katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
OLESZCZUK ROBERT
ur. 1976
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
1
przeciętne udziały
50
%
najczęstsza pozycja
członek zarządu
Pełnione funkcje
Kerman
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Rafdar
prokurent
Powiązania
Funkcje OLESZCZUK ROBERT w organizacjach:
prokurent - RAFDAR
reprezentacja, wspólnik - KERMAN
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
prokurent
18.11.2024
nadal
Rafdar
0000710050
reprezentacja
23.04.2025
nadal
Kerman
0001168947
wspólnik
23.04.2025
nadal
Kerman
0001168947
Udziały w organizacjach
Oleszczuk Robert posiada udziały w 1 spółce.
50% w
Kerman
Liczba spółek, w których Oleszczuk Robert posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
Przychody
Firma Rafdar wykazała wyższe przychody niż Kerman.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Rafdar
10,3 mln zł
Kerman
402 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
406 tys. zł
2,49 mln zł
3,26 mln zł
6,7 mln zł
7,94 mln zł
9,36 mln zł
10,3 mln zł
Kerman
0 zł
402 tys. zł
Wynik netto
Firma Rafdar wykazała wyższy wynik netto niż Kerman.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Rafdar
343 tys. zł
Kerman
187 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
55,2 tys. zł
495 tys. zł
301 tys. zł
286 tys. zł
229 tys. zł
225 tys. zł
343 tys. zł
Kerman
0 zł
187 tys. zł
Zysk a przychody
Firma Rafdar wykazała zarówno wyższe przychody, jak i wyższy wynik netto niż Kerman.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Rafdar
10,3 mln zł
· 343 tys. zł
Kerman
402 tys. zł
· 187 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
406 tys. zł · 55,2 tys. zł
2,49 mln zł · 495 tys. zł
3,26 mln zł · 301 tys. zł
6,7 mln zł · 286 tys. zł
7,94 mln zł · 229 tys. zł
9,36 mln zł · 225 tys. zł
10,3 mln zł · 343 tys. zł
Kerman
0 zł · 0 zł
402 tys. zł · 187 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma Kerman nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Rafdar
+10%
Kerman
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
+450 981 344%
+514%
+31%
+105%
+19%
+18%
+10%
Kerman
Wycena
Firma Rafdar ma wyższą szacunkową wycenę niż Kerman.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Rafdar
9,48 mln zł
Kerman
1,13 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
506 tys. zł
3,96 mln zł
3,99 mln zł
6,26 mln zł
7,06 mln zł
8,04 mln zł
9,48 mln zł
Kerman
0 zł
1,13 mln zł
Przychody operacyjne
Firma Rafdar wykazała wyższe przychody operacyjne niż Kerman.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Rafdar
10,3 mln zł
Kerman
402 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
406 tys. zł
2,49 mln zł
3,26 mln zł
6,69 mln zł
7,94 mln zł
9,36 mln zł
10,3 mln zł
Kerman
0 zł
402 tys. zł
Koszty operacyjne
Firma Rafdar poniosła wyższe koszty operacyjne niż Kerman.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Rafdar
9,79 mln zł
Kerman
197 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
345 tys. zł
1,94 mln zł
2,93 mln zł
6,35 mln zł
7,67 mln zł
9,04 mln zł
9,79 mln zł
Kerman
0 zł
197 tys. zł
EBIT i EBITDA
Firma Rafdar wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Kerman.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Rafdar
522 tys. zł
Kerman
205 tys. zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
61,2 tys. zł
550 tys. zł
354 tys. zł
346 tys. zł
284 tys. zł
343 tys. zł
522 tys. zł
Kerman
0 zł
205 tys. zł
Rentowność
Firma Kerman osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Rafdar.
ROA w 2025 roku:
Rafdar
10%
Kerman
53%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
21%
65%
28%
13%
9%
8%
10%
Kerman
53%
Bilans
Firma Rafdar miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Kerman.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Rafdar
3,57 mln zł
Kerman
350 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
262 tys. zł
761 tys. zł
1,07 mln zł
2,24 mln zł
2,64 mln zł
2,98 mln zł
3,57 mln zł
Kerman
0 zł
350 tys. zł
Zadłużenie
Firma Rafdar miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Kerman.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Rafdar
47%
Kerman
45%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
81%
28%
21%
50%
49%
48%
47%
Kerman
45%
Zatrudnienie
Za 2025 rok firma Rafdar ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Kerman nie ma danych w tej sekcji.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Rafdar
2-10 os.
Kerman
b.d.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
0-2 os.
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
Kerman
Wynagrodzenia
Koszty wynagrodzeń poniosła tylko firma Rafdar.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Rafdar
848 tys. zł
Kerman
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
3,1 tys. zł
75,5 tys. zł
163 tys. zł
188 tys. zł
251 tys. zł
437 tys. zł
848 tys. zł
Kerman
0 zł
0 zł
Ryzyko
Firma Rafdar ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Kerman.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Rafdar
0,41%
Kerman
0,52%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
1,02%
0,52%
0,15%
0,75%
0,52%
0,79%
0,41%
Kerman
0,15%
0,52%
Wiarygodność
Firma Rafdar ma wyższą ocenę wiarygodności (A) niż Kerman (B).
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Rafdar
ocena A
Kerman
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
ocena C
ocena B
ocena A
ocena B
ocena B
ocena B
ocena A
Kerman
ocena D
ocena B
Kredyt kupiecki
Firma Rafdar ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Kerman.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Rafdar
277 tys. zł
Kerman
33,6 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
2,7 tys. zł
97,6 tys. zł
122 tys. zł
197 tys. zł
220 tys. zł
261 tys. zł
277 tys. zł
Kerman
0 zł
33,6 tys. zł
Podatek dochodowy
Firma Rafdar wykazała wyższy podatek dochodowy niż Kerman.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Rafdar
126 tys. zł
Kerman
18,5 tys. zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Rafdar
5,7 tys. zł
52,1 tys. zł
34,3 tys. zł
48 tys. zł
35,8 tys. zł
93,8 tys. zł
126 tys. zł
Kerman
0 zł
18,5 tys. zł