katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
ROLIRAD DAWID
ur. 1996
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
2
przeciętne udziały
74
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "stalserwis"
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Stalserwis
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Powiązania
Funkcje ROLIRAD DAWID w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - STALSERWIS
wspólnik, reprezentacja - PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STALSERWIS"
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
22.08.2018
nadal
Stalserwis
0000340912
reprezentacja
05.03.2020
nadal
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "stalserwis"
0000430261
wspólnik
22.08.2018
nadal
Stalserwis
0000340912
wspólnik
05.03.2020
nadal
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "stalserwis"
0000430261
wspólnik
13.10.2020
nadal
Stalserwis
0000340912
Udziały w organizacjach
Rolirad Dawid posiada udziały w 2 spółkach.
99% w
Stalserwis
49% w
Przedsiębiorstwo usługowo-produkcyjne "stalserwis"
Liczba spółek, w których Rolirad Dawid posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 2 spółki w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 2 spółki w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
Przychody
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis wykazała wyższe przychody niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Przychody za 2020 rok wyniosły:
Usługowo- Stalserwis
537 tys. zł
(2018)
Stalserwis
164 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
1,48 mln zł
1,7 mln zł
1,83 mln zł
537 tys. zł
Stalserwis
−327 zł
76,4 tys. zł
343 tys. zł
164 tys. zł
Wynik netto
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis wykazała wyższy wynik netto niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Wynik netto za 2020 rok wyniósł:
Usługowo- Stalserwis
217 tys. zł
(2018)
Stalserwis
6,3 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
−93,6 tys. zł
−3,5 tys. zł
39,6 tys. zł
217 tys. zł
Stalserwis
−327 zł
4,2 tys. zł
1,3 tys. zł
6,3 tys. zł
Zysk a przychody
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis wykazała zarówno wyższe przychody, jak i wyższy wynik netto niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Przychody i wynik netto za 2020 rok wyniosły:
Usługowo- Stalserwis
537 tys. zł
· 217 tys. zł
(2018)
Stalserwis
164 tys. zł
· 6,3 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
1,48 mln zł · −93,6 tys. zł
1,7 mln zł · −3,5 tys. zł
1,83 mln zł · 39,6 tys. zł
537 tys. zł · 217 tys. zł
Stalserwis
−327 zł · −327 zł
76,4 tys. zł · 4,2 tys. zł
343 tys. zł · 1,3 tys. zł
164 tys. zł · 6,3 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Zmiana przychodów w 2020 roku wobec poprzedniego:
Usługowo- Stalserwis
−71%
(2018)
Stalserwis
−52%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
+15%
+8%
−71%
Stalserwis
+349%
−52%
Wycena
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis miała wyższą szacunkową wycenę niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2020 roku:
Usługowo- Stalserwis
1,31 mln zł
(2018)
Stalserwis
131 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
919 tys. zł
1,09 mln zł
1,32 mln zł
1,31 mln zł
Stalserwis
3,8 tys. zł
70 tys. zł
215 tys. zł
131 tys. zł
Przychody operacyjne
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis wykazała wyższe przychody operacyjne niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Przychody operacyjne za 2020 rok wyniosły:
Usługowo- Stalserwis
535 tys. zł
(2018)
Stalserwis
164 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
1,48 mln zł
1,7 mln zł
1,83 mln zł
535 tys. zł
Stalserwis
0 zł
76,4 tys. zł
343 tys. zł
164 tys. zł
Koszty operacyjne
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis poniosła wyższe koszty operacyjne niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Koszty operacyjne za 2020 rok wyniosły:
Usługowo- Stalserwis
320 tys. zł
(2018)
Stalserwis
154 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
1,57 mln zł
1,7 mln zł
1,79 mln zł
320 tys. zł
Stalserwis
327 zł
71,2 tys. zł
341 tys. zł
154 tys. zł
EBIT i EBITDA
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2017 roku.
EBITDA za 2020 rok wyniosła:
Usługowo- Stalserwis
39,6 tys. zł
(2017)
Stalserwis
15,1 tys. zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
−93,6 tys. zł
−3,5 tys. zł
39,6 tys. zł
Stalserwis
11,9 tys. zł
15,1 tys. zł
Rentowność
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
ROA w 2020 roku:
Usługowo- Stalserwis
32%
(2018)
Stalserwis
3%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
−13%
0%
5%
32%
Stalserwis
−6%
6%
2%
3%
Bilans
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Suma bilansowa na koniec 2020 roku wyniosła:
Usługowo- Stalserwis
684 tys. zł
(2018)
Stalserwis
181 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
743 tys. zł
932 tys. zł
748 tys. zł
684 tys. zł
Stalserwis
5,1 tys. zł
67,9 tys. zł
86,9 tys. zł
181 tys. zł
Zadłużenie
W 2018 roku firma Stalserwis miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Usługowo- Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2020 roku:
Usługowo- Stalserwis
66%
(2018)
Stalserwis
91%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
115%
99%
94%
66%
Stalserwis
0%
86%
88%
91%
Zatrudnienie
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Zatrudnienie w 2020 roku:
Usługowo- Stalserwis
2-10 os.
(2018)
Stalserwis
1 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
0-2 os.
3 os.
3 os.
2-10 os.
Stalserwis
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
1 os.
Wynagrodzenia
W 2018 roku firma Stalserwis poniosła wyższe koszty wynagrodzeń niż Usługowo- Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Wynagrodzenia za 2020 rok wyniosły:
Usługowo- Stalserwis
45,2 tys. zł
(2018)
Stalserwis
7,8 tys. zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
58,2 tys. zł
40,5 tys. zł
52,2 tys. zł
45,2 tys. zł
Stalserwis
153 zł
47,5 tys. zł
6 tys. zł
7,8 tys. zł
Ryzyko
W 2018 roku firma Stalserwis miała niższe ryzyko niewypłacalności niż Usługowo- Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2020 rok:
Usługowo- Stalserwis
1,67%
(2018)
Stalserwis
2,77%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
1,67%
0,92%
1,53%
1,67%
Stalserwis
0,23%
1,53%
2,77%
2,77%
Wiarygodność
W 2018 roku obie firmy miały ocenę E.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2020 rok:
Usługowo- Stalserwis
ocena E
(2018)
Stalserwis
ocena D
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
ocena C
ocena B
ocena E
ocena E
Stalserwis
ocena D
ocena E
ocena E
ocena D
Kredyt kupiecki
W 2018 roku firma Usługowo- Stalserwis miała wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2020 rok:
Usługowo- Stalserwis
39,1 tys. zł
(2018)
Stalserwis
1,9 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
119 zł
18,6 tys. zł
26,3 tys. zł
39,1 tys. zł
Stalserwis
451 zł
200 zł
2,7 tys. zł
1,9 tys. zł
Podatek dochodowy
W 2018 roku podatek dochodowy wykazała tylko firma Stalserwis.
Firma Usługowo- Stalserwis nie ma danych za 2020 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Podatek dochodowy za 2020 rok wyniósł:
Usługowo- Stalserwis
0 zł
(2018)
Stalserwis
3,4 tys. zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2015
2016
2017
2018
2019
2020
Usługowo- Stalserwis
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Stalserwis
0 zł
1,1 tys. zł
626 zł
3,4 tys. zł