katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
PAWŁAT MARCELINA
ur. 1987
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
1
przeciętne udziały
90
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Arfa Invest
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zrządu
Arfa Invest M. Pawłat
wspólnicy reprezentujący spółkę
wspólnik
Powiązania
Funkcje PAWŁAT MARCELINA w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - ARFA INVEST M. PAWŁAT
wspólnik, reprezentacja - ARFA INVEST
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
28.04.2020
nadal
Arfa Invest
0000839034
reprezentacja
10.12.2020
nadal
Arfa Invest
0000839034
reprezentacja
01.08.2024
nadal
Arfa Invest M. Pawłat
0000838011
wspólnik
28.04.2020
nadal
Arfa Invest
0000839034
wspólnik
06.05.2020
nadal
Arfa Invest M. Pawłat
0000838011
wspólnik
29.09.2020
nadal
Arfa Invest
0000839034
wspólnik
10.12.2020
nadal
Arfa Invest
0000839034
wspólnik
26.01.2021
nadal
Arfa Invest M. Pawłat
0000838011
Udziały w organizacjach
Pawłat Marcelina posiada udziały w 1 spółce.
90% w
Arfa invest
Liczba spółek, w których Pawłat Marcelina posiadała udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 1 spółka w 2022 roku
• 1 spółka w 2021 roku
• 1 spółka w 2020 roku
Przychody
Przychody wykazała tylko firma Arfa Invest M. Pawłat.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Arfa Invest M. Pawłat
32,2 mln zł
Arfa Invest
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
0 zł
0 zł
2 zł
45,4 tys. zł
32,2 mln zł
Arfa Invest
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
Firma Arfa Invest M. Pawłat wykazała zysk netto, a Arfa Invest stratę.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Arfa Invest M. Pawłat
14,6 mln zł
Arfa Invest
−1,2 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
−217 tys. zł
−164 tys. zł
−518 tys. zł
−1,22 mln zł
14,6 mln zł
Arfa Invest
0 zł
−632 zł
−1 tys. zł
−988 zł
−1,8 tys. zł
−1,2 tys. zł
Zysk a przychody
Przychody wykazała tylko firma Arfa Invest M. Pawłat.
Firma Arfa Invest M. Pawłat wykazała zysk netto, a Arfa Invest stratę.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Arfa Invest M. Pawłat
32,2 mln zł
· 14,6 mln zł
Arfa Invest
0 zł
· −1,2 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł · 0 zł
0 zł · −217 tys. zł
0 zł · −164 tys. zł
2 zł · −518 tys. zł
45,4 tys. zł · −1,22 mln zł
32,2 mln zł · 14,6 mln zł
Arfa Invest
0 zł · 0 zł
0 zł · −632 zł
0 zł · −1 tys. zł
0 zł · −988 zł
0 zł · −1,8 tys. zł
0 zł · −1,2 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma Arfa Invest nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Arfa Invest M. Pawłat
+70 937%
Arfa Invest
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
+2 946 436%
+70 937%
Arfa Invest
Wycena
Firma Arfa Invest M. Pawłat ma wyższą szacunkową wycenę niż Arfa Invest.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Arfa Invest M. Pawłat
97,3 mln zł
Arfa Invest
0 zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
8,66 mln zł
8,53 mln zł
8,09 mln zł
7,16 mln zł
97,3 mln zł
Arfa Invest
0 zł
3,3 tys. zł
2,5 tys. zł
1,7 tys. zł
419 zł
0 zł
Przychody operacyjne
Przychody operacyjne wykazała tylko firma Arfa Invest M. Pawłat.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Arfa Invest M. Pawłat
32,1 mln zł
Arfa Invest
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
0 zł
0 zł
2 zł
45,4 tys. zł
32,1 mln zł
Arfa Invest
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Firma Arfa Invest M. Pawłat poniosła wyższe koszty operacyjne niż Arfa Invest.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Arfa Invest M. Pawłat
17,2 mln zł
Arfa Invest
1,2 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
217 tys. zł
164 tys. zł
296 tys. zł
363 tys. zł
17,2 mln zł
Arfa Invest
0 zł
632 zł
1 tys. zł
988 zł
1,8 tys. zł
1,2 tys. zł
EBIT i EBITDA
Firma Arfa Invest M. Pawłat wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Arfa Invest.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Arfa Invest M. Pawłat
14,9 mln zł
Arfa Invest
−1,2 tys. zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
−217 tys. zł
−164 tys. zł
−296 tys. zł
−317 tys. zł
14,9 mln zł
Arfa Invest
0 zł
−632 zł
−1 tys. zł
−988 zł
−1,8 tys. zł
−1,2 tys. zł
Rentowność
Firma Arfa Invest M. Pawłat osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Arfa Invest.
ROA w 2024 roku:
Arfa Invest M. Pawłat
60%
Arfa Invest
−85%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
−2%
−1%
−2%
−4%
60%
Arfa Invest
−14%
−30%
−38%
−213%
−85%
Bilans
Firma Arfa Invest M. Pawłat miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Arfa Invest.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Arfa Invest M. Pawłat
24,4 mln zł
Arfa Invest
1,4 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
11,6 mln zł
12,4 mln zł
22,4 mln zł
29 mln zł
24,4 mln zł
Arfa Invest
0 zł
4,5 tys. zł
3,5 tys. zł
2,6 tys. zł
834 zł
1,4 tys. zł
Zadłużenie
Firma Arfa Invest miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Arfa Invest M. Pawłat.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Arfa Invest M. Pawłat
1%
Arfa Invest
144%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0%
8%
51%
67%
1%
Arfa Invest
3%
4%
10%
32%
144%
Zatrudnienie
Za 2024 rok obie firmy mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Arfa Invest M. Pawłat
0-2 os.
Arfa Invest
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Arfa Invest
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Koszty wynagrodzeń poniosła tylko firma Arfa Invest M. Pawłat.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Arfa Invest M. Pawłat
379 tys. zł
Arfa Invest
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
20 tys. zł
41,8 tys. zł
15,8 tys. zł
7 tys. zł
379 tys. zł
Arfa Invest
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Firma Arfa Invest M. Pawłat ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Arfa Invest.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Arfa Invest M. Pawłat
0,13%
Arfa Invest
0,26%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0,15%
0,08%
0,08%
0,26%
0,41%
0,13%
Arfa Invest
0,15%
0,09%
0,13%
0,15%
0,32%
0,26%
Wiarygodność
Obie firmy mają ocenę A.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Arfa Invest M. Pawłat
ocena A
Arfa Invest
ocena A
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
ocena D
ocena B
ocena C
ocena A
ocena A
ocena A
Arfa Invest
ocena D
ocena B
ocena C
ocena A
ocena A
ocena A
Kredyt kupiecki
Sugerowany kredyt kupiecki ma tylko firma Arfa Invest M. Pawłat.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Arfa Invest M. Pawłat
3,45 mln zł
Arfa Invest
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
1,05 mln zł
1,04 mln zł
975 tys. zł
839 tys. zł
3,45 mln zł
Arfa Invest
0 zł
364 zł
239 zł
151 zł
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Podatek dochodowy wykazała tylko firma Arfa Invest M. Pawłat.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Arfa Invest M. Pawłat
435 tys. zł
Arfa Invest
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Arfa Invest M. Pawłat
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
435 tys. zł
Arfa Invest
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł