REWI 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001050783 NIP 5892083675 REGON 526017766

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
10 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
217 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-2,8 mln
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
139 tys.
zł
Branża główna: Działalność szpitali
Info
Województwo
POMORSKIE
Miejscowość
WIEŻYCA
Adres
29
Kod pocztowy
83-315
Rejestracja
2023-08-03
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Branże

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Rewi 2 osiągnęła 217 220 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 166 559 zł. Pozostałe przychody to 50 662 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 2 983 323 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 2 766 103 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 217 220 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -2 766 103 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Rewi 2 wynosi 139 284 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 139 284 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Rewi 2 wynosi -541 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Rewi 2 wynosi -225 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -541 206 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -224 742 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Rewi 2.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 7 września 2023 (MSiG nr 173/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1107837. REWI 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001050783. SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.08.2023. [GD.VIII NS-REJ.KRS/13815/23/365]
    MSiG 173/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: GD.VIII NS-REJ.KRS/13815/23/365 Nr ogłoszenia: 1107837
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. REWI 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj PO SKA województwo POMORSKIE powiat KARTUSKI gmina STĘŻYCA miejscowość WIEŻYCA 2. miejscowość WIEŻYCA nr domu 29 kod pocztowy 83-315 poczta SZYMBARK kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 31.07.2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. BIENIAK 2. JACEK 3. [ukryto] 5. 51 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.550,00 ZŁ 6. NIE 2 1. REHABILITACJA WIEŻYCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 4. 0000499330 5. 49 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.450,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. BIENIAK 2. JACEK 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. TARCHALSKI 2. MAREK BOGDAN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 86 10 Z DZIAŁALNOŚĆ SZPITALI O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Rewi 2 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rewi 2 wynosi 0,92%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,660% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,92% w 2024 roku.
• 0,26% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Rewi 2 charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Rewi 2 wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 7 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 7 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 5529 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Rewi 2 wyniosły 707 765 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 0,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 5529 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0,8% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Rewi 2 wyniosła 10 027 387 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 9 244 914 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 777 473 zł.
icon custom:bullet-chevron
Należne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 5000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 027 387 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to -2 761 103 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 12 788 490 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 10 027 387 zł sumy bilansowej i -2 761 103 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -27,59%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -324,93%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -1273,41%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Rewi 2 wyniosły 12 788 490 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 027 387 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 127,5%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 12 788 490 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 128% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Rewi 2 ma 12 788 490 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 12 704 843 zł (99%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 57 354 zł (poniżej 1%), państwu 26 293 zł (poniżej 1%).
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Z całości 11 704 843 zł (92%) ma termin spłaty ponad rok.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Rewi 2 wynosi 0,72 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,72.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,03, czyli same środki pieniężne pokrywają 3% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,7 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (777 473 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (1 083 647 zł) o 306 174 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,72 w 2024 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Rewi 2: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 28 831 zł. Do tego 11 704 843 zł zobowiązań wobec spółek, w których organizacja ma udziały (np. stowarzyszonych lub współzależnych) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 2 275 558 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 12 788 490 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2024 organizacja miała też 11,7 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2023, 2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2023: bez długu, gotówka 0 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2024: strata operacyjna
• 2023: bez kosztów odsetek

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Rewi 2 wynosi 92 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 42 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 76 dni.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 50 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 15 dni.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 29 353 zł, z czego 29 353 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 92 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Rewi 2 wynoszą 669 768 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to amortyzacja: 316 464 zł, czyli 47% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 246 434 zł, czyli 37% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 50 554 zł, czyli 8% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 670 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: amortyzacja, zużycie materiałów i energii, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Rewi 2 wykazała przychody na poziomie 217 220 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Rewi 2 wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Działalność szpitali".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 19% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 2% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 2% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 10% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 3% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 19% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2024 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2024 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 3% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 52 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 166 555,40
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 162 852,30
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) (+1) 3 703,10
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 669 767,93
I. Amortyzacja 316 464,05
II. Zużycie materiałów i energii 246 434,25
III. Usługi obce 43 860,06
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 50 554,00
V. Wynagrodzenia 5 528,57
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 6 927,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -503 212,53
D. Pozostałe przychody operacyjne 3,14
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 3,14
E. Pozostałe koszty operacyjne 37 996,71
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 37 996,71
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -541 206,10
G. Przychody finansowe 50 661,61
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 50 661,61
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 2 275 558,41
I. Odsetki, w tym: (+1) 2 275 558,32
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,09
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -2 766 102,90
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -2 766 102,90

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Rewi 2 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 428 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 428 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+14 mies. 8 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Bieniak Jacek posiada 51 udziałów, które stanowią 51% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Rehabilitacja Wieżyca posiada 49 udziałów, które stanowią 49% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 03.08.2023 jest Bieniak Jacek kontrolujący 51% udziałów.

Reprezentacja


Podobne organizacje do REWI 2