GENERIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000429466
NIP
7811879797
REGON
302180787

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
810 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
1
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-3 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1
Branża główna: Górnictwo gazu ziemnego
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
PRZEŹMIEROWO
Adres
POZNAŃSKA, 5
Kod pocztowy
62-081
Rejestracja
2012-08-09
Rozpoczęcie działalności
2012-08-09
Kapitał zakładowy
60000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE
Branże
Górnictwo gazu ziemnegoNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznychRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieBadanie rynku i opinii publicznejProdukcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznejProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaHandel paliwami gazowymi w systemie sieciowymLeasing finansowyDziałalność agencji informacyjnychRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatykiDziałalność wspomagająca edukacjęProdukcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMIRoboty związane z budową dróg i autostradSpecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychPozostałe formy udzielania kredytówWydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupkówWytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowejWytwarzanie energii elektrycznejDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotówSprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliwKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekProdukcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewaniaDemontaż wyrobów zużytychPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianBadania i analizy związane z jakością żywnościGórnictwo gazu ziemnegoNaprawa i konserwacja statków i łodziPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneTransport drogowy towarówNaprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznychDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiZbieranie odpadów niebezpiecznychPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja wapna i gipsuProdukcja pieców, palenisk i palników piecowychTynkowanieSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoSprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówWydobywanie torfuSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnychWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodąDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczneProdukcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnychPozostałe badania i analizy techniczneNiespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychProdukcja wyrobów budowlanych z gipsuObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneSprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowaniaDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymiDziałalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowaniaDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychSprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliMalowanie i szkleniePozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiDziałalność portali internetowychPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowaneOdzysk surowców z materiałów segregowanychPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówNaprawa i konserwacja maszynWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychProdukcja pozostałych pomp i sprężarekProdukcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementuDystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowymODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓWRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaWydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinuNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowegoInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaZakładanie stolarki budowlanejDziałalność w zakresie architekturyNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznychPrzygotowanie terenu pod budowęPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnośćZbieranie odpadów innych niż niebezpiecznePrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznychRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologiiWykonywanie instalacji elektrycznychNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaPOBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODYDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzajuDziałalność związana z oprogramowaniemGórnictwo ropy naftowejProdukcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowychWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanychDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychDziałalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnegoDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanieRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiPozostałe sprzątanie

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Generix osiągnęła 1 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 1 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 2630 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 2629 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 0 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 1 zł w 2024 roku.
• 800 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 166 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -2629 zł w 2024 roku.
• -10 891 zł w 2023 roku.
• -193 062 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Generix wynosi 1 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 3 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1302 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 zł w 2024 roku.
• 534 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Generix wynosi -3 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Generix wynosi -3 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 161 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -2629 zł w 2024 roku.
• -10 891 zł w 2023 roku.
• -193 062 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 161 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -2629 zł w 2024 roku.
• -10 891 zł w 2023 roku.
• -193 062 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Generix mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Generix wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2024 roku.
• 2,91% w 2023 roku.
• 4,35% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Generix wynosi 0,96%. To oznacza, że firma ma szansę 0,96% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,059% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,96% w 2024 roku.
• 1,00% w 2023 roku.
• 0,77% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Generix charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Generix wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 0 tys. zł w 2024 roku.
• 0 tys. zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Generix wyniosły 2630 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku
• 0% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Generix wyniosła 810 480 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 18 327 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 792 153 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 810 480 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 014 976 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -204 496 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -471 429 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 810 480 zł w 2024 roku.
• 779 419 zł w 2023 roku.
• 775 310 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -236,837%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -236,837%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 43878.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 42470.1 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Generix wyniosły 1 014 976 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 810 480 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 125%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -440 479 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 014 976 zł w 2024 roku
• 981 286 zł w 2023 roku
• 966 286 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 125% w 2024 roku
• 126% w 2023 roku
• 125% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Generix wykazała przychody na poziomie 1 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -2629 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -2629 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Generix wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Górnictwo gazu ziemnego".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 35% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 21% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 45% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 47% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 55% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 35% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 246 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 142 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+4 mies. 22 dni
2023
+16 mies. 28 dni
2022
+1 mies. 21 dni
2021
+10 mies. 24 dni
2020
+22 mies. 29 dni
2019
+6 mies. 8 dni
2018
+2 mies. 4 dni
2017
+4 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zembik Zdzisław posiada 400 udziałów, które stanowią 33.3% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Polski Cezary posiada 200 udziałów, które stanowią 16.7% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Hadyński Adam posiada 200 udziałów, które stanowią 16.7% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Smyrak Kazimierz posiada 200 udziałów, które stanowią 16.7% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marciniak Krystian posiada 200 udziałów, które stanowią 16.7% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 13.05.2013 jest Zembik Zdzisław kontrolujący 33% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 09.08.2012 do 13.05.2013 był Zembik Zdzisław kontrolując 20% udziałów.

Reprezentacja