WAYAIR FOUNDATION (FUNDACJA "U ŁEJERÓW")
KRS
0000584378
NIP
7661994171
REGON
362928813

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
261 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
60 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
15 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
251 tys.
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
POZNAŃ
Adres
UL. FRYDERYKA SKARBKA, 35
Kod pocztowy
60-348
Rejestracja
2015-11-05
Rozpoczęcie działalności
2015-11-05
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Strona www
Email
sylwia@wayair.pl
Forma prawna
FUNDACJA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI, ZARÓWNO W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH, JAK I NIEMAJĄTKOWYCH, SKŁADA KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO: A) DO WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH, WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W TYM PREZESA LUB WICEPREZESA (W PRZYPADKU JEGO POWOŁANIA); B) DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W POZOSTAŁYCH SPRAWACH FUNDACJI, UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONÓW ZARZĄDU, JEDNOOSOBOWO.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI
Cel działania
1. ORGANIZOWANIE I NIESIENIE POMOCY W ZAKRESIE EDUKACJI. 2. NIESIENIE POMOCY OSOBOM W TRUDNEJ SYTUACJI EKONOMICZNEJ, SPOŁECZNEJ LUB ZDROWOTNEJ. 3. WSPIERANIE INNYCH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W WYKONYWANIU PRZEZ NIE DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO.
Branże
Wsparcie dla uchodźców z Ukrainy w Polsce|Budowa szkoły podstawowej w Ulyankulu, Tanzania|Organizacja szkoleń i warsztatów dla nauczycieli|Współpraca z lokalnymi oraz międzynarodowymi partnerami|Opracowywanie zrównoważonych rozwiązań edukacyjnych

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) osiągnęła 59 880 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 58 125 zł. Pozostałe przychody to 1754 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 43 546 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 14 580 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -94 662 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 59 880 zł w 2021 roku.
• 39 531 zł w 2020 roku.
• 249 204 zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -67 841 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 14 580 zł w 2021 roku.
• 26 485 zł w 2020 roku.
• 150 261 zł w 2019 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wynosi 251 089 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 89 819 zł a 815 201 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 319 071 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 251 089 zł w 2021 roku.
• 274 211 zł w 2020 roku.
• 889 231 zł w 2019 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wynosi 15 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 67 617 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 14 580 zł w 2021 roku.
• 26 485 zł w 2020 roku.
• 149 814 zł w 2019 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2021 roku.
• 2,91% w 2020 roku.
• 2,91% w 2019 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,02% w 2021 roku.
• 0,02% w 2020 roku.
• 0,03% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wynosi 20 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 71 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 71 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 3 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 20 tys. zł w 2021 roku.
• 19 tys. zł w 2020 roku.
• 27 tys. zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2021 roku.
• 1 tys. zł w 2020 roku.
• 7 tys. zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 71 tys. zł w 2021 roku.
• 66 tys. zł w 2020 roku.
• 57 tys. zł w 2019 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wyniosły 45 300 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2021 roku
• 0 zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2021 roku
• 0% w 2020 roku
• 0% w 2019 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wyniosła 260 748 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 260 748 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 260 748 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 56 948 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
f
undusz własny to 203 800 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 10 657 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 260 748 zł w 2021 roku.
• 245 919 zł w 2020 roku.
• 239 433 zł w 2019 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 7%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 22%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 24%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -28.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -42.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -19 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -18 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wyniosły 56 948 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 260 748 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -9875 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 56 948 zł w 2021 roku
• 56 698 zł w 2020 roku
• 76 698 zł w 2019 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 22% w 2021 roku
• 23% w 2020 roku
• 32% w 2019 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wykazała przychody na poziomie 59 880 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 14 580 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 14 580 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2021 roku
• 0 zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku

Wyniki na tle rynku - Spółka nie posiada PKD

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Wayair Foundation (fundacja U Łejerów) wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 125 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 249 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
+8 mies. 9 dni
2020
w terminie
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki

Reprezentacja


Podobne organizacje do WAYAIR FOUNDATION (FUNDACJA "U ŁEJERÓW"

OrganizacjaNumer KRS
1
0000011898
2
0000012678
3
0000013622
4
0000016374
5
0000016409
6
0000017415
7
0000017463
8
0000017688
9
0000019948
10
0000020826
11
0000021091
12
0000022371
13
0000022785
14
0000022977
15
0000024265
16
0000024331
17
0000024855
18
0000025017
19
0000025215
20
0000025450
21
0000025882
22
0000025885
23
0000026813
24
0000028565
25
0000028597
26
0000038029
27
0000038364
28
0000038813
29
0000038830
30
0000039147