MOMA MASAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000857242 NIP 8943157937 REGON 386886510

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
84 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
744 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
28 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
622 tys.
zł
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
WROCŁAW
Adres
UL. LWOWSKA, 42
Kod pocztowy
53-516
Rejestracja
2020-08-28
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Profesjonalne usługi masażu w Wrocławiu|Masaże w siedzibach firm i dojazd do klienta|Możliwość zakupu voucherów i karnetów|Obsluga korporacji jako forma benefitów dla pracowników|Uczestnictwo w targach, szkoleniach i konferencjach

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Moma Masaż osiągnęła 744 000 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 744 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 715 774 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 28 226 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 744 000 zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 28 226 zł w 2021 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Moma Masaż wynosi 621 917 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 26 418 zł a 1 819 056 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 618 208 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 621 917 zł w 2021 roku.
• 3709 zł w 2020 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia dotyczące organizacji Moma Masaż.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 listopada 2022 (MSiG nr 216/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1139841. MOMA MASAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000857242. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.08.2020. [RDF/453391/22/825]
    MSiG 216/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/453391/22/825 Nr ogłoszenia: 1139841
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 18.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 28.08.2020 DO 31.12.2021
  2. Poz. 1139840. MOMA MASAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000857242. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.08.2020. [RDF/453391/22/424]
    MSiG 216/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/453391/22/424 Nr ogłoszenia: 1139840
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 18.10.2022 okres OD 28.08.2020 DO 31.12.2021
  3. Poz. 676951. MOMA MASAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000857242. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.08.2020. [WR.VI NS-REJ.KRS/28503/20/292]
    MSiG 184/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/28503/20/292 Nr ogłoszenia: 676951
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.08.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MOMA MASAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. LWOWSKA nr domu 42 nr lokalu 2 kod pocztowy 53-516 poczta WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 27.08.2020 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KONIECZNY 2. JACEK RADOSŁAW 3. [ukryto] 5. 95 (DZIEWIĘĆDZIESIĄT PIĘĆ) UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 4.750,00 (CZTERY TYSIĄCE SIEDEMSET PIĘĆDZIESIĄT) ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU X V. W P I S Y D SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KONIECZNY 2. JACEK RADOSŁAW 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 86 90 A DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Moma Masaż nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Moma Masaż wynosi 0,52%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,260% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,52% w 2021 roku.
• 0,26% w 2020 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Moma Masaż charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Moma Masaż wynosi 14 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 30 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 30 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2020 a 2021 rokiem. Zmiana wynosi 13 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 14 tys. zł w 2021 roku.
• 458 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 5 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 30 tys. zł w 2021 roku.
• 2 tys. zł w 2020 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 362 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Moma Masaż wyniosły 712 981 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 50,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 362 000 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 50,8% w 2021 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Moma Masaż wyniosła 83 679 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 83 679 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 83 679 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 36 017 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 47 662 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 78 679 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 31 017 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 83 679 zł sumy bilansowej i 36 017 zł kapitału własnego w 2021 roku.
• 5000 zł sumy bilansowej i 5000 zł kapitału własnego w 2020 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 33,73%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 78,37%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 4,17%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 3,79%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 34 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 78 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Moma Masaż wyniosły 47 662 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 83 679 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 57%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 47 662 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 57 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 57% w 2021 roku
• 0% w 2020 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Moma Masaż ma 47 662 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 47 662 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Moma Masaż wynoszą 83 679 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Moma Masaż nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2021 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Moma Masaż wynoszą 712 981 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 362 000 zł, czyli 51% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 324 588 zł, czyli 46% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 26 393 zł, czyli 4% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 713 tys. zł w 2021 roku
• 0 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Moma Masaż wykazała przychody na poziomie 744 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 31 017 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 2792 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 28 226 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 2792 zł w 2021 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Moma Masaż wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Działalność fizjoterapeutyczna".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 57% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 51% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 77% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 79% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,07%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 57% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2021 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2021 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 10 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 743 999,75
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 712 981,44
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 26 392,89
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 362 000,47
IV. Pozostałe koszty 324 588,08
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: -1,06
E. Podatek dochodowy 2 791,55
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 28 225,70

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Moma Masaż składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 3 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 3 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
+3 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Konieczny Jacek posiada 95 udziałów, które stanowią 95% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 28.08.2020 jest Konieczny Jacek kontrolujący 95% udziałów.

Reprezentacja