Organizacja Nzoz Kawala osiągnęła 676 397 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 676 397 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 527 250 zł.
Zysk netto wyniósł 149 147 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 9571 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 676 397 zł w 2025 roku. • 568 483 zł w 2024 roku. • 568 483 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 614 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 149 147 zł w 2025 roku. • 69 465 zł w 2024 roku. • 69 465 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Nzoz Kawala wynosi 1 578 630 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
531 111 zł a 2 832 590 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 123 520 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 578 630 zł w 2025 roku. • 1 076 100 zł w 2024 roku. • 1 051 758 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Nzoz Kawala wynosi 165 tys. zł.
EBITDA Nzoz Kawala wynosi 211 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
15 545 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 165 159 zł w
2025 roku. • 82 641 zł w
2024 roku. • 82 641 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
21 227 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 210 613 zł w
2025 roku. • 104 262 zł w
2024 roku. • 104 262 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Nzoz Kawala wynosi 4 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Nzoz Kawala wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nzoz Kawala wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Nzoz Kawala charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Nzoz Kawala wynosi 75 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 20 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 204 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 20 tys. zł a 204 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 75 tys. zł w 2025 roku. • 52 tys. zł w 2024 roku. • 47 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 12 tys. zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 204 tys. zł w 2025 roku. • 136 tys. zł w 2024 roku. • 109 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
233 575
zł.
Koszty operacyjne Nzoz Kawala wyniosły
511 238
zł.
Wynagrodzenia stanowią
46%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-1451 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 233 575 zł w 2025 roku • 218 701 zł w 2024 roku • 218 701 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
46% w 2025 roku •
45% w 2024 roku •
45% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Nzoz Kawala wyniosła 714 132 zł.
a
ktywa obrotowe to 589 555 zł.
a
ktywa trwałe to 124 577 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 714 132 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5984 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 708 147 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 69 836 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 714 132 zł w 2025 roku. • 595 782 zł w 2024 roku. • 530 655 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 21%.
Marża operacyjna wyniosła 24%.
Marża netto wyniosła 22%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Nzoz Kawala wyniosły 5984 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 714 132 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -8411 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5984 zł w 2025 roku • 36 782 zł w 2024 roku • 4111 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 6% w 2024 roku • 1% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Nzoz Kawala wykazała przychody na poziomie 676 397 zł.
Organizacja zarobiła 164 577 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 15 430 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 149 147 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1047 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 15 430 zł w 2025 roku • 9945 zł w 2024 roku • 9945 zł w 2023 roku