INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000580822 NIP 8842758115 REGON 362761537

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
61 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
239 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
13 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
248 tys.
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
Adres
UL. 1 MAJA, 7
Kod pocztowy
57-200
Rejestracja
2015-10-15
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
biuro@inoprotec.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Inoprotec osiągnęła 239 238 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 239 238 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 226 627 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 12 611 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 54 499 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 239 238 zł w 2019 roku.
• 321 578 zł w 2018 roku.
• 348 237 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2060 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 12 611 zł w 2019 roku.
• 24 574 zł w 2018 roku.
• 8491 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Inoprotec wynosi 247 778 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 39 844 zł a 592 394 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 10 990 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 247 778 zł w 2019 roku.
• 335 892 zł w 2018 roku.
• 269 758 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Inoprotec wynosi 14 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 13 872 zł w 2019 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Inoprotec mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń dotyczących organizacji Inoprotec.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 14 grudnia 2021 (MSiG nr 241/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1172165. INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000580822. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.10.2015. [RDF/363341/21/286]
    MSiG 241/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/363341/21/286 Nr ogłoszenia: 1172165
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  2. Poz. 1172164. INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000580822. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.10.2015. [RDF/363341/21/885]
    MSiG 241/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/363341/21/885 Nr ogłoszenia: 1172164
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  3. Poz. 1172163. INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000580822. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.10.2015. [RDF/363341/21/484]
    MSiG 241/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/363341/21/484 Nr ogłoszenia: 1172163
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 05.12.2021 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  4. Poz. 176248. INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000580822. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.10.2015. [RDF/103059/19/752]
    MSiG 68/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/103059/19/752 Nr ogłoszenia: 176248
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 31.03.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  5. Poz. 565260. INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000580822. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.10.2015. [RDF/415228/18/719]
    MSiG 195/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/415228/18/719 Nr ogłoszenia: 565260
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  6. Poz. 565259. INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000580822. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.10.2015. [RDF/415227/18/318]
    MSiG 195/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/415227/18/318 Nr ogłoszenia: 565259
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.07.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  7. Poz. 311971. INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000580822. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.10.2015. [WR.IX NS-REJ.KRS/21228/17/159]
    MSiG 181/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/21228/17/159 Nr ogłoszenia: 311971
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.09.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2017 okres OD 01.10.2015 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.10.2015 DO 31.12.2016
  8. Poz. 379995. INOPROTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000580822. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.10.2015. [WR.IX NS-REJ.KRS/25732/16/860]
    Rzuć okiem MSiG 224/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/25732/16/860 Nr ogłoszenia: 379995
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.11.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat ŚWIDNICKI gmina ŚWIEBODZICE miejscowość ŚWIEBODZICE wpisać: 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat ZĄBKOWICKI gmina ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE miejscowość ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE wykreślić: 2. miejscowość ŚWIEBO- : DZICE ulica UL. MIESZKA STAREGO nr domu 25 nr lokalu 5 kod pocztowy 58-160 poczta ŚWIEBODZICE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE ulica UL. 1 MAJA nr domu 7 kod pocztowy 57-200 poczta ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AKT NOTARIALNY Z DNIA 06.10.2016 R., NOTARIUSZ PAWEŁ GANDŻA, KANCELARIA NOTARIALNA WE WROCŁAWIU, UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 1/30, REP.A NR 2949/2016 - ZMIENIONO TREŚĆ §2, §3 I §12 UMOWY SPÓŁKI Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. SZYDEŁKO 2. AGNIESZKA ANNA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5.000,00 ZŁ (PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) 6. TAK wpisać: 2 1. DUBAS 2. EWA JANINA 3. [ukryto] 5. 40 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 4.000,00 ZŁ (CZTERY TYSIĄCE ZŁOTYCH) 6. NIE 3 1. DUBAS 2. MACIEJ ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 1.000,00 ZŁ (JEDEN TYSIĄC ZŁOTYCH) 6. NIE Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. SZYDEŁKO 2. AGNIESZKA ANNA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. DUBAS 2. EWA JANINA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 3 1. DUBAS 2. MACIEJ ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE X V. W P I S Y D O

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Inoprotec nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inoprotec wynosi 0,23%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,260% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,23% w 2019 roku.
• 0,52% w 2018 roku.
• 0,75% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Inoprotec charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Inoprotec wynosi 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 19 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 19 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 1 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 8 tys. zł w 2019 roku.
• 9 tys. zł w 2018 roku.
• 6 tys. zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2019 roku.
• 4 tys. zł w 2018 roku.
• 1 tys. zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 19 tys. zł w 2019 roku.
• 14 tys. zł w 2018 roku.
• 14 tys. zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Inoprotec wyniosły 225 366 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Inoprotec wyniosła 61 418 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 61 418 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 61 418 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 53 637 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7780 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 87 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 18 592 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 61 418 zł sumy bilansowej i 53 637 zł kapitału własnego w 2019 roku.
• 76 378 zł sumy bilansowej i 41 027 zł kapitału własnego w 2018 roku.
• 61 591 zł sumy bilansowej i 16 452 zł kapitału własnego w 2017 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 20,53%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23,51%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 5,8%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 5,27%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 14 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Inoprotec wyniosły 7780 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 61 418 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 12,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 18 679 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 7780 zł w 2019 roku
• 35 351 zł w 2018 roku
• 45 138 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 30 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 13% w 2019 roku
• 46% w 2018 roku
• 73% w 2017 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Inoprotec wynosi 7,89 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 7,89 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 2,49, czyli same środki pieniężne pokrywają 249% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (61 418 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (7780 zł) o 53 637 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 7,89 w 2019 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Inoprotec wynosi 64 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 9 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 56 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 42 043 zł, z czego 42 043 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 64 dni w 2019 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Inoprotec wynoszą 225 366 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 124 787 zł, czyli 55% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 100 445 zł, czyli 45% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 134 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 225 tys. zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wartość sprzedanych towarów i materiałów, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Inoprotec wykazała przychody na poziomie 239 238 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 13 872 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 1261 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 12 611 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,1% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 119 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 1261 zł w 2019 roku
• 4340 zł w 2018 roku
• 1498 zł w 2017 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Inoprotec wykazała zysk netto większy niż 55% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 30% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 60% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 30% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 60% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 17 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 239 238,13
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 239 238,13
B. Koszty działalności operacyjnej 225 366,45
III. Usługi obce 124 787,48
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 133,72
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 100 445,25
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 13 871,68
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 13 871,68
G. Przychody finansowe 0,00
H. Koszty finansowe 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 13 871,68
J. Podatek dochodowy 1 261,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 12 610,68

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Inoprotec składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 102 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 416 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
+13 mies. 26 dni
2018
−3 mies. 16 dni
2017
−3 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Dubas Ewa posiada 40 udziałów, które stanowią 80% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Dubas Maciej posiada 10 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 10.11.2016 jest Dubas Ewa kontrolująca 80% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 15.10.2015 do 10.11.2016 najwięcej udziałów posiadała Szydełko Agnieszka (100%).

Reprezentacja

  • wspólnikzarząd
    Funkcja: prezes zarządu
  • wspólnikzarząd
    Funkcja: członek zarządu