katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
MALINOWSKI MARIUSZ
ur. 1982
Podsumowanie
powiązane firmy
3
funkcje
2
przeciętne udziały
95
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Dasteros
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Geher
wspólnik
Labour
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje MALINOWSKI MARIUSZ w organizacjach:
wspólnik - GEHER
reprezentacja, wspólnik - LABOUR
wspólnik, reprezentacja - DASTEROS
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
18.05.2023
nadal
Dasteros
0001034388
reprezentacja
26.05.2025
nadal
Labour
0001019717
wspólnik
10.02.2023
nadal
Geher
0001018028
wspólnik
18.05.2023
nadal
Dasteros
0001034388
wspólnik
26.05.2025
nadal
Labour
0001019717
Udziały w organizacjach
Malinowski Mariusz posiada udziały w 2 spółkach.
100% w
Labour
90% w
Dasteros
Liczba spółek, w których Malinowski Mariusz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 2 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
Przychody
Najwyższe przychody wykazała firma Dasteros, a firma Labour nie wykazała ich wcale.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Dasteros
971 tys. zł
Geher
162 tys. zł
Labour
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
39,9 tys. zł
971 tys. zł
Geher
0 zł
2,7 mln zł
162 tys. zł
Labour
0 zł
998 tys. zł
0 zł
Wynik netto
Najwyższy wynik netto wykazała firma Dasteros, a stratę Labour.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Dasteros
940 tys. zł
Geher
162 tys. zł
Labour
−1,9 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
29,9 tys. zł
940 tys. zł
Geher
0 zł
2,57 mln zł
162 tys. zł
Labour
0 zł
432 zł
−1,9 tys. zł
Zysk a przychody
Najwyższe przychody wykazała firma Dasteros, a firma Labour nie wykazała ich wcale.
Najwyższy wynik netto wykazała firma Dasteros, a stratę Labour.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Dasteros
971 tys. zł
· 940 tys. zł
Geher
162 tys. zł
· 162 tys. zł
Labour
0 zł
· −1,9 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł · 0 zł
39,9 tys. zł · 29,9 tys. zł
971 tys. zł · 940 tys. zł
Geher
0 zł · 0 zł
2,7 mln zł · 2,57 mln zł
162 tys. zł · 162 tys. zł
Labour
0 zł · 0 zł
998 tys. zł · 432 zł
0 zł · −1,9 tys. zł
Dynamika przychodów
Najwyższą dynamikę przychodów miała firma Dasteros, a najniższą Labour.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Dasteros
+2 332%
Geher
−94%
Labour
−100%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
+2 332%
Geher
−94%
Labour
−100%
Wycena
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma Dasteros, a najniższą Labour.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Dasteros
5,07 mln zł
Geher
2,78 mln zł
Labour
399 zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
170 tys. zł
5,07 mln zł
Geher
0 zł
13,8 mln zł
2,78 mln zł
Labour
0 zł
669 tys. zł
399 zł
Przychody operacyjne
Najwyższe przychody operacyjne wykazała firma Dasteros, a firma Labour nie wykazała ich wcale.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Dasteros
971 tys. zł
Geher
162 tys. zł
Labour
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
39,9 tys. zł
971 tys. zł
Geher
0 zł
2,7 mln zł
162 tys. zł
Labour
0 zł
998 tys. zł
0 zł
Koszty operacyjne
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma Dasteros, a firma Geher nie poniosła ich wcale.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Dasteros
31,1 tys. zł
Geher
0 zł
Labour
60 zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
10,1 tys. zł
31,1 tys. zł
Geher
0 zł
127 tys. zł
0 zł
Labour
0 zł
998 tys. zł
60 zł
EBIT i EBITDA
W 2023 roku firma Geher wykazała wyższą EBITDA niż Dasteros.
Firma Dasteros wykazała wyższy EBIT niż Geher.
Żadna z firm nie ma danych za 2024 rok.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Dasteros
29,9 tys. zł
(2023)
Geher
2,57 mln zł
(2023)
Labour
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
29,9 tys. zł
Geher
0 zł
2,57 mln zł
Labour
Rentowność
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma Dasteros, a najniższą Labour.
ROA w 2024 roku:
Dasteros
77%
Geher
5%
Labour
−53%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
75%
77%
Geher
96%
5%
Labour
8%
−53%
Bilans
Najwyższą sumę bilansową miała firma Geher, a najniższą Labour.
Najwyższy kapitał własny miała firma Geher, a najniższy Labour.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Dasteros
1,22 mln zł
Geher
3,07 mln zł
Labour
3,5 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
39,7 tys. zł
1,22 mln zł
Geher
0 zł
2,69 mln zł
3,07 mln zł
Labour
0 zł
5,4 tys. zł
3,5 tys. zł
Zadłużenie
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miała firma Dasteros, a najniższy Labour.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Dasteros
20%
Geher
11%
Labour
0%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
12%
20%
Geher
4%
11%
Labour
0%
0%
Zatrudnienie
Za 2024 rok wszystkie firmy mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Dasteros
0-2 os.
Geher
0-2 os.
Labour
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Geher
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Labour
0-2 os.
Wynagrodzenia
Firmy Geher i Labour nie poniosły kosztów wynagrodzeń.
Firma Dasteros nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Dasteros
0 zł
(2023)
Geher
0 zł
Labour
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
0 zł
Geher
0 zł
72,5 tys. zł
0 zł
Labour
0 zł
976 tys. zł
0 zł
Ryzyko
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma firma Geher, a najwyższe Labour.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Dasteros
0,33%
Geher
0,26%
Labour
85%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0,15%
0,26%
0,33%
Geher
0,2%
0,29%
0,26%
Labour
0,2%
0,08%
85%
Wiarygodność
Najwyższą ocenę wiarygodności (A) mają firmy Dasteros i Geher, a najniższą (E) Labour.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Dasteros
ocena A
Geher
ocena A
Labour
ocena E
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
ocena D
ocena C
ocena A
Geher
ocena D
ocena B
ocena A
Labour
ocena D
ocena A
ocena E
Kredyt kupiecki
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki ma firma Geher, a najniższy Labour.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Dasteros
158 tys. zł
Geher
262 tys. zł
Labour
260 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
2,1 tys. zł
158 tys. zł
Geher
0 zł
332 tys. zł
262 tys. zł
Labour
0 zł
12,2 tys. zł
260 zł
Podatek dochodowy
Firmy Dasteros i Labour nie wykazały podatku dochodowego.
Firma Geher nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2023 roku.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Dasteros
0 zł
Geher
0 zł
(2023)
Labour
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2022
2023
2024
Dasteros
0 zł
0 zł
0 zł
Geher
0 zł
0 zł
Labour
0 zł
43 zł
0 zł