katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
ŚLIWA TADEUSZ
ur. 1957
Podsumowanie
powiązane firmy
5
funkcje
0
przeciętne udziały
13
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Edsrn Polska
wspólnik
Ph Feniks T. M. Śliwa
wspólnicy reprezentujący spółkę
wspólnik
Polskie Farmy Pv9
wspólnik
Regeneracja
wspólnik
Regeneracja 2
wspólnik
Powiązania
Funkcje ŚLIWA TADEUSZ w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - PH FENIKS T. M. ŚLIWA
wspólnik - REGENERACJA
wspólnik - EDSRN POLSKA
wspólnik - POLSKIE FARMY PV9
wspólnik - REGENERACJA 2
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
19.12.2001
nadal
Ph Feniks T. M. Śliwa
0000074207
wspólnik
19.12.2001
nadal
Ph Feniks T. M. Śliwa
0000074207
wspólnik
25.02.2021
13.07.2021
Polskie Farmy Pv
0000886140
wspólnik
01.04.2021
04.10.2022
Polskie Farmy Pv2
0000892601
wspólnik
12.04.2021
nadal
Regeneracja
0000893676
wspólnik
24.05.2021
11.01.2024
Polskie Farmy Pv3
0000902258
wspólnik
01.06.2021
28.12.2023
Polskie Farmy Pv4
0000903935
wspólnik
13.07.2021
21.06.2022
Polskie Farmy Pv
0000886140
wspólnik
09.11.2021
19.12.2023
Polskie Farmy Pv7
0000931599
wspólnik
09.11.2021
20.12.2023
Polskie Farmy Pv6
0000931678
wspólnik
19.11.2021
20.12.2023
Polskie Farmy Pv5
0000931843
wspólnik
09.02.2022
nadal
Edsrn Polska
0000952780
wspólnik
10.02.2022
nadal
Polskie Farmy Pv9
0000953026
wspólnik
10.02.2022
18.01.2024
Polskie Farmy Pv8
0000952847
wspólnik
21.06.2022
25.01.2024
Polskie Farmy Pv
0000886140
wspólnik
16.08.2022
nadal
Regeneracja 2
0000987526
wspólnik
26.08.2022
29.01.2024
Polskie Farmy Pv10
0000989309
Udziały w organizacjach
Śliwa Tadeusz posiada udziały w 4 spółkach.
13% w
Edsrn polska
13% w
Regeneracja 2
13% w
Polskie farmy pv9
13% w
Regeneracja
Liczba spółek, w których Śliwa Tadeusz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 4 spółki w 2026 roku
• 4 spółki w 2025 roku
• 4 spółki w 2024 roku
• 8 spółek w 2023 roku
• 12 spółek w 2022 roku
• 8 spółek w 2021 roku
Przychody
Najwyższe przychody wykazała firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najniższe Polskie Farmy PV9 i Regeneracja.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
PH Feniks T. M. Śliwa
15,9 mln zł
Edsrn Polska
3 tys. zł
Regeneracja 2
3 tys. zł
Polskie Farmy PV9
1 tys. zł
Regeneracja
1 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
19,1 mln zł
13,8 mln zł
17,7 mln zł
22,2 mln zł
17,9 mln zł
17,7 mln zł
15,9 mln zł
Edsrn Polska
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
3 tys. zł
Regeneracja 2
0 zł
0 zł
0 zł
3 tys. zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
1 tys. zł
Regeneracja
0 zł
1 zł
0 zł
0 zł
8 zł
1 tys. zł
Wynik netto
Najwyższy wynik netto wykazała firma PH Feniks T. M. Śliwa, a stratę Edsrn Polska, Regeneracja, Regeneracja 2 i Polskie Farmy PV9.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
PH Feniks T. M. Śliwa
1,58 mln zł
Edsrn Polska
−16,6 tys. zł
Regeneracja 2
−48,8 tys. zł
Polskie Farmy PV9
−49,8 tys. zł
Regeneracja
−29,8 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
1,17 mln zł
1,28 mln zł
1,86 mln zł
1,96 mln zł
550 tys. zł
1,11 mln zł
1,58 mln zł
Edsrn Polska
0 zł
−11,6 tys. zł
−2,2 tys. zł
−12,6 tys. zł
−16,6 tys. zł
Regeneracja 2
0 zł
−101 tys. zł
−68,5 tys. zł
−48,8 tys. zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
−12,2 tys. zł
−128 tys. zł
−24,5 tys. zł
−49,8 tys. zł
Regeneracja
0 zł
−11,3 tys. zł
−15,3 tys. zł
−3 tys. zł
−70,9 tys. zł
−29,8 tys. zł
Zysk a przychody
Najwyższe przychody wykazała firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najniższe Polskie Farmy PV9 i Regeneracja.
Najwyższy wynik netto wykazała firma PH Feniks T. M. Śliwa, a stratę Edsrn Polska, Regeneracja, Regeneracja 2 i Polskie Farmy PV9.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
PH Feniks T. M. Śliwa
15,9 mln zł
· 1,58 mln zł
Edsrn Polska
3 tys. zł
· −16,6 tys. zł
Regeneracja 2
3 tys. zł
· −48,8 tys. zł
Polskie Farmy PV9
1 tys. zł
· −49,8 tys. zł
Regeneracja
1 tys. zł
· −29,8 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
19,1 mln zł · 1,17 mln zł
13,8 mln zł · 1,28 mln zł
17,7 mln zł · 1,86 mln zł
22,2 mln zł · 1,96 mln zł
17,9 mln zł · 550 tys. zł
17,7 mln zł · 1,11 mln zł
15,9 mln zł · 1,58 mln zł
Edsrn Polska
0 zł · 0 zł
0 zł · −11,6 tys. zł
0 zł · −2,2 tys. zł
0 zł · −12,6 tys. zł
3 tys. zł · −16,6 tys. zł
Regeneracja 2
0 zł · 0 zł
0 zł · −101 tys. zł
0 zł · −68,5 tys. zł
3 tys. zł · −48,8 tys. zł
Polskie Farmy PV9
0 zł · 0 zł
0 zł · −12,2 tys. zł
0 zł · −128 tys. zł
0 zł · −24,5 tys. zł
1 tys. zł · −49,8 tys. zł
Regeneracja
0 zł · 0 zł
1 zł · −11,3 tys. zł
0 zł · −15,3 tys. zł
0 zł · −3 tys. zł
8 zł · −70,9 tys. zł
1 tys. zł · −29,8 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma Regeneracja miała wyższą dynamikę przychodów niż PH Feniks T. M. Śliwa.
Firma Edsrn Polska nie ma danych w tej sekcji.
Firma Regeneracja 2 nie ma danych w tej sekcji.
Firma Polskie Farmy PV9 nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
PH Feniks T. M. Śliwa
−10%
Edsrn Polska
b.d.
Regeneracja 2
b.d.
Polskie Farmy PV9
b.d.
Regeneracja
+11 985%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
−6%
−28%
+28%
+25%
−19%
−1%
−10%
Edsrn Polska
Regeneracja 2
Polskie Farmy PV9
Regeneracja
−100%
+11 985%
Wycena
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najniższą Regeneracja.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
PH Feniks T. M. Śliwa
22,6 mln zł
Edsrn Polska
1,9 tys. zł
Regeneracja 2
1,9 tys. zł
Polskie Farmy PV9
647 zł
Regeneracja
642 zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
23,3 mln zł
19,8 mln zł
25,6 mln zł
29,8 mln zł
22,2 mln zł
25,2 mln zł
22,6 mln zł
Edsrn Polska
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
1,9 tys. zł
Regeneracja 2
0 zł
0 zł
0 zł
1,9 tys. zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
647 zł
Regeneracja
0 zł
1 zł
0 zł
0 zł
5 zł
642 zł
Przychody operacyjne
Najwyższe przychody operacyjne wykazała firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najniższe Polskie Farmy PV9 i Regeneracja.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
PH Feniks T. M. Śliwa
15,9 mln zł
Edsrn Polska
3 tys. zł
Regeneracja 2
3 tys. zł
Polskie Farmy PV9
1 tys. zł
Regeneracja
1 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
19,1 mln zł
13,8 mln zł
17,7 mln zł
22,2 mln zł
17,9 mln zł
17,7 mln zł
15,9 mln zł
Edsrn Polska
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
3 tys. zł
Regeneracja 2
0 zł
0 zł
0 zł
3 tys. zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
1 tys. zł
Regeneracja
0 zł
1 zł
0 zł
0 zł
0 zł
1 tys. zł
Koszty operacyjne
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najniższe Regeneracja 2.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
PH Feniks T. M. Śliwa
14,3 mln zł
Edsrn Polska
17,8 tys. zł
Regeneracja 2
17,3 tys. zł
Polskie Farmy PV9
17,8 tys. zł
Regeneracja
23,1 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
17,8 mln zł
12,5 mln zł
15,9 mln zł
20,2 mln zł
17,3 mln zł
16,6 mln zł
14,3 mln zł
Edsrn Polska
0 zł
11,6 tys. zł
2,2 tys. zł
7,6 tys. zł
17,8 tys. zł
Regeneracja 2
0 zł
101 tys. zł
15,2 tys. zł
17,3 tys. zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
12,2 tys. zł
128 tys. zł
24,5 tys. zł
17,8 tys. zł
Regeneracja
0 zł
3 tys. zł
15,3 tys. zł
3 tys. zł
18 tys. zł
23,1 tys. zł
EBIT i EBITDA
W 2021 roku firma PH Feniks T. M. Śliwa wykazała wyższą EBITDA niż Regeneracja.
W 2022 roku firma PH Feniks T. M. Śliwa wykazała wyższy EBIT niż Polskie Farmy PV9.
Firma Edsrn Polska nie ma danych w tej sekcji.
Firma Regeneracja 2 nie ma danych w tej sekcji.
Firma Polskie Farmy PV9 nie ma danych w tej sekcji.
Firma Regeneracja nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2021 roku.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
PH Feniks T. M. Śliwa
1,96 mln zł
Edsrn Polska
b.d.
Regeneracja 2
b.d.
Polskie Farmy PV9
b.d.
Regeneracja
−3 tys. zł
(2021)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
1,72 mln zł
1,76 mln zł
2,33 mln zł
2,34 mln zł
854 tys. zł
1,44 mln zł
1,96 mln zł
Edsrn Polska
Regeneracja 2
Polskie Farmy PV9
Regeneracja
0 zł
−3 tys. zł
Rentowność
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najniższą Edsrn Polska.
ROA w 2025 roku:
PH Feniks T. M. Śliwa
10%
Edsrn Polska
−174%
Regeneracja 2
−14%
Polskie Farmy PV9
−136%
Regeneracja
−24%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
10%
11%
18%
17%
4%
8%
10%
Edsrn Polska
−15%
−3%
−188%
−174%
Regeneracja 2
−346%
−50%
−14%
Polskie Farmy PV9
−13%
−1 954%
−71%
−136%
Regeneracja
−2%
−3%
−1%
−49%
−24%
Bilans
Najwyższą sumę bilansową miała firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najniższą Edsrn Polska.
Najwyższy kapitał własny miała firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najniższy Regeneracja 2.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
PH Feniks T. M. Śliwa
15,1 mln zł
Edsrn Polska
9,5 tys. zł
Regeneracja 2
339 tys. zł
Polskie Farmy PV9
36,6 tys. zł
Regeneracja
123 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
12,1 mln zł
12,1 mln zł
10,6 mln zł
11,5 mln zł
12,5 mln zł
13,1 mln zł
15,1 mln zł
Edsrn Polska
0 zł
75,2 tys. zł
74,1 tys. zł
6,7 tys. zł
9,5 tys. zł
Regeneracja 2
0 zł
29,3 tys. zł
136 tys. zł
339 tys. zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
94,9 tys. zł
6,6 tys. zł
34,6 tys. zł
36,6 tys. zł
Regeneracja
0 zł
512 tys. zł
497 tys. zł
378 tys. zł
145 tys. zł
123 tys. zł
Zadłużenie
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miała firma Polskie Farmy PV9, a najniższy PH Feniks T. M. Śliwa.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
PH Feniks T. M. Śliwa
45%
Edsrn Polska
488%
Regeneracja 2
162%
Polskie Farmy PV9
637%
Regeneracja
198%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
33%
34%
20%
15%
12%
7%
45%
Edsrn Polska
107%
110%
403%
488%
Regeneracja 2
411%
217%
162%
Polskie Farmy PV9
107%
1 964%
524%
637%
Regeneracja
100%
103%
105%
163%
198%
Zatrudnienie
Za 2025 rok wszystkie firmy mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Zatrudnienie w 2025 roku:
PH Feniks T. M. Śliwa
10-50 os.
Edsrn Polska
0-2 os.
Regeneracja 2
0-2 os.
Polskie Farmy PV9
0-2 os.
Regeneracja
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
10-50 os.
10-50 os.
10-50 os.
10-50 os.
10-50 os.
10-50 os.
10-50 os.
Edsrn Polska
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Regeneracja 2
0-2 os.
0-2 os.
Polskie Farmy PV9
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Regeneracja
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Wynagrodzenia
Najwyższe koszty wynagrodzeń poniosła firma PH Feniks T. M. Śliwa, a firma Regeneracja nie poniosła ich wcale.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
PH Feniks T. M. Śliwa
920 tys. zł
Edsrn Polska
11,1 tys. zł
Regeneracja 2
7,9 tys. zł
Polskie Farmy PV9
6,6 tys. zł
Regeneracja
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
632 tys. zł
611 tys. zł
759 tys. zł
780 tys. zł
717 tys. zł
937 tys. zł
920 tys. zł
Edsrn Polska
0 zł
0 zł
11,1 tys. zł
Regeneracja 2
0 zł
0 zł
0 zł
7,9 tys. zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
6,7 tys. zł
0 zł
6,1 tys. zł
6,6 tys. zł
Regeneracja
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma firma PH Feniks T. M. Śliwa, a najwyższe Edsrn Polska.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
PH Feniks T. M. Śliwa
0,52%
Edsrn Polska
1,53%
Regeneracja 2
0,75%
Polskie Farmy PV9
0,75%
Regeneracja
0,92%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
0,26%
0,52%
0,08%
0,08%
0,23%
0,08%
0,52%
Edsrn Polska
0,2%
0,23%
0,26%
0,52%
1,53%
Regeneracja 2
0,26%
0,26%
0,29%
0,75%
Polskie Farmy PV9
0,2%
0,26%
0,52%
0,32%
0,75%
Regeneracja
0,15%
0,26%
0,52%
0,75%
0,75%
0,92%
Wiarygodność
Najwyższą ocenę wiarygodności (B) mają firmy PH Feniks T. M. Śliwa, Regeneracja 2, Polskie Farmy PV9 i Regeneracja, a najniższą (C) Edsrn Polska.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
PH Feniks T. M. Śliwa
ocena B
Edsrn Polska
ocena C
Regeneracja 2
ocena B
Polskie Farmy PV9
ocena B
Regeneracja
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
ocena A
ocena B
ocena B
ocena B
ocena A
ocena A
ocena B
Edsrn Polska
ocena D
ocena C
ocena C
ocena B
ocena C
Regeneracja 2
ocena D
ocena C
ocena A
ocena B
Polskie Farmy PV9
ocena D
ocena A
ocena D
ocena A
ocena B
Regeneracja
ocena D
ocena B
ocena D
ocena D
ocena B
ocena B
Kredyt kupiecki
Sugerowany kredyt kupiecki ma tylko firma PH Feniks T. M. Śliwa.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
PH Feniks T. M. Śliwa
603 tys. zł
Edsrn Polska
0 zł
Regeneracja 2
0 zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
Regeneracja
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
493 tys. zł
441 tys. zł
597 tys. zł
788 tys. zł
783 tys. zł
934 tys. zł
603 tys. zł
Edsrn Polska
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Regeneracja 2
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Regeneracja
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Żadna z firm nie wykazała podatku dochodowego.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
PH Feniks T. M. Śliwa
0 zł
Edsrn Polska
0 zł
Regeneracja 2
0 zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
Regeneracja
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
PH Feniks T. M. Śliwa
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Edsrn Polska
0 zł
0 zł
0 zł
Regeneracja 2
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Polskie Farmy PV9
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Regeneracja
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł