DENTAL SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001014322 NIP 7732502489 REGON 524220658

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
71 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3,1 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
9 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2,1 mln
zł
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
TOMASZÓW MAZOWIECKI
Adres
UL. MIRECKIEGO, 16/18
Kod pocztowy
97-200
Rejestracja
2023-01-18
Kapitał zakładowy
20000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
dentalspa.tm@poczta.fm
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Dental SPA osiągnęła 3 124 381 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 3 124 381 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 3 114 935 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 9446 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3 124 381 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 9446 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Dental SPA wynosi 2 095 622 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 21 599 zł a 7 639 012 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2 095 622 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Dental SPA wynosi 10 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 10 388 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Dental SPA mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia dotyczące organizacji Dental SPA.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 lutego 2025 (MSiG nr 39/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 111307. DENTAL SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014322. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.01.2023. [RDF/696723/25/957]
    MSiG 39/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/696723/25/957 Nr ogłoszenia: 111307
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.02.2025 okres O 18.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 53562. DENTAL SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014322. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.01.2023. [LD.XX NS-REJ.KRS/2220/23/997]
    MSiG 19/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: LD.XX NS-REJ.KRS/2220/23/997 Nr ogłoszenia: 53562
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. DENTAL SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŁÓDZKIE powiat TOMASZOWSKI gmina TOMASZÓW MAZOWIECKI miejscowość TOMASZÓW MAZOWIECKI 2. miejscowość TOMASZÓW MAZOWIECKI ulica UL. MIRECKIEGO nr domu 16/18 kod pocztowy 97-200 poczta TOMASZÓW MAZOWIECKI kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej DENTALSPA. TM@POCZTA.FM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 17.01.2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KOWALSKA 2. MAŁGORZATA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10000 PLN 6. NIE 2 1. KOWALSKI 2. JAROSŁAW 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ X V. W P I S Y D WARTOŚCI 10000 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 20000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOWALSKA 2. MAŁGORZATA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KOWALSKI 2. JAROSŁAW 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 86 23 Z PRAKTYKA LEKARSKA DENTYSTYCZNA 1 2. 47 73 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 2 2. 47 74 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW MEDYCZNYCH, WŁĄCZAJĄC ORTOPEDYCZNE, PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 2. 47 75 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 86 22 Z PRAKTYKA LEKARSKA SPECJALISTYCZNA 5 2. 86 90 A DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNA 6 2. 86 90 E POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 7 2. 96 04 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Dental SPA nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Dental SPA wynosi 0,52%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,370% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,52% w 2023 roku.
• 0,15% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Dental SPA charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Dental SPA wynosi 47 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 125 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 125 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 47 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 125 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 401 106 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Dental SPA wyniosły 3 113 993 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 12,9% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 401 106 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 12,9% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Dental SPA wyniosła 71 035 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 71 035 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 71 035 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 29 446 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 41 589 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 71 035 zł sumy bilansowej i 29 446 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13,3%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 32,08%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 0,3%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Dental SPA wyniosły 41 589 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 71 035 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 58,5%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 41 589 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 59% w 2023 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Dental SPA ma 41 589 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 41 589 zł (100%).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Dental SPA wynosi 1,71 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 1,3 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,2 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (71 035 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (41 589 zł) o 29 446 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,71 w 2023 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Dental SPA nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł); gotówka (tylko kasa i rachunki): 54 138 zł. Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Dental SPA wynosi 2 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 5 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -3 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 16 897 zł, z czego 16 897 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 2 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Dental SPA wynoszą 3 113 993 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 2 632 081 zł, czyli 85% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 353 597 zł, czyli 11% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 67 897 zł, czyli 2% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 3,1 mln zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2023 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Dental SPA wykazała przychody na poziomie 3 124 381 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 10 388 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 942 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 9446 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,1% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 942 zł w 2023 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Dental SPA wykazała zysk netto większy niż 40% organizacji z branży "Praktyka lekarska dentystyczna".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 49% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 47% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 44% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,09%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 12 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 3 124 381,00
I. Przychody netto ze sprzedaży 3 124 381,00
B. Koszty działalności operacyjnej 3 113 992,67
II. Zużycie materiałów i energii 67 897,20
III. Usługi obce 2 632 080,94
IV. Wynagrodzenia 353 597,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 47 509,12
VI. Pozostałe koszty, w tym: 12 908,41
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 10 388,33
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 10 388,33
I. Podatek dochodowy 942,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 9 446,33

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Dental SPA składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 217 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 217 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2023
+7 mies. 7 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kowalska Małgorzata posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kowalski Jarosław posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 18.01.2023) są:
• Kowalska Małgorzata (50% udziałów)
• Kowalski Jarosław (50% udziałów)

Reprezentacja