SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000482074 NIP 5242764034 REGON 146941360

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
946 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
594 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-50 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
455 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
BAZYLIAŃSKA, 4
Kod pocztowy
03-203
Rejestracja
2013-10-21
Kapitał zakładowy
90000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Strona www
Email
biuro@supra.waw.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB - WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Supra osiągnęła 594 384 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 550 424 zł. Pozostałe przychody to 43 960 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 643 929 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 49 545 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 184 733 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 594 384 zł w 2020 roku.
• 961 582 zł w 2019 roku.
• 963 850 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 71 385 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -49 545 zł w 2020 roku.
• 96 913 zł w 2019 roku.
• 93 225 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Supra wynosi 454 647 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 242 944 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 454 647 zł w 2020 roku.
• 1 076 404 zł w 2019 roku.
• 940 535 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Supra mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 2 - 10 os. (szac.) w 2020 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2019 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 11 obwieszczeń dotyczących organizacji Supra.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 18 listopada 2024 (MSiG nr 223/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
11 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
11 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1354409. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.10.2013. [RDF/682773/24/757]
    MSiG 223/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/682773/24/757 Nr ogłoszenia: 1354409
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020 X V. W P I S Y D O
  2. Poz. 1332287. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.10.2013. [RDF/681957/24/172]
    MSiG 206/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/681957/24/172 Nr ogłoszenia: 1332287
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 04.10.2024 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  3. Poz. 24788. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.10.2013. [WA.XIV NS-REJ.KRS/49711/20/98]
    Rzuć okiem MSiG 11/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/49711/20/98 Nr ogłoszenia: 24788
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.01.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 29.07.2020R., REP. A NR 1785/2020, NOTARIUSZ PIOTR JANUS, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, ZMIANA: § 1, § 4, § 6, § 9, ZMIANA NUMERACJI § 16 I § 17
  4. Poz. 1073920. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.10.2013. [RDF/268825/20/659]
    MSiG 219/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/268825/20/659 Nr ogłoszenia: 1073920
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019 ST
  5. Poz. 1073919. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.10.2013. [RDF/268825/20/258]
    MSiG 219/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/268825/20/258 Nr ogłoszenia: 1073919
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 04.11.2020 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  6. Poz. 1122423. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.10.2013. [RDF/181101/19/93]
    MSiG 220/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/181101/19/93 Nr ogłoszenia: 1122423
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.11.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  7. Poz. 1122422. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.10.2013. [RDF/181101/19/692]
    MSiG 220/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/181101/19/692 Nr ogłoszenia: 1122422
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.11.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 06.11.2019 okres 01.01.2018 DO 31.12.2018 O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  8. Poz. 1069715. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.10.2013. [WA.XIII NS-REJ.KRS/51150/19/840]
    Rzuć okiem MSiG 198/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/51150/19/840 Nr ogłoszenia: 1069715
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.10.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 05.06.2019 R., REP. A NR 4700/2019, ZASTĘPCA NOTARIALNY BARBARA GOLBA, ZASTĘPCA NOTARIUSZA MACIEJA BIWEJNISA, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, ZMIENIONO: § 5, § 6. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. GADOMSKI 2. RAFAŁ 3. [ukryto]) wykreślić: 2. RAFAŁ wpisać: 2. RAFAŁ FILIP wykreślić: 5. 99 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.950 ZŁOTYCH wpisać: 5. 1638 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 81 900,00 ZŁOTYCH Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 5000,00 ZŁ wpi sać: 1. 90000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. OSTOJSKA 2. JOLANTA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
  9. Poz. 976708. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.10.2013. [RDF/802009/18/336]
    MSiG 218/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
    Sygn. sprawy: RDF/802009/18/336 Nr ogłoszenia: 976708
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.08.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017 -
  10. Poz. 976707. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000482074. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.10.2013. [RDF/802008/18/935]
    MSiG 218/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
    Sygn. sprawy: RDF/802008/18/935 Nr ogłoszenia: 976707
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.08.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.08.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  11. Poz. 440203. SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0 0 0 0482074. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.10.2013. [WA.XIII NS-REJ.KRS/75956/17/346]
    Rzuć okiem MSiG 236/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/75956/17/346 Nr ogłoszenia: 440203
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.11.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. GADOMSKI 2. RAFAŁ 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 97 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 4 850,00 ZŁOTYCH wpisać: 5. 99 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.950 ZŁOTYCH Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wpisać: 1 1. OSTOJSKA 2. JOLANTA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 1. 9 01 Z PRANIE I CZYSZCZENIE WYROBÓW WŁÓKIENNICZYCH I FUTRZARSKICH wykreślić: 1 2. 96 01 PRANIE I CZYSZCZENIE WYROBÓW WŁÓKIENNICZYCH I FUTRZARSKICH Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.07.2017 okres OD 21.10.2013 DO 31.12.2013 1 1. data złożenia 27.07.2017 okres OD 01.01.2014 DO 31.12.2014 1 1. data złożenia 27.07.20 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 1. data złożenia 27.07.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 21.10.2013 DO 31.12.2013 1 3. OD 01.01.2014 DO 31.12.2014 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. OD 21.10.2013 DO 31.12.2013 1 4. OD 01.01.2014 DO 31.12.2014 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Supra nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Supra wynosi 2,23%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,165% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 2,23% w 2020 roku.
• 1,95% w 2019 roku.
• 1,90% w 2018 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Supra charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Supra wynosi 15 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 44 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 44 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 642 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 15 tys. zł w 2020 roku.
• 33 tys. zł w 2019 roku.
• 16 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 16 tys. zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 44 tys. zł w 2020 roku.
• 60 tys. zł w 2019 roku.
• 38 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 295 491 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Supra wyniosły 625 359 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 47,3% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 43 486 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 295 491 zł w 2020 roku
• 415 457 zł w 2019 roku
• 382 462 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1,4 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 47,3% w 2020 roku
• 48,5% w 2019 roku
• 44,4% w 2018 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Supra wyniosła 946 005 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 13 372 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 932 633 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 946 005 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 138 317 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 807 688 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 174 210 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 66 184 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 946 005 zł sumy bilansowej i 138 317 zł kapitału własnego w 2020 roku.
• 789 159 zł sumy bilansowej i 187 862 zł kapitału własnego w 2019 roku.
• 597 585 zł sumy bilansowej i 5949 zł kapitału własnego w 2018 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -5,24%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -35,82%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -13,61%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -8,34%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 10,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 801,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 12 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 9 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Supra wyniosły 807 688 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 946 005 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 85,4%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 108 026 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 807 688 zł w 2020 roku
• 601 297 zł w 2019 roku
• 591 636 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 7 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 85% w 2020 roku
• 76% w 2019 roku
• 99% w 2018 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Supra wynoszą 932 633 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 57 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie. Wskaźnik za ten okres jest liczony od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje przychodów ze sprzedaży - wartość wychodzi zaniżona i nie jest wprost porównywalna z wartościami liczonymi od przychodów ze sprzedaży.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 57 dni w 2020 roku
• 0 dni w 2019 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Supra wynoszą 625 359 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 295 491 zł, czyli 47% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 216 974 zł, czyli 35% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 107 359 zł, czyli 17% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 625 tys. zł w 2020 roku
• 857 tys. zł w 2019 roku
• 861 tys. zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Supra wykazała przychody na poziomie 594 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2251 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 7775 zł w 2019 roku
• 5524 zł w 2018 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Supra wykazała zysk netto większy niż 20% organizacji z branży "Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 64% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 29% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 10% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,07%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 20% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 64% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 wynosił on 0,07%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 12 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 550 424,45
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 625 358,67
I. Amortyzacja 5 534,96
II. Zużycie materiałów i energii 107 358,93
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 295 490,72
IV. Pozostałe koszty 216 974,06
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 43 959,82
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 18 570,35
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) -49 544,75

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Supra składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 315 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 1085 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2020
+36 mies. 5 dni
2019
+20 dni
2018
+3 mies. 24 dni
2017
+1 mies. 10 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Gadomski Rafał posiada 1638 udziałów, które stanowią 91% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 9% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 04.10.2019 jest Gadomski Rafał kontrolujący 91% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 24.11.2017 do 04.10.2019 najwięcej udziałów posiadał Gadomski Rafał (99%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 21.10.2013 do 24.11.2017 najwięcej udziałów posiadał Gadomski Rafał (97%).

Reprezentacja