Przychody operacyjne wyniosły 37 647 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 41 740 zł.
Strata netto wyniosła 4093 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2692 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 37 647 zł w 2024 roku. • 51 340 zł w 2023 roku. • 16 333 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -685 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -4093 zł w 2024 roku. • 1774 zł w 2023 roku. • -9596 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Neli wynosi 25 098 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 94 118 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 614 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 25 098 zł w 2024 roku. • 41 324 zł w 2023 roku. • 10 889 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Neli wynosi -4 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
651 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -3726 zł w
2024 roku. • 1875 zł w
2023 roku. • -9596 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Neli mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Neli wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Neli wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Neli charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Neli wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
32 107
zł.
Koszty operacyjne Neli wyniosły
41 373
zł.
Wynagrodzenia stanowią
78%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
2652 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 32 107 zł w 2024 roku • 29 636 zł w 2023 roku • 19 371 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
78% w 2024 roku •
60% w 2023 roku •
75% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Neli wyniosła 33 742 zł.
a
ktywa obrotowe to 33 742 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 33 742 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 42 179 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -8437 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -992 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 33 742 zł w 2024 roku. • 33 342 zł w 2023 roku. • 50 844 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 49%.
Marża operacyjna wyniosła -10%.
Marża netto wyniosła -11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Neli wyniosły 42 179 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 33 742 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 125%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1251 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 42 179 zł w 2024 roku • 37 686 zł w 2023 roku • 56 989 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 125% w 2024 roku • 113% w 2023 roku • 112% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Neli wykazała przychody na poziomie 37 647 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Neli wykazała zysk netto większy niż 30% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 30% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 50% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 60% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 68% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 33 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 3 dni po terminie.
średnie opóźnienie
-33
dni względem terminu
3
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+3 dni18-07-2025
2023
+16 dni31-07-2024
2022
−4 mies. 16 dni01-03-2023
2021
+4 mies. 17 dni01-03-2023
2020
+7 dni22-10-2021
2019
−7 mies. 13 dni06-03-2020
2018
−1 mies. 8 dni07-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ivanyuk Ganna posiada 13
udziałów,
które stanowią
26.0% firmy.
Gavryliuk Oksana posiada 13
udziałów,
które stanowią
26.0% firmy.
Aletskaya Neli posiada 12
udziałów,
które stanowią
24.0% firmy.
Tymofiiv Roman posiada 12
udziałów,
które stanowią
24.0% firmy.