GALUS NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001206032 NIP 6272804201 REGON 543392086

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,4 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
777 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
186 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,7 mln
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
CHORZÓW
Adres
UL. ŚW. PAWŁA, 11A
Kod pocztowy
41-500
Rejestracja
2025-12-01
Kapitał zakładowy
100000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, A CZŁONEK ZARZĄDU REPREZENTUJE SPÓŁKĘ ŁĄCZNIE Z INNYM CZŁONKIEM ZARZĄDU LUB PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej osiągnęła 776 943 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 776 943 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 590 723 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 186 220 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 776 943 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 186 220 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wynosi 1 743 477 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 502 479 zł a 2 679 888 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 376 350 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 743 477 zł w 2025 roku.
• 367 127 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wynosi 245 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wynosi 250 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 244 697 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 250 082 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 grudnia 2025 (MSiG nr 233/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1476374. GALUS NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001206032. SĄD REJONOWY KATOWICE - WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.12.2025. [KA.VIII NS-REJ.KRS/35044/25/281]
    MSiG 233/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/35044/25/281 Nr ogłoszenia: 1476374
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 01.12.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści:  Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. GALUS NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat CHORZÓW gmina CHORZÓW miejscowość CHORZÓW 2. miejscowość CHORZÓW ulica UL. ŚW. PAWŁA nr domu 11A kod pocztowy 41-500 poczta CHORZÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 13.11.2025, NOTARIUSZ ANNA MICHAŁEK-KOBIELUSZ Z KANCELARII NOTARIALNEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH PRZY UL. ŻOŁNIERSKIEJ 1, REP A 3619/2025 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 6. Sposób powstania spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE PRZEDSIĘBIORCY BĘDĄCEGO OSOBĄ FIZYCZNĄ WYKONUJĄCĄ WE WŁASNYM IMIENIU DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W JEDNOOSOBOWĄ SPÓŁKĘ KAPITAŁOWĄ 2. 13.11.2025, PRZEKSZTAŁCENIE PRZEDSIĘBIOSTWA OSOBY FIZYCZNEJ, PROWADZONEGO PRZEZ DARIUSZA GALUSA POD FIRMĄ GALUS DARIUSZ NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ (NIP: 6270007541, REGON: 271826081) W SPÓŁKĘ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NA PODSTAWIE OŚWIADCZENIA O PRZEKSZTAŁCENIU SPORZĄDZONEGO W FORMIE AKTU NOTARIALNEGO PRZEZ NOTARIUSZA ANNĘ MICHAŁEK-KOBIELUSZ Z KANCELARII NOTARIALNEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH PRZY UL. ŻOŁNIERSKIEJ 1, REP A 3615/2025 Rub. 7. Dane wspólników 1 1. GALUS 2. DARIUSZ 3. [ukryto] 5. 1.000 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 100.000,00 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spół 1. 100000,00 ZŁ  Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, A CZŁONEK ZARZĄDU REPREZENTUJE SPÓŁKĘ ŁĄCZNIE Z INNYM DZIA- CZŁONKIEM ZARZĄDU LUB PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. GALUS 2. DARIUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. MUSIOŁ 2. LUCJAN 3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA 2 1. GALUS 2. MIKOŁAJ 3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA 3 1. GALUS 2. MIROSŁAWA 3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA  Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 86 22 Z PRAKTYKA LEKARSKA SPECJALISTYCZNA 1 2. 86 21 Z PRAKTYKA LEKARSKA OGÓLNA 2 2. 86 95 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE FIZJOTERAPII 3 2. 86 99 D DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE POZOSTAŁEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ 4 2. 85 59 D POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 5 2. 64 92 B POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 6 2. 77 WYNAJEM I DZIERŻAWA 7 2. 96 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,41% w 2025 roku.
• 0,29% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wynosi 71 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 23 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 163 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 23 tys. zł a 163 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 38 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 71 tys. zł w 2025 roku.
• 33 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 23 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 163 tys. zł w 2025 roku.
• 99 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 237 205 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wyniosły 532 246 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 44,6% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 237 205 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 44,6% w 2025 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wyniosła 1 367 930 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa trwałe to 216 130 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 1 151 801 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 367 930 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 681 764 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 686 167 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 260 395 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 186 220 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 367 930 zł sumy bilansowej i 681 764 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 1 107 535 zł sumy bilansowej i 495 544 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13,61%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 27,31%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 31,49%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 23,97%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wyniosły 686 167 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 367 930 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 50,2%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 74 175 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 686 167 zł w 2025 roku
• 611 991 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 5 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 50% w 2025 roku
• 55% w 2024 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wynosi 1,79 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,79 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,47, czyli same środki pieniężne pokrywają 47% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 151 801 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (644 167 zł) o 507 634 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,33 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,79 w 2025 roku
• 1,46 w 2024 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wynosi 29 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 15 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 14 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 13 dni.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 722 490 zł, z czego 722 490 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 29 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wynoszą 532 246 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 275 617 zł, czyli 52% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 203 754 zł, czyli 38% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 33 451 zł, czyli 6% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 532 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wykazała przychody na poziomie 776 943 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 244 697 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 58 477 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 186 220 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 23,9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 58 477 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Praktyka lekarska specjalistyczna".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 56% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 86% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 53% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 56% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 28 z 35 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 776 942,56
I. Przychody netto ze sprzedaży 776 942,56
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 532 245,88
I. Amortyzacja 5 385,12
II. Zużycie materiałów i energii 6 629,81
III. Usługi obce 275 616,69
IV. Wynagrodzenia 203 754,14
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 33 450,90
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 7 409,22
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 244 696,68
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 244 696,68
I. Podatek dochodowy 58 477,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 186 219,68

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Galus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 2 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Galus Dariusz posiada 1000 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 01.12.2025 jest Galus Dariusz kontrolujący 100% udziałów.

Reprezentacja