SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW SPÓŁKI ORAZ PODPISYWANIA W TYM ZAKRESIE DOKUMENTÓW UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Myjnia Orzeł osiągnęła 108 055 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 108 055 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 94 983 zł.
Zysk netto wyniósł 13 072 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 24 094 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 108 055 zł w 2019 roku. • 60 901 zł w 2018 roku. • 60 901 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 4818 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 13 072 zł w 2019 roku. • 3786 zł w 2018 roku. • 3786 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Myjnia Orzeł wynosi 136 667 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
12 343 zł a 270 137 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 36 677 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 136 667 zł w 2019 roku. • 61 372 zł w 2018 roku. • 61 372 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Myjnia Orzeł wynosi 15 tys. zł.
EBITDA Myjnia Orzeł wynosi 15 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
5508 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 15 141 zł w
2019 roku. • 4890 zł w
2018 roku. • 4890 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
5208 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 15 441 zł w
2019 roku. • 6543 zł w
2018 roku. • 6543 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Myjnia Orzeł mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Myjnia Orzeł wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,970% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Myjnia Orzeł wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2019 roku. • 0,01% w 2018 roku. • 0,01% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Myjnia Orzeł charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Myjnia Orzeł wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 6 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2019 roku. • 1 tys. zł w 2018 roku. • 1 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 6 tys. zł w 2019 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku. • 2 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
7082
zł.
Koszty operacyjne Myjnia Orzeł wyniosły
92 914
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1376 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 7082 zł w 2019 roku • 7090 zł w 2018 roku • 7090 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2019 roku •
13% w 2018 roku •
13% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Myjnia Orzeł wyniosła 41 612 zł.
a
ktywa obrotowe to 41 612 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 41 612 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 25 154 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 16 458 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 8902 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 41 612 zł w 2019 roku. • 20 256 zł w 2018 roku. • 20 256 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 31%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 79%.
Marża operacyjna wyniosła 14%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 38.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Myjnia Orzeł wyniosły 25 154 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 41 612 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 60%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4656 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 25 154 zł w 2019 roku • 12 752 zł w 2018 roku • 12 752 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 60% w 2019 roku • 63% w 2018 roku • 63% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Myjnia Orzeł wykazała przychody na poziomie 108 055 zł.
Organizacja zarobiła 15 141 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2069 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 13 072 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 14% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 690 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2069 zł w 2019 roku • 1104 zł w 2018 roku • 1104 zł w 2017 roku
Organizacja Myjnia Orzeł wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 44% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 37% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 652 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 1097 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+652
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
+36 mies. 17 dni17-10-2023
2018
+13 mies. 29 dni06-09-2020
2017
+14 mies. 19 dni27-09-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie