katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
DZICZEK JAKUB
ur. 1976
Podsumowanie
powiązane firmy
3
funkcje
1
przeciętne udziały
100
%
najczęstsza pozycja
organ nadzoru
Pełnione funkcje
Fundacja Mi Mamo
wykreślona z KRS
26.07.2017
rada fundacji
Relizium
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Stowarzyszenie M2 Rally Team
komisja rewizyjna
Powiązania
Funkcje DZICZEK JAKUB w organizacjach:
organ nadzoru - FUNDACJA MI MAMO
organ nadzoru - STOWARZYSZENIE M2 RALLY TEAM
reprezentacja, wspólnik - RELIZIUM
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
organ nadzoru
11.06.2010
nadal
Fundacja Mi Mamo
0000358326
organ nadzoru
19.12.2014
nadal
Stowarzyszenie M2 Rally Team
0000400389
reprezentacja
04.12.2025
nadal
Relizium
0001190938
wspólnik
04.12.2025
nadal
Relizium
0001190938
Udziały w organizacjach
Dziczek Jakub posiada udziały w 1 spółce.
100% w
Relizium
Liczba spółek, w których Dziczek Jakub posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
Przychody
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Stowarzyszenie M2…
20 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
337 tys. zł
70,8 tys. zł
1,3 tys. zł
7 tys. zł
0 zł
20 tys. zł
Wynik netto
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Stowarzyszenie M2…
−14,4 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
233 tys. zł
37,5 tys. zł
−5,2 tys. zł
−4,2 tys. zł
−10,1 tys. zł
−14,4 tys. zł
Zysk a przychody
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Stowarzyszenie M2…
20 tys. zł
· −14,4 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
337 tys. zł · 233 tys. zł
70,8 tys. zł · 37,5 tys. zł
1,3 tys. zł · −5,2 tys. zł
7 tys. zł · −4,2 tys. zł
0 zł · −10,1 tys. zł
20 tys. zł · −14,4 tys. zł
Dynamika przychodów
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Stowarzyszenie M2…
+449%
(2021)
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
−79%
−98%
+449%
Wycena
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Stowarzyszenie M2…
443 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
1,59 mln zł
663 tys. zł
465 tys. zł
469 tys. zł
440 tys. zł
443 tys. zł
Przychody operacyjne
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Stowarzyszenie M2…
20 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
337 tys. zł
70,8 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
20 tys. zł
Koszty operacyjne
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Stowarzyszenie M2…
34,4 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
104 tys. zł
32,2 tys. zł
6,5 tys. zł
11,1 tys. zł
10,1 tys. zł
34,4 tys. zł
EBIT i EBITDA
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Stowarzyszenie M2…
267 tys. zł
(2018)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
267 tys. zł
Rentowność
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
ROA w 2024 roku:
Stowarzyszenie M2…
−2%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
34%
5%
−1%
−1%
−2%
−2%
Bilans
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Stowarzyszenie M2…
595 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
690 tys. zł
719 tys. zł
707 tys. zł
702 tys. zł
595 tys. zł
595 tys. zł
Zadłużenie
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Stowarzyszenie M2…
3%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
14%
12%
11%
11%
1%
3%
Zatrudnienie
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Stowarzyszenie M2…
0 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0 os.
Wynagrodzenia
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Stowarzyszenie M2…
6 tys. zł
(2018)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
6 tys. zł
Ryzyko
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Stowarzyszenie M2…
0,08%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
0,15%
0,29%
0,32%
0,13%
0,09%
0,08%
Wiarygodność
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Stowarzyszenie M2…
ocena C
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
ocena B
ocena A
ocena A
ocena B
ocena D
ocena C
Kredyt kupiecki
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Stowarzyszenie M2…
52,1 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
72 tys. zł
61 tys. zł
57,2 tys. zł
56,7 tys. zł
53,4 tys. zł
52,1 tys. zł
Podatek dochodowy
Spośród 3 powiązanych podmiotów dane finansowe w KRS ma tylko Stowarzyszenie M2 Rally Team.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Stowarzyszenie M2…
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Stowarzyszenie M2 Rally Team
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł