Organizacja Mery-Styl osiągnęła 618 347 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 611 357 zł. Pozostałe przychody to 6990 zł.
Całkowite koszty wyniosły 338 437 zł.
Zysk netto wyniósł 272 920 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 309 173 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 618 347 zł w 2025 roku. • 426 305 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 136 460 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 272 920 zł w 2025 roku. • 301 092 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mery-Styl wynosi 1 941 919 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
438 009 zł a 3 820 879 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 970 960 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 941 919 zł w 2025 roku. • 1 721 139 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Mery-Styl mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mery-Styl wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mery-Styl wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,025% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mery-Styl charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mery-Styl wynosi 75 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 19 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 190 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 19 tys. zł a 190 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
37 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 75 tys. zł w 2025 roku. • 52 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 19 tys. zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 190 tys. zł w 2025 roku. • 109 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
179 072
zł.
Koszty operacyjne Mery-Styl wyniosły
311 593
zł.
Wynagrodzenia stanowią
57%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
89 536 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 179 072 zł w 2025 roku • 5858 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
28.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
57% w 2025 roku •
6% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mery-Styl wyniosła 643 359 zł.
a
ktywa obrotowe to 601 252 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 42 107 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 643 359 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 584 012 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 59 348 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 321 680 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 643 359 zł w 2025 roku. • 310 092 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 42%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 47%.
Marża operacyjna wyniosła 49%.
Marża netto wyniosła 44%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mery-Styl wyniosły 59 348 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 643 359 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 9%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 29 674 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 59 348 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 9% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mery-Styl wykazała przychody na poziomie 618 347 zł.
Organizacja zarobiła 300 857 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 27 937 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 272 920 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 13 969 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 27 937 zł w 2025 roku • 29 778 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku