
1,43 mln zł
907 tys. zł
Zadłużenie
Firma Runvido miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Ultronar.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Ultronar
24%
Runvido
75%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
9%
3%
14%
1%
24%
Runvido
115%
101%
92%
84%
85%
75%
Zatrudnienie
Za 2024 rok obie firmy mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Ultronar
0-2 os.
Runvido
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Runvido
18 os.
18 os.
10-50 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Żadna z firm nie poniosła kosztów wynagrodzeń.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Ultronar
0 zł
Runvido
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Runvido
0 zł
218 tys. zł
2,82 mln zł
3 mln zł
2,67 mln zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Firma Ultronar ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Runvido.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Ultronar
0,52%
Runvido
2,03%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0,15%
0,15%
0,15%
0,15%
0,2%
0,52%
Runvido
0,2%
1,95%
1,67%
1,53%
2,77%
1,53%
2,03%
Wiarygodność
Firma Ultronar ma wyższą ocenę wiarygodności (C) niż Runvido (D).
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Ultronar
ocena C
Runvido
ocena D
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
ocena D
ocena A
ocena A
ocena A
ocena B
ocena C
Runvido
ocena D
ocena E
ocena C
ocena C
ocena C
ocena D
ocena D
Kredyt kupiecki
Firma Ultronar ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Runvido.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Ultronar
61,9 tys. zł
Runvido
20,5 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
5,1 tys. zł
4,5 tys. zł
2,8 tys. zł
2,3 tys. zł
61,9 tys. zł
Runvido
0 zł
0 zł
40,5 tys. zł
71,2 tys. zł
59,5 tys. zł
18 tys. zł
20,5 tys. zł
Podatek dochodowy
Podatek dochodowy wykazała tylko firma Ultronar.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Ultronar
34,3 tys. zł
Runvido
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Ultronar
0 zł
2,8 tys. zł
750 zł
0 zł
0 zł
34,3 tys. zł
Runvido
0 zł
0 zł
0 zł
20,8 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł