W&S CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001165857 NIP 2220931687 REGON 541370011

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
88 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
796 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
45 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
736 tys.
zł
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
MYSŁOWICE
Adres
UL. RZEMIEŚLNICZA, 18
Kod pocztowy
41-400
Rejestracja
2025-04-04
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja W&s Cars osiągnęła 796 162 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 791 408 zł. Pozostałe przychody to 4754 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 751 631 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 44 530 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 796 162 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 44 530 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji W&s Cars wynosi 735 965 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 36 646 zł a 1 963 514 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 735 965 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji W&s Cars.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 17 kwietnia 2025 (MSiG nr 75/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 272547. W&S CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001165857. SĄD REJONOWY KATOWICE - WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 04.04.2025. [KA.VIII NS-REJ.KRS/10701/25/132]
    MSiG 75/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/10701/25/132 Nr ogłoszenia: 272547
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. W&S CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat MYSŁOWICE gmina MYSŁOWICE miejscowość MYSŁOWICE 2. miejscowość MYSŁOWICE ulica UL. RZEMIEŚLNICZA nr domu 18 kod pocztowy 41-400 poczta MYSŁOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 03.04.2025R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SULARZ 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE 2 1. WOJCIECHOWSKI 2. KAMIL 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. SULARZ 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. WOJCIECHOWSKI 2. KAMIL 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 95 31 A NAPRAWA MECHANICZNA I SERWISOWA POJAZDÓW SILNIKOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
W&s Cars nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji W&s Cars wynosi 0,32%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,170% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,32% w 2025 roku.
• 0,15% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
W&s Cars charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla W&s Cars wynosi 16 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 7 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 32 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 7 tys. zł a 32 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 16 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 7 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 32 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 262 454 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne W&s Cars wyniosły 745 655 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 35,2% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 262 454 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 35,2% w 2025 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów W&s Cars wyniosła 87 761 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 87 761 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 87 761 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 49 530 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 38 230 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 87 761 zł sumy bilansowej i 49 530 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 50,74%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 89,91%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 5,78%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 5,59%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania W&s Cars wyniosły 38 230 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 87 761 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 43,6%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 38 230 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 44% w 2025 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja W&s Cars ma 38 230 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 38 230 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji W&s Cars wynoszą 87 761 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja W&s Cars nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 3 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 3 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji W&s Cars wynoszą 745 655 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 333 232 zł, czyli 45% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 262 454 zł, czyli 35% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 149 970 zł, czyli 20% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 746 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja W&s Cars wykazała przychody na poziomie 796 162 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 50 502 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 5972 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 44 530 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 11,8% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 5972 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja W&s Cars wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 41% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 61% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 791 407,75
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 745 655,42
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 333 231,99
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 262 453,65
IV. Pozostałe koszty 149 969,78
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 4 753,83
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 3,77
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 5 972,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) 44 530,39

Pełne sprawozdania finansowe organizacji W&s Cars składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 121 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−4 mies. 1 dzień
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Wojciechowski Kamil posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Sularz Rafał posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 04.04.2025) są:
• Sularz Rafał (50% udziałów)
• Wojciechowski Kamil (50% udziałów)

Reprezentacja